Ne olur bir fikir verin 🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok korkuyorum anne parayı alamazsa diye

Fabrika satılıp öderse (nedense hiç sanmiyorum) yazar misiniz

Sizede cok yardim etmis 115 çeyrek 20bin dolar cok çok iyi para . Artık diğer çocuklarına yardim etmekte hakli üstelik verilen para geri gelmemiş surekli size yardım edemez ki . Cok fedakar bir anne bence Allah herkese nasip etsin

Abla sen neyin kafasını yaşıyorsun , cidden kolonya fazla gelmiş sanırım :)

Annen hem ev veriyor , hem harçlık veriyor , hem fatura ödüyor ;
Sen ne yapıyorsun pardon ?

Hayattaki tek fonksiyonun çocuk bakmak ve öz kardeşini kıskanmak mı ?

Çalışmak çok güzel , gelsene ?

anneniz sonuna kadar haklı, 10 yıl olmuş, ödeme niyeti olan bşr yerden başlardı, daha neyin kafasını yaşıyorsunuz, anladığım kadarıyla eşiniz sizi maddî manevi sömürmüş.

Anneniz eli öpülesi bende geçenlerde esimle tartıştım anneme de kızın gezmek istiyor demiş. Annemde deden daha önemli tabi dedene gitmesen olmaz karını gezdirme ne gerek var demiş!!! Kızmış yani eşime. Eşimde o hızla arbaaya binmiş gazi vermiş annesini dedesine götürmüş. Vallahi annem dedi ki kızım gerekirse kızını bırak gel. Sen çalışırsın mahkeme de kızı sana verir zaten gül gibi geciniriz çocuğun da psikolojisini bozar bunlar dedi ama biz kadın milletinde var bi aptallık. Tabi ben bı de daha önceden nisan attığım için onlar da konuşacak gururumdan adım atmadım. Daha önceden çok anneme aileme dur dediği oldu eşimin. Ya da biseyler almayın karıma cocuguma dediği oldu anensi dolduruyordu hep kiskaniyodu ailemi. Çok şükür annemin varı variyati yerinde. Annem eşime o kadar para vericek benim haberim olmayacak yuh derimm. Anneniz mükemmel ayricaaaaa tabi ki kardeşleriniz daha önemli eşinizden. Hani bı laf vardır kızdan olan torun değil oglandan olan torun daha çok sevilir diye. Anneniz sizi oğullarından bile çok seviyodur. Ama bosanacaginix insanda niye parası kalsın ayrıca neden adam sorumluluğu üstlenip çocuğunuza nafaka baglamasin anneniz size neden baksın. Ayaklarınız üstünde durun nolur ya. (Bana bakmayın benim olaylar başka.kimse beni zorla tutmuyor)

Annemin durumu iyi ama kaynanamın iki oğlu var sadece.5 dairemiz var bizimde az değil ama bereketimiz yok evimizde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…