nazlım28 bebeğini kaybetti

bende bu acıyı yaşayıpta iyi bilenlerdenim onu çok iyi anlıyorum insanın içinin yanmasının ne demek olduğunu anladığı zamandır o zaman Allah yar ve yardımcısı olsun rabbim en kısa zamanda onu yeni bebekle sevindrsin o nu ve bizim gibilerim dualarım onunla

canım benim yaa çok üzüldüm Allah sabır versin yaa ne denir ki buna şimdi çok acı bişey Allah ona tekrar bi yavru verir inşallah kucağına almak nasip eder Rabbim

AMAN ALLAHIM....!!!!!!!!!!
İNANMIYORUM.....İNANMAK İSTEMİYORUM......:1no2:
AYYY NE SÖLİYECEĞİMİ BİLEMEDİM ŞİMDİ.....senağlama
RABBİM SABIRLAR VERSİN.....
senağlama

Önce Neslihan.. sonra Nazlım.. neye ne kadar üzüleceğime şaşırdım, sabır istediğim, dayanma gücü istediğim dualarıma bir kişi daha eklendi. Bir haftadır msn de yoktu Nazlım, hissediyordum ama konduramıyorduk Meryem le.. insan böyle bir şeyi yakıştıramıyor ki haliyle.. O bebeği ne kadar çok istediğini bir senedir iyi bilenlerdenim. Üzgünüm.. çok üzgünüm.

Ne diyeceğimi, ne söyleyeceğimi, ne şekilde üzüntümü anlatacağım bilemiyorum.. Allahım vardır bir bildiğin deyip sana sığınıyorum. Ve bu gencecik annelere dayanma gücü, sabır vermeni her ibadetlerimden sonra istemeye devam edeceğim Sen den.

Umarım her iki genç anneden yine güzel haberlerini "en kısa zamanda" almayı can-ı gönülden diliyorum.

Bu ay Hürrem gibi, verdiğin diğer tüm mucize annelerin Rabbim nazarlardan saklasın..

zerrinim canım arkadaşım benim..
demin yemin ederim aklıma geldin.siteyle ilgili sorularınız kısmında kedi smileyi eklensin diye bir topic vardı onu görünce dedim zerrin ne yapıyor acaba,msn de de karşılaşmadık diye..
ah kıymetlim..güzelim..
kelimem yok.cümle kuramıyorum.saat çok geç olmasa arayacağım seni.
bitanem..çok üzgünüm sadece..ve ağlıyorum..
ne olursun moralini yüksek tut bitanem.o Cennette anneciğine bakıyor şu anda.Şefaat etmek için seni bekliyor.
diyecek bir şey bulamadım affet beni.
senağlamasenağlama

biz bile bu kadar çok etkilenmişken senin üzüntünün ne kadar büyük olabildiğini düşünüyorum. çok zor bir durum. Allah sana bol bol sabırlar dayanma gücü versin zerrin. Allah en kısa zamanda yerini doldursun inşallah. ne desem ne söylesem boş:KK43: hamile olduğunu duyunca çok sevinmiştim. inşallah yakın zamanda tekrar böyle güzel bir haber verirsin bizlere canım.

Nazlımm canım arkadaşımm haberi okuyunca yıkıldımm :KK43:canım Allah güç kuvvet dayanma gücü versin sana.Boll sabır versin sana canımm .Allah yardımcın olsunnsenağlamasenağlama

Önce Neslihan.. sonra Nazlım.. neye ne kadar üzüleceğime şaşırdım, sabır istediğim, dayanma gücü istediğim dualarıma bir kişi daha eklendi. Bir haftadır msn de yoktu Nazlım, hissediyordum ama konduramıyorduk Meryem le.. insan böyle bir şeyi yakıştıramıyor ki haliyle.. O bebeği ne kadar çok istediğini bir senedir iyi bilenlerdenim. Üzgünüm.. çok üzgünüm.

Ne diyeceğimi, ne söyleyeceğimi, ne şekilde üzüntümü anlatacağım bilemiyorum.. Allahım vardır bir bildiğin deyip sana sığınıyorum. Ve bu gencecik annelere dayanma gücü, sabır vermeni her ibadetlerimden sonra istemeye devam edeceğim Sen den.

Umarım her iki genç anneden yine güzel haberlerini "en kısa zamanda" almayı can-ı gönülden diliyorum.

Bu ay Hürrem gibi, verdiğin diğer tüm mucize annelerin Rabbim nazarlardan saklasın..

senağlama senağlama senağlama :a015:

canım ya çok üzüldüm.
bebegine ALLAH rahmet eylesin nazlımada ALLAH BOL BOL SABIRLAR VERSİN.

X