Ne olur yardım edin...

Evet hic yapmaz dedigin esin tarafindan aldatilmak dahada aci olsa gerek, bunun icin bence kimseye 100% guvenmeyin. Hatta ilk 3-5yil cocukta yapilmamasi gerek diyenlerdenim ben.. Ne olur ne olmaz!
Bu durumda bosanmak en mantiklisi, Allahim yardimcin olsun.

ben yinede fazla kızmıyorum eşinize tabi tanımıyorum ama acaba sizde hatalar varmı onu yalnız bırakmakla iyimi yaptınız tabiki suçlu eşiniz ama çok bunalmış yada kendini yalnız hissetmişte olabilir sakince düşünün siz ne kadar iyi bi eşsiniz onu ne kadar seviyosunuz öyle karar verin ne olur sadece tek eşinizi suçlamayın

işte tam da bu yüzden kendini erkek zanneden zavallıcıklar karnı burnunda karısını aldatıyor...
işte tam da bu yüzden...
hiç bir sebep çocuğunu taşıyan kadını aldatmayı gerektirmez...haklı çıkarmaz...
ben kanmam bu laflara ikna falan da olmam...bence kendinizi de kandıramıyorsunuzdur...
:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
işte tam da bu yüzden kendini erkek zanneden zavallıcıklar karnı burnunda karısını aldatıyor...
işte tam da bu yüzden...
hiç bir sebep çocuklarını taşıyan kadını aldatmayı gerektirmez...
ben kanmam bu laflara ikna falan da olmam...bence kendinizi de kandıramıyorsunuzdur...
:nazar::nazar::nazar:

İmzamı çakıp eklemek isterm ki; erkeklerin ihanetine herhangi bir bahane bulduğumuz sürece devamı gelecektir bu işin..
Aldatıldıktan sonra bir kulbunu bulup affedenler lütfen bunu düşünüp öyle hareket ediniz..:nazar:

Hemde siz hamile iken ona en çok ihtiyacınız olduğu zamanda sizi aldatmış.
Sanalda olsa aldatma aldatmadır.
Çok zor bir durum. Ama ben olsam ikinci bir şans vermezdim.:1no2:

ben yinede fazla kızmıyorum eşinize tabi tanımıyorum ama acaba sizde hatalar varmı onu yalnız bırakmakla iyimi yaptınız tabiki suçlu eşiniz ama çok bunalmış yada kendini yalnız hissetmişte olabilir sakince düşünün siz ne kadar iyi bi eşsiniz onu ne kadar seviyosunuz öyle karar verin ne olur sadece tek eşinizi suçlamayın

Bøyle yorumlar gørunce tepem atiyor! :1shok::1shok:Oha diyesi geliyor insanin, bu nedir ya? Madem memnun degil neden insan gibi adam gibi karisiyla konusmuyor? Halledelim demiyor?

veya bosanalim baskasi var desin adam gibi, insan gibi davransin. Evet yerden göe kadar o adamdir suclu olan.. hamile ve aldatilan kadinda sucu buldunya, Pes!

evet bende aldatıldım. hemde hiç yapmaz dediğim eşim tarafından ve üstelik hamileyken. önce internette okey oynarken tanışmışlar daha sonra mail msn derken işler ilerlemiş üstelik kadında evli vev 2 çoçuklu. benim hamileliğim sıkıntılı geçtiği için işten gelir yemek yedikten sonra erkenden yatardım. meğerki eşim beni yatırdıktan sonra bu bayanla her türlü şeyi yaşamış. ben tesadüfen mail adreslerini karıştırırken buldum tüm yazdıklarını resmen karı koca hayatı yaşamışlar. hemde hiç vicdan azabı duymadan ve yaptıklarından pişman olmadan. tıpkı iki sevgili gibi. birbirlerine manevi eşimsin demişler haddini bilmeyenler ben bunu doğum yaptıktan 3 ay sonra gördüm. üstelik işleri ilerletip birbirlerine hediyeler bile göndermişler. artık sanaldan çıkmış gerçek isim ve hayatlarına kadar girmişler. daha sonra kadın bitirmiş orda öyle yazıyor ama ben bilmiyorum son durumu. ne olur yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum sğlıklı düşünemiyorum. artık eşime nasıl güvenirim onuda bilmiyorum. daha birşey söylemedim eşime ama yüzüne baktıkta o yazdıkları ve yaşadıkları geliyor ve ondan nefret ediyorum. bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum. çocuğuma bile doğru dürüst bakamıyorum. kimseyle konuşmak istemiyorum. insanlardan bile nefret eder hale geldim. psikolojim çok bozuldu. çoçuklarımdan bile nefret eder hale geldim. NE OLUR YARDIM EDİN

gerçekten çok üzüldüm yaşadıklarınıza ...

