nasil surriz yapayim evlilik yil donumuzde

esdeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
263
1
40
yakinda evlilik yil donumuz var ilk defa kutlicaz tam bir sene oluyor ilk oldugu icin esime supriz yapmak istiyorum ama ne yapayim dusunuyom bulamiyom aslinda aklimda var ama evde olan birsey ben kaynanamlarla ayni evde yasadigim icin evde bir supriz yapamam onun icin disarda olan birsey istiyom ama cok degisik supriz istiyom bana akil verin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

nasil diyyim sen git ben esimle yanliz kalcam diyemem ya ayip olur bu arada dediyinize cok guldumkaydirigubbakcemile3

ya bu kotu olmuşş bence kaynananın evde olması dısarda nasıl suprız yapıcan kiii
yemege gıdersınızzz

bence eger samimi oldugun bir arkadasin varsa onunla konus sana yardimci olsun.ben esime soyle birsey yapmistim.

tabi bizim kendi evimiz oldugu icin kaynana derdi yoktu. istersen evdede yapabilirsin ama kaynan ne der bilemem. en iyisi birgunlugune arkadasinin evini ayaralaman.

ben gelinligimi giymistim saclarimi yaptirmistim.guzel bir sofra hazirlamistim. los isiklar mumlar susler pastlar filan evde onu bekledim.geldi kapiyi actim beni gorunce gelinliklle cok sasirmisti.butungece dans ettik oda uzerini degisti takim elbise giydi.
bana gunler oncesinden hediye almis onu verdi . ama benim suprizim ilk evlilik yildonumumuz icin boyle olmustu esimde cok begenmisti.

mutluluklar istersen sende yapabilirsin.

bence eger samimi oldugun bir arkadasin varsa onunla konus sana yardimci olsun.ben esime soyle birsey yapmistim.

tabi bizim kendi evimiz oldugu icin kaynana derdi yoktu. istersen evdede yapabilirsin ama kaynan ne der bilemem. en iyisi birgunlugune arkadasinin evini ayaralaman.

ben gelinligimi giymistim saclarimi yaptirmistim.guzel bir sofra hazirlamistim. los isiklar mumlar susler pastlar filan evde onu bekledim.geldi kapiyi actim beni gorunce gelinliklle cok sasirmisti.butungece dans ettik oda uzerini degisti takim elbise giydi.
bana gunler oncesinden hediye almis onu verdi . ama benim suprizim ilk evlilik yildonumumuz icin boyle olmustu esimde cok begenmisti.

mutluluklar istersen sende yapabilirsin.

cok guzel supriz yapmisin kaynana sorunu olmasa bende yapardim ben arkadaslarimdan yardim isteyim en iyisi

ben olsam gelıp gıder bısıler solerım evlılık yıl donmu ıle oda anlarr bı akraba dıger kızzı oglu varsa gtsın

bilmiyorumki ona akli erermi bi laf sokayim ben bence bakalim anlicakmi ama sanmiyom ben bi diyeyim anne ben supriz yapcam ne yapsam bi deneyim

X