nazlım28 bebeğini kaybetti

Dualarım seninle.. hem de beş vakit. Biliyorum sen çok güçlü bir kadınsın, biliyorum gene en güzel haberlerınle burada olacaksın. Sana ben çok güveniyorum güzel saçlı güçlü kadın. Başka da bir şey demeyeceğim, demek istemiyorum.

allah nazlı arkadaşımıza sabır versin
yüce rabbim inşallah bir mucize daha verir
büyüteceği bir bebeği olur inşallah
tekrar başı sağ olsun

canım benim...
Dualarımız hep seninle rabbim içini ferahlatsın inşallah. çok zor bir acı ama sen bununda üstesinden gelecek bir kadınsın. Seni çok seven bir eşin var onunla birlikte bunuda atlatacaksın ve çok inanıyorumki en kısa sürede yine hamile kalacaksın ve sağlıkla bu sefer yavrunu kucağına alacaksın..

yüce rabbim sana ve esine sabir versin bitanemyaaaaaaa diyecek bisey bulamiyorummmmsenağlamasenağlamasenağlama

allah sabır versin...çok üzüldüm.dualarımız seninle...

bitanem rabbim sabır wersin emin olun bende çok üzüldüm teselli edememekten korktum ve bunu hep birlikte başaracağımızı düşündüm bu yüzden buraya yazdım nazlım melek anesi oldun dünyanın en güzel şeyi hergiden ewlat cehennemim 7kapısından biriin kapatıp cennetin 8 kapısından 1 ni açarmış

a.s.
birtanem kızarmısın kızmazmısın bilemedim ama düşündümkü her zorluğu tüm sewinçleri ve hüznleri birlikte paylaştığımız sewinçleri büyüttüğümüz hüzünleri yok etmeye çalıştığımız dostlarımızın dualarına ihtiyacın olduunu hissettim biliyorsun biz kocaman bir aileyiz ve bütün bu yaşananlarda biribirimize destek oldukça daha iyiye gidip daha çabuk toparlanırsın dedim meleğim kızmadıını düşünüdüm ve ççoook sewindim kuzucum

allahım sabır versin bebeğini kaybetmek kadar zor bir sey yok helede böyle ğec gelen veya hic olmayacak denen insanların bebekleri dahada zor
ama imtihan dünyası bizim bebeğimizde öyle 8 yılın sonunda buldugumuz bebek erken doğum yüzümden kaybettik ama isyan etmedik allahımın yanında cok insallah arkadasımızında hemen tekrar olurda en azından acısı biraz hafifler

kızlar harikasınız arkadaşımız eminim daha rahat uyuyodur artık dualarımız boş diil rabbim duyuyor sesiimzi inşallah nazlımm kınalım rabbim sana yenide dünya tatlısı bi melek yollayacak ben inanıyorum sen mucizesin mucize bi kadınsın unutma bitanem

evime gögüslerim süt dolu kaldı simdi sağıp sağıp bırakıyom bi yudum su içsem süt oluyo

arkadasım sütü kurutacak bir ilac var doktorundan iste biraz yan etkileri ağır olsada cok cabuk kurutuyor sütü
ve lüfen kendine eziyet etme baska insanları takma her seyi sorarlar incittigini bilmeden banada aynısı yaptılar cünki ama unutma hic olmayacak denen bebeğin dünyaya geldigine ğöre tekrar olacaktır sadece sabır :Saruboceq: :Saruboceq:

nazlımcımbebeğim aklıma gelmişken kimseye hesap wermek mecburiyetinde diilsin yüzlerine baamıyorum diyosun bitanem onlar utansınlar sıkılsınlar utanmıyolarmı sana kendini kötü hissettiriyolar boşwer sen sadece eşini ve kendini düşün şuanda önemli olan siin iyi olmanızki yeni bir bebeğe hazır olun