bu erkeklerin arsızlığı midemi bulandırıyor artık yaa kötükedihüso

eğer maddi gücünüz varsa çekmeyin bu rezil adamıı yüzleşin içinizdekileri dökün çıkın gidin...

ama lütfen çocuklarınızı yıpratmayın biliyorum çok zor,psikolojisi mahvolur insanın ama hani çocuklarımdan bile nefret eder hale geldim demişsiniz ya çok üzüldüm ben bu cümleye nasıl bir ruh haliyle yazdığınızı bunun gerçek olmadığını biliyorum ama ne olur çocuklarınıza sarılın,bırakmayın kendinizi... onların bir gülüşü bile rahatlatacak içinizi.. eminim...:teselli:

Yokkkk öyle kolay degil be güzelim!!:nazar:

Herkez camasirini evinde yikasin, makine bozuk olabilir bir müddet,
Eh beyfendilerde elinde citileyiversin ne olcak...:kahve:

Onlarinki bozulsa bizede gidip disardami yikayacaz:nazar:

Bøyle yorumlar gørunce tepem atiyor! :1shok::1shok:Oha diyesi geliyor insanin, bu nedir ya? Madem memnun degil neden insan gibi adam gibi karisiyla konusmuyor? Halledelim demiyor?

veya bosanalim baskasi var desin adam gibi, insan gibi davransin. Evet yerden göe kadar o adamdir suclu olan.. hamile ve aldatilan kadinda sucu buldunya, Pes!

o saydıklarınızı yapamaz...
öyle bir yüreği yok çünkü...
hem neden yapsın ki...
baksanıza onu affetmek için türlü bahaneler bulacak kadın çoookkkk....
:nazar::nazar:

Aldatmanin, siddetin ve dayagin nedeni olmaz olmamali, aksi düsünceleri kesinlikle kabul etmiyorum!

Bir insan esini seviyorsa aldtmaz, Sevmiyorsa gönlü baskalarina kaymaya basladigini his ettigi anda, dürüstce yollarini ayirip, sonra ne halt yiyorsa yesinnnnnnn:mymeka::mymeka::mymeka:

Bakin yazima nasil sakin basladim, allah beni kahretmesin tutamadim kendimi yine sinirlendim.

İnanın çok üzüldüm..bende yaklaşık 3 ay evvel doğum yaptım, benimde hamileliğim sorunluydu..Kendimi senin yerine koydum da..allah sabır

versin arkadaşım..dediğin gibi insan bebeğine bile bakamaz o psikolojiyle...Ne diyim sana ki ben..allahından bulsun eşin..bırak ne hali varsa görsün ikiside..allahından

bulsun cezalarını eşin de o kadında..Boşan diyemem çünkü insan bebeği varken korkak oluyor, bakamam, yapamam eşimde yanımda olsun diyor. Ama aldatımak da çok

acı, ne yapacağına sen karar ver arkadaşım..ailen anlayışlıysa bi dakika bile durma, boşanıcaksan da o maillerin falan çıktısını al ki, elinde delilin bulunsun.

...ve boşanırken DONUNA KADAR AL...

Son düzenleme:
onun çocuğunu taşıyorsun acılar çekiyorsun o ise int.tanıştığı birine eşim diyor kusura bakma ama öyle mide bulandırıcı ki..hayat boyu paranoyla yaşayacaksın..inceldiği yerden kopacak..

ohhhhaaa yaniii:eek:klava: başkada bişe denmez buna napıosun evli eşi hamile bi erkekle ilişkin felan yok demi ??:nazar:

