nazlım28 bebeğini kaybetti

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kızlar çok üzüldüm bayağı fena oldum nazlım28 bebeğini malesef eren doğumla dünyaya getirdi bi süredir meleğimiz yoğun bakımdaydı ve malesef kaybettik meleğimizi nazlım28 için nolur dua edin buna ihtiyacı var toparlaması lazım buara nazlıma dr olmaz kesinlikle bebek demişti ancak sürpriz yapıp meleğimiz gelmişti nolur dua edin meleeğimize ve annesine atlatsın cnm arkadaşım biran önce ,inanın çok ama çok üzüldümmm

Allah sabır versin,dayanma gücü versin
Başı sağ olsun.
Yeniden en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin

ay canım çok üzüldüm ya. Allah sabır versin ona ve ailesine. çok zor bir durum gerçekten. inşallah en kısa zamanda toparlar kendini ve bir kez gelen mucizesi çok bekletmeden tekrar gelir inşallah. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın.

Aman Allah'ım senağlama
msms diyordu bu kız yok birşeymi oldu acaba diye
dua ediyorduk kötü birşey yoktur inşallah diye
Allah sabır ve güç versin canıma senağlama

Aman Allah'ım senağlama
msms diyordu bu kız yok birşeymi oldu acaba diye
dua ediyorduk kötü birşey yoktur inşallah diye
Allah sabır ve güç versin canıma senağlama

canım doğumda snr ölmüş malesef birazdaha meleğimiz sabretseymiş 3 hata daha şuanda annesinin kucaanda olcakmış dua edlim kızlar azlıma toparlansın

inanmiyorumm inanmak istemiyorumm
olamaaazzz
nazlimm naptin be kuzumm cokmu yordun kendinii kiyamam sanaa
msndede yoktuuunn
ayy cok kotu oldum daha fazla yazamiycammm

inanmiyorumm inanmak istemiyorumm
olamaaazzz
nazlimm naptin be kuzumm cokmu yordun kendinii kiyamam sanaa
msndede yoktuuunn
ayy cok kotu oldum daha fazla yazamiycammm

kızlar nazlıma nolur dua edelimmmm kendini daha iyi hissetmesi için meleğimize kavuşması için

ahh içim yandııı olayı duyduğumdan beri halaaa ağlıyorum.....canım ya çook geçmiş olsunn ,,Allahım büyük sabırlar versinn,,Allahım sabrını arttırsın inş....senağlamasenağlama

seker pembenn ne kadarlik olmustuki bebegii ayy cok kotuyum yaa
dualarimiz seninle tatlimm
ne desemm bogazimda dugumleniyorrr

allahım sabır ve dayanma gücü versin inşallahhh çok geçmiş olsun canım yaaa ne kadar zor bir durum inşallah yeni bir melek gönderir rabbim tez zamnada

gerçekten çok üzüldüm dualarımız nazlı arkadaşımızla Allah eşine ve kendisine sabır versin

Ne kötü bi aci, allahim dayanma gücü versin..
Kimseye yaşatmasin böyle bi aciyi..inşallah en isa zamanda toparlanir..
Dualarimiz nazlim28 le... ((..

alahımmmmmmmmm ya çok üzüldüm.rabbim ona kuvvet ver.inanamıyorum ya .allahım inşallah hayırlsısıyla saglıklıca tekrara hamile kalır.şekercim neden erken dogum yapmış.kaç aylık olmuştu bebegi.hay allah ya.allahım sen nazlıya yardım et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…