Nasıl kilo veririm

Mdnacrayz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
1.337
380
27
Amelyat sonrası 55 kilodan 70 kiloya çıktım dizlerimden dolayı spor yapamıyorum nasıl zayıflarım sporsuz umarım konu taşınmaz

Geçmiş olsun Allah şifalar versin.
Sporu hic mi yapamayacaksınız yoksa geçici bir süre mi? Hafif tempolu yürüyüş ile de zayıflayabilirsiniz. Tabi sağlıklı beslenerek..

Geçmiş olsun Allah şifalar versin.
Sporu hic mi yapamayacaksınız yoksa geçici bir süre mi? Hafif tempolu yürüyüş ile de zayıflayabilirsiniz. Tabi sağlıklı beslenerek..
Çok sağolun hiç spor yapamıcam malesef yürüyüşle dizlerim çok acıyor olmuyor

Karbonhidratları kesin hemen kilo vermeye başlarsınız...ama ben sade bir hafta dayanabiliyorum

Yani spor yapamadığınıza göre geriye tek seçenek kalıyor o da yediklerinize dikkat etmek valla şekeri unu kesin başlarsınız vermeye

Allah yardimciniz olsun. Ne için ameliyat oldunuz?
Yüzme şansınız var mı peki?
Doktorunuza danıştinız mi?
Doktorum yüzmemi dedi ama bi tane yüzme havuzu var ama uzakta taksiyle geliş gidiş 50 tl den başlıyor gitmem imkansız yani dizden amelyat oldum menisküs çapraz bağ ama sorunlarım devam ediyor

Doktorum yüzmemi dedi ama bi tane yüzme havuzu var ama uzakta taksiyle geliş gidiş 50 tl den başlıyor gitmem imkansız yani dizden amelyat oldum menisküs çapraz bağ ama sorunlarım devam ediyor
Yeni ameliyat olduğunuz için yürürken acı hissediyorsunuz sanırım. Simdilik yediklerinize dikkat edin ve bol bol su için. Oturarak hafif egzersizler yapabilirsiniz Canınız acımayacak şekilde. Zaman geçtikçe dizlerinizdeki acı hafifler ve yürüyüşe başlarsınız. Yüzme imkanınız olsaydı keşke çok faydalı olurdu. Allah sıkıntılarımız hafifletsin inşallah..

Çok sağolun teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…