Ne olacak benim durumum

Ogrenciguzeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2018
15
15
27
Arkadaşlar merhaba, ben erkek arkadaşımın sürpriz yapmamasından yakınmıştım hatırlarsanız. Bu durumla alakalı merakımı gidermek için dün ........ kahve falı baktırdım. Bana bu durumun geçici olacağını söyledi. Sadece bu dönemde kişisel problemlerinin olduğunu söyledi. Acaba bu konuda haklılar mıdır? Benimle paylaşmadığı problemleri olabilir mi? Eğer varsa bunu nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayin da daha fazla icimde tutamicam

Eger böyle (bazilarina kücük bazilarina büyük) bir "sorunu" sorun yapiyorsaniz yarin evlendiginizde kil bilir neleri sorun edeceksiniz.

Ya belki adamin icinden gelmiyor illa zorlayinca sen zevk alicakmisin süprizden?
He kendi demis öyle bir tip olmadigini.

hayır ben de içinden gelmesini istiyorum. Hem başka şeyleri sorun edeceğimize bunu sorun edelim ilişkimizde bu güzel değil mi?

hayır ben de içinden gelmesini istiyorum. Hem başka şeyleri sorun edeceğimize bunu sorun edelim ilişkimizde bu güzel değil mi?
Ben seni anliyorum cnm da. Simdi buna kafani takiyorsun. Yarin bana neden gec cebap verdi ye kafani takicaksin, öbürgün telefonu neden acmadi ya kafani takicaksin.

Seni seven biri var yaninda ve mutlu ol. Burada görüyorsun esiyle, sevgilisiyle sorunu olanlari.

Böyle devam edersen mutlu olamazsin benim
Gözümde. Nekadar beklentin varsa okadar hayal kirikligi yasarsin.

hmm anladım sanırım. Yani böylesi durumları gereksiz büyütmemeliyim. Hem baskı yapmazsam içinden gelebilir. Doğru diyorsunuz. Teşekkür ederimm :)

hmm anladım sanırım. Yani böylesi durumları gereksiz büyütmemeliyim. Hem baskı yapmazsam içinden gelebilir. Doğru diyorsunuz. Teşekkür ederimm :)
Aynen öyle hani birseyi ararsin da bulamazsin armadiginda karsina cikar
Yada
Birseyi cok istersin olmaz istemeyi birakirsin istedigin gibi olur

Onun gibi iste :)

fallar adamı şizofren yapar ama diyim.. bu konuda bir dönem mastır yapmış biri olarak diyorum. falları boşverin, huzurunuza bakın, sevmeye sevilmeye bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…