Ne alabiliriz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fight4freedom1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
5.331
5.175
Kızlar gelecek ay kaynimin düğünü var.Yarim altın az gibi durur.Sizce hediyelik bilezik mi alsak kibar altın kolye falan mi? Ne önerirsiniz?
Ben biryerle daha anlaştım.Pazar günü başlayacağım.Gelecek ay 2 haftalık paramı alınca almayı düşünüyorum.

Kocan para vermeyecekmiş gibi anlatmassın..

Bir sal bizi ya.

bırak kahrolsun ya. o kahroluyor diye geri adım attıkça sen cinnet geçirdin burada.
Evet maalesef.Zaten kaynim şirket açacakmış.Kizin aracı satıp ortak olanı kullanacaklarmiş.
Birde birşey danisacagim. Şimdi ben biryerle anlaştım.Full 6 gün çalışacağım.Sadece haftaici 1gun iznim var.Haftasonum acayip yoğun geçiyor.Hergun 5 6 da en geç uyanıp ders çalışıyorum.Sonra işe gidiyorum.Gelince tekrar çalışıyorum.Ben yarın 5 te uyanıp ders çalışıp sonra ise gideceğim.Yarin 7 buçukta işten çıkıyorum.Eşimin arkadaşının düğünü var.Kv de gelecek bu arada.Ertesi gün yeni anlaştığım yere gideceğim.Yeni yere henüz çalışmadım.Konular aynı ancak soruları çözmem lazım.Ve hoca programı atmadi.Pazar tekrar 5 6da kalkacağım bu arada.Dugüne gitmemek mi mantıklı sizce.Çünkü gidersek dönüşte kvyi bırak,çay iç otur diye baskı yapacak.Yeni yerde sorun yaşamak istemiyorum. Eşimi tek bırakmak istemiyorum. Ancak bedenim kaldırmaz gibi duruyor.

hiç düğüne falan uğrama.
ya sen ne zaman kendini düşünmeye başlayacaksın çok merak ediyorum.

Çevremdekiler ayıp olur diyor.Eşimin arkadaş ve eşleride gelecek.Şimdi hepsi neden gelmediğimi sorgulayacaklar.

o halde kocan da adam olsun "ailem, bizi yiyip yiyip bitiremedikleri için ve keriz gibi daha fazla para vermemiz gerektiği için eşimi ikinci işe soktum. eşşek gibi çalıştırdığımdan dolayı düğüne gelmeye vakti kalmadı" desin. demeye gücü yoksa da insanlara ayıp olduğunu düşünmekten vazgeçecek çünkü dediklerimin hepsinde doğruluk payı var.
sen de lütfen tabir-i caizse g.tünde ayı gibi çalıştıktan sonra halen iki haftalık gelirinle asalak kaynına düğünde ne takacağını ya da asalak kayınpederinin çekeceği krediyi düşünmekten vazgeç.

Fight ben seni anlamıyorum. Gram para yedirmemek için didindin durdun. Şimdi de ikinci işimden gelen parayı kaynıma hibe edeceğim diyorsun. Niye? Senin emeğin bu kadar ucuz mu ya?
Evet ama eşim üzülüyor napayım.Yoksa içimden almak gelmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…