nasıl güvenini kazanabılırım???

seda seda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
1
0
kızlar canım cok sıkkınbenneyaptımki:teselli::teselli:benneyaptımki eskı sevgılım benı rahatsız edıp duruyordu bende sımdıkı sevgılıme soz vermıstım ondan habersiz aramıcam bısey yapmıcam dıye ama dayanamadım eskı sevgılımı aradım kavga ettım sımdı sevgılım bana guvenmıyooo guvenımı kazanmak ıcın bısey yap dıyo napabılırım bı akıl verın

ah canım ya keşke aramasaydın.erkekler çok hassastır böyle şeylerde.zor durumda kaldığını ve aramak zorunda kaldığını söyle......evet söz verdim ama çok sinirlenmiştim filan de işte...

bence o eski sevgilini şimdiki erkek arkdaşının yanında arayıp güzel bir ilişkin olduğunu ve şimdiki erkek arkdaşını sevdiğini söyle bence bu yeterli olacaktır..çünkü erkek arkdaşının bunu sorun etmesi sizin ne konuştuğunuzu bilememek..bu işe yarayabilir..

anlamadim onun güvenini kazanmak icin neden bir sey yapasin ki..
ortada buna bir sebep yok gibi..
seni rahatsiz eden bir kisiyi elbette arayip kavga edip hesap sorabilirsin.
ve en iyisi telefon numarani degistir...

e evli olduğunu söylemişsin ??? bide eski sevgilim yeni sevgilim diyosun??

Bu Yaptığın Normal Birşey Keşke Böyle Birşey İçin Söz Vermeseydin
Erkek Arkadaşına..
Madem ki Söz Verdinn Ne Olursa Olsun Aramayacaktın..
Yapman gereken O kişiyi Erkek Arkadaşının Yanında Araman..sengözlerimebaksanab

Bence yeni bir hat al ve eski hattını ona kırdır:1closedeyes:

Eskiyi eskide bırak ne kadar snei arasada karşına cıksada aldırış etme. O senin doğru yolda ilerlekenki ayagına takılan bir taştan ibaret değil. Her taş değdiğinde ayagına düşüp yerde kalıcagına yoluna devam etmey bak:icecream:

Böylebir sebepten güvenini kaybetmişse kendi bilir.
Ben kendimi bilirim sonuçta gerisi onun sorunu.
Kılımı bile kıpırdatmam inan.

Arayıp kavga ettiğini artı seni eski sevgilinini rahatsız ettiğini ona ndne söylüyorsun ki bunlar bence basit kıskandırma yöntemleri ve işe yaramaz