nazlım28 bebeğini kaybetti

nazlım28 geçmiş olsun canım Allah nasip eder inş bir daha verir.Sakın kendini bırakma.Tabiki kolay değil ama Allah sabır verir inş yeni bir bebek için dualarımız seninle

((((( söyleyecek bişey bulamıyorum. Nasıl bir haber bu böyle Allahım yardımcısı olsun nazlımın çok üzüldüm dularaımız seninle nazlım sağlığının yerinde olması iyi canım Allahımın izniyle inşallah tez vakitte yeniden hamile kalırsın canım. Allah sabır versin...

şaka sandım msn açınca gırgır yapıyo dedim bizim deli kız... doğruymuş ama sen güçlüsün inançlısın sen başaracaksın unutmayı seni çok seviyorum

Nazlıcım Allah yardımcın olsun sana sabır ve dayanma gücü versin.yalnızca Allaha sığın etraftan söylenenlere kulağını tıka.bende yaşadığım için evlat acısını seni çok iyi anlıyorum.şeker pembe arkadaşımız çok güzel açıklamış dua edin onun için diyor.dua herşeyin ilacı.Allah evladımızla imtihan ediyor ama sabrınıda veriyor.zaman geçtikçe acın hafifliyor.İnşallah Allah sana kısa zamanda yeni bir bebek verir acını hafifletir.senin acını yürekten paylaşıyorum aynı acıyı yaşadık çünkü.Dualarım seninle ve tüm evlat acısı yaşayan annelerle.

senağlama senağlama senağlama Allahım sabırlar versin. Meleğimizin mekanı zaten cennet. Allah arkadaşımıza dayanma gücü versin inşallah. Offffff offffff. Dualarımız onunla canım sen merak etme. Dualarımızla az da olsa biraz içine rahatlama gelebilir. senağlama

allah kimseye evlat acısı vermesin çok üzüldüm ( söleyecek bişey bulamıorum allah sabır versinn :Saruboceq:

Allah sabır versin bu acıyı hafifletme gücü versin inş...
Allah yardımcısı olsun dualarım onunla olsun üzüldüm yaa böyle şeyler duymak iistemiyorum ama işte herşey bu dünyada biz insanlar için...

Çok üzüldüm Allah sabır versin dualarımız onunla nazlımı avutacak hiçbirşey yok ama en azından onu cennete götürecek şefaatçi olacak bir meleği onu orda bekliyor innşallah ALLAH SABIR VERSİN

Allah sabır versin başı sağolsun çok üzüldüm böyle bir durumda başka ne denir bilemiyorum geride kalanlara sabır diliyorum...

ALLAH sabır versın.
sözün bittigi andayım.cok üzüldüm..
insallah bıran once nazlım kendını toparlarsın ve bıze guzel haberler verırsın..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…