nazlım28 bebeğini kaybetti

canım başın sağolsun aynı şeyleri ben de yaşadım acını anlıyorum doğumda ben de ölüyordum bebeğimin yaşama şansı benden daha yüksekti ama Allahım bebeğimi benden çok sevmiş onu aldı biz melek annesi olduk benim kızım 10 gün yaşadı daha dayanamadı allah en kısa zamanda kucağımızı doldurur inşallah bol boldua edelim canım

yasadığımız acı ne kadar büyük olursa olsun hayat devam ediyo ve buna inanmak istiyorum
bazen yasadıklarım geciyo gözümün önünden insanın aklını kaybetmesi içten bile değil diyorum bazen baskası olsa dayanamaz aklını oynatır diye
ben allahıma sığındım ona olan inancımı hiç ama hiç kaybetmedim
daha dün nerden baslayacağımı bilmezken buğün bi karar verdim ve ben yarın dr gideceğim sorun nedir ve ne yapılması gerekiyo ben bunların peşine düşeceğim
bebğim için işimden ayrılmıstım suan tekrar calışma gücüm yok çalışma isteğim yok çalışmayı düşünmüyorum evde kendimi toparlamak istiyorum
sabahta erkenden kalkıp hemen hastaneye gitmek istiyorum sorun nedir bana söylerler sanırım her türlü tahlilimi yaptırmak istiyorum en azından ben tekrar bi bebk sahibi olmak tekrardan hamile kalmak ve rabbim nasip ederse bu kez kucağıma almak istiyorum
ama öykümün doğumundan sonra yapılan tahlillerde öykümde bi sorun cıkmadı zaten canlı doğumdu kızım hala hareketliydi ölmesi beklendi .kızımı öykümü gözümün önüde kefenlediler .bi annenin yasadığı en büyük acıdır bu sanırım allahım kimseye vermesin.ben gününü sayarken onuda benide neler bekliyomus bilemedim
sanırım sorun bende dr bana söylediği coğu erken doğumların sebebini bulamıyoruz sanırım seninkide onlardan biri dedi sebebsizse naparım neler düşünürüm bilmiyorum ama 3. evladımı veririse rabbibm tekrardan yüzümüzü güldürürse en azından o yavrum için gelecek yavrum için daha dikkatli adımlar daha sağlam adımlar atmalıyım
2 tane meleğim var ellerimden tutuyolar sanki ben önce allaha sonra onlara bıraktım kendimi beni doğru yerlere götüreceklerine eminim ben doymadım bebklerime onlarda bana doymadı ama annelerinin yol göstericisi olacaklar ben buna inanıyorum

[I]yasadığımız acı ne kadar büyük olursa olsun hayat devam ediyo ve buna inanmak istiyorum
bazen yasadıklarım geciyo gözümün önünden insanın aklını kaybetmesi içten bile değil diyorum bazen baskası olsa dayanamaz aklını oynatır diye
ben allahıma sığındım ona olan inancımı hiç ama hiç kaybetmedim
daha dün nerden baslayacağımı bilmezken buğün bi karar verdim ve ben yarın dr gideceğim sorun nedir ve ne yapılması gerekiyo ben bunların peşine düşeceğim
bebğim için işimden ayrılmıstım suan tekrar calışma gücüm yok çalışma isteğim yok çalışmayı düşünmüyorum evde kendimi toparlamak istiyorum
sabahta erkenden kalkıp hemen hastaneye gitmek istiyorum sorun nedir bana söylerler sanırım her türlü tahlilimi yaptırmak istiyorum en azından ben tekrar bi bebk sahibi olmak tekrardan hamile kalmak ve rabbim nasip ederse bu kez kucağıma almak istiyorum
ama öykümün doğumundan sonra yapılan tahlillerde öykümde bi sorun cıkmadı zaten canlı doğumdu kızım hala hareketliydi ölmesi beklendi .kızımı öykümü gözümün önüde kefenlediler .bi annenin yasadığı en büyük acıdır bu sanırım allahım kimseye vermesin.ben gününü sayarken onuda benide neler bekliyomus bilemedim [/I]
sanırım sorun bende dr bana söylediği coğu erken doğumların sebebini bulamıyoruz sanırım seninkide onlardan biri dedi sebebsizse naparım neler düşünürüm bilmiyorum ama 3. evladımı veririse rabbibm tekrardan yüzümüzü güldürürse en azından o yavrum için gelecek yavrum için daha dikkatli adımlar daha sağlam adımlar atmalıyım
2 tane meleğim var ellerimden tutuyolar sanki ben önce allaha sonra onlara bıraktım kendimi beni doğru yerlere götüreceklerine eminim ben doymadım bebklerime onlarda bana doymadı ama annelerinin yol göstericisi olacaklar ben buna inanıyorum

bıtanem benım ya ıcım cok acıdı Allah ım bol sabır versın sana,dılerım en yakın zamanda bır melegın daha gelır.Yanındayız,Allah kımseye yasatmasın boyle bır acıyı,dualarımız senınle...

çk geçmniş olsun canım acını yürekten paylaşıyorum Allahım sabır versin Rabbim tekrarını yaşatmasın

geçmiş olsun canım öyle üzüldümki, kelimeler bitiyor sanki böyle anlarda ALLAH ım bir daha yaşatmasın

canım arkadaşlarım allah razı olsun hepinizden saolun arkadaşımız hergeçen gün dualarımız sayesinde daha ii olcak

allahım büyük sabır versin .. inş. toparlanabilir.. allahım gönlüne göre versin.. inş.. başin sagolsun cnm..

senı oyle anlıyorumkı bılemezsın gozyaslarıyla okudum yazdıklarını
tum annelerın hıssetıklerını yazmıssın buraya
bende bır melek annesıyım
1,5 ay once kaybettım
ama daha guclu olucaz kı saglıkla gelen bebeklerımıze ıyı bakalım
allahım bır daha yasatmasın hıcbırımıze
allahım kımsenın yuregını yakmasın

canım allah sabır versin bende yasadım aynı acıyı ama allah sabrını veriyor.sen bunların sebebini öğrenmeye bak iyilestikten sonra.umarım en kısa zamanda kendini toplarsın gecmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…