Erkekler bu kadar adi varlıklar işte...Bence karşısındaki ondanda şuçlu, evlisin 2 çocuğun var, kuldan utanmıyorsun Allahtan korkunda mı yok, yazıklar olsun böyle kadınlara, bunları görünce ben utanıyorum kadın olduğumdan. O kadın meyletmeseydi eşin zorla yapamazdı ki, bizim düşmanımız yine biz bu çok çok acı. Allah yardımcın olsun arkadaşım, boşan diyemem suşsuz bi yavru var ortada daha minicik. Ama yaptığıda yanına kalmamalı, bi kere affedince bunlar oh yaptımda yanıma kar kaldı diyor, aa karımda affetti adam oluyum demiyolar genelde. Sen eşini daha iyi tanırsın yavrun için bi şans verilebilir, ama evladını taşıyan bi kadınada bunu yapan...offf valla çok zor işin güzelim yaa

bu internet,bu msn bu mail falan nasıl girdi hayatlarımıza bi anda,nasıl dağıtıyor paramparça yapıyor yuvaları...töbe töbee,küfür edicem valla,

bunun aslında netle ilgisi yok bu bir karakter meselesi...eskiden yolda ,markette bakışıp tanışıp aldatıyorlardır şimdi msn de ..yani yapan yapar hamurunda varsa engeli yok..

ay ınanmıyorumm :KK43:

zor bı durummm

allah yardımcn olSun

canının ne kadar yandığını tahmin edebiliyorum. üstelik te hamilelik, lohusalık gibi hassas bir dönemdesin. tüm dikkatini ve sevgini bebeğine yönelt. bu sana psikolojık olarak iyi gelecektir. bu adi herifi affedersen aldatılmışlığı hazmedemeyecekin. hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. bu olay beyninin bir köşesinde daima kalacak. boşansan başka dertler bebeğin çok küçük. ama ailen sana detekse ayaklaının üstünde daha kolay durabilirsin. hakkından hayırlısı olsun canım. psiolojik yardım almayı ihmal etme.

kızlar şu bir gercekki aldatmayan erkek yok ben hiç bir erkegin masum olduguna inanmıyorum genetik yapılarında var onların bende evliyim eşimede çok güveniyorum ama kafamda hep bir soru işareti ya yaparsa çünki cevreye bakın bir herkesmi yapar yaa heryerde aynı dert kızlar akıllı ve temkinli olmakta hatta herşeye hazırlıklı olmakta fayda varr

cok aci veren bir olay canim,öncelikle sakin ol ve cocuklarina simsiki saril canim,onlar günahsiz sonucta..
hic olmadigin kadar güclü,bakimli halinle gec esinin karsina ve herseyi ortaya dök canim...
bence o mailindeki herseyi kagitla belgele ve sende dursun..
maddi gücünde varmis sükürler olsun ki,hic korkma...
resmen resmen resmen süründür derim,her yönden...
baska türlü yanlislar unutulabilir ama bu konuda hic taviz vermemek gerekiyor diye düsünüyorum...
ama lütfen yavrularina saril ve onlarin günahsiz olduklarini unutma bitanem

hukukta tasarlayarak adam öldürmenin cezası daha büyüktür,sizce neden?
eşinizin durumu;
eğer sadece anlık birşey olsaydı,denenebilirdi belki yeniden..
ama eşiniz bir an değil,bir süreç yaşamış..
bu süreç içinde sizinle uyumuş,uyanmış,yemek yemiş,alışwerişe gitmiş,çewresindeki insanlarla diyalogda bulunmuş,işe gitmiş,baba olacağını öğrenmiş..
hayatı dewam ederken,bir süreç içinde onu hayatına dahil etmiş..
sözüm şu,
doğruyu bulmak için zamanı warmış,
anlık bir hata değil,
sürece yayılıyorsa,
bu süreçte doğruyu bulmak yerine yaşanmışlık warsa,kasıt wardır..
kasıt warsa da..
serin durmaya çalışmalısınız..
ne yapmanız gerektiğini en iyi siz kurgulayabilirsiniz..
sizin canınız acıdı çünkü..

canım benim bende aynı şeyleri yaşadım seninle
hatta buradada konuşulmuştu benim konum
benimde eşim olcak yaratık aynı şeyleri yaptı bana bebeğim 3 aylıkken hemde
bendesenin gibi çalışan biriyim ama kazın ayağı öyle olmuyor bir türlü bitiremiyorsun bebeğni , geçmişin düşünüp silip atamıyorsun Allah sana da kolaylı versin canım kardeşim
Öncelikle delillerini topla ki asla inkar edmesin mümkünse kayıtları bir cdye aktarki sonra inkar edemesin
benimki hep inkar etti ve beni kıskançlıkla paranoyayla itham etti ama ben Allahın izniyle herşeyi adıyla sanıyla öğrendim ve suratına söyledim
Sana tavsiyem al karşına konuş ve tavırlarına bak asla ezik kalma ve davranışlarında olumlu şeylerin ışığını görürsen bir şans daha ver ama takibi elden bırakma
Allah sabır versin sana canım

X