kızlar hala bas sağlığı için evime gelip gidiyo komsular ama ben sanki, buğün daha güçlüyüm dualarınızın etkisi ben biliyorum
ve erken doğumla kaybetsemde bebğimi umudumu hiç ama hiç kaybetmedim sanki rabbim kısa zamanda bizimle daima kalması için tekrar bebğimi yolayacak bize bu kez almayacak yanına
3. bi kez rabbim yasatmasın bana dua edin ne olur.ilkini 3 aylıken bunu da oldukca büyütmişken içimde kaybettim kuzularımı hep inandım öykümün bizimle kalacağına ama ömrü yetmeti
buğün cok gariptirki ağlamıyorum artık ve okadar gariptirki cok güçlü hisediyorum kendimi
buğün kalktım yataktan ve direk mutfaga gittim sütümü içtim çok güzel bi kahvaltı yaptım ve inanırmısınız sebze corbası yapıyorum simdi ,
inanıyorumki ilk olarak ben inanmalıyım buna ve ben bunu kendimi kandırmak değil inandığım için yapıyorum ilk olarak gıdalarıma dikkat etmekle baslamalıyım
suan çok bilinçliyim artık ağlamak istemiyorum sanki kurudu göz yasım bi güç tarafından korunduğumu hissediyorum.beni koruyan rabbimmidir yıoksa cennette olan iki meleğimmi bunuda bilmiyorum bi his beni itekliyo güçlü olmalısın yakın sana mutluluk diyo
allahım düşmanımsada dahi vermesin bu acıyı hepimize sağlıklı gebelik hayırlı sağlıklı bebkler nasip etsin allahım evlat acısı göstermesin hiç birimize
rabbim evlatla sınamasın onlarında acısını göstermesin
hepinizden allah binlerce kez razı olsun
dr bana imkansız dediler ama ben ikinci bebeğime hamile kaldım ve dr gittiğimde bana dediği bazen tıp bizi sasırtıyo dedi
kızım herkesi sasırttı
bukez daha temkinli davranacağım daha dikkatli adımlar atacağım canım cok yandı içim cok yandı
ve bilmem inanırnmısınız insanın içinden gelen sese benim içimden bi ses sadece az bi zaman bekle sabret allaha sığın diyo kızımmıdır ki bunları bana hissettiren öykümmü acaba kulağıma fısıldayan
rabbim hislerimde yanıltmasın beni ve cektiğimin mükafatını versin inşşş en kısa zamanda
öyküm benim için kardesinle beraber allaha dua et .sızımın acımın en kısa zamanda dinmesi için allaha yalvar kızım.sen en mükemmel yerdesin .siz meleksiniz yavrum kınalı kuzularım sizin dualarınız kabul olur

Çok üzüldüm gerçekten.Allah sabırlar versin.İnşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalıp sağlıklı bi bebeği olur.

zerrin.. canım benim.. zaman herşeyin ilacı, biz güçlü olmalıyız.. biz anneyiz...
tabiki meleklerimiz bizi koruyor onlar hep yanımızdalar bizi asla bırakıp gitmediler aslında... yeniden anne olacağın güne hazırla kendini canım arkadaşım, güçlü ve metanetli ol... ben inanıyorumki o gün çok yakında.. Dualarım hep seninle bitanem

meleğim cnm arkadaşım bitanem sen mucize bi kadınsın tebrikler bitanem seni sewiyoruz tabiki daha güçlüsün biz elimizden geldiğince rabbimden sana güç vermesi için yalvarıyoruz meleklerinde emin ol öyle işte bu yüzden bu güzeller güzeli melek annesi daha güçl daha iyi dualarımızn gücü bebeğim bu kadar iyi hssetmenin en büyük payı dualarımız tevekkül et satıl rabbimize oda sana mükafatını verecek rabbim sewdiği kullarını sınarmış herşeyle hemde böle düşün meleklerin orada seni bekliolar dillerim benimkilerde bekliyordur

canım benim inşallah en kısa zamanda tekrar anne olursun.dualarımız seninle ve meleğinle beraber.

meleğin seni en güzel yerde cennette bekliyor cehennemin 7kapısından birini kapatır ben annneme doymadım almayın onu benden die ağlarmış cennetinde 8kapısından birini açar buraya gelsin anem die ağlarmış ve rabbim meleklerini yollar o tazecik meleğe annesini verirmiş unutma seninde meleklrerin orada senin için ağlayacak hatta cennetlikler daha hayırlı der ananem

Nazlım 28 başın sağ olsun..seni hiç tanımasamda acını derinden paylaşıyorum..meleğinle vedalaştığın yazını okurken göz yaşlarımı tutamadım...aynı şeyleri benim annem de yaşadı gerçekten çok büyük bir acı iki kez normal yollarla ölü doğum yaptı çok acılar çekti...ama sonunda bana ve kardeşime sahip oldu biz ona bütün acılarını verdiğimiz sevgimizle unutturduk..şimdi iyiki pes etmemişim ve iyiki sizleri dünyaya getirmişim diyor..işallah seninde çok yakında allah dualarını kabul eder..ve üçüzlerin dördüzlerin olur..acil şifalar diliyorum..allah başka acı vermesin..

canım başın sağolsun aynı şeyleri ben de yaşadım acını anlıyorum doğumda ben de ölüyordum bebeğimin yaşama şansı benden daha yüksekti ama Allahım bebeğimi benden çok sevmiş onu aldı biz melek annesi olduk benim kızım 10 gün yaşadı daha dayanamadı allah en kısa zamanda kucağımızı doldurur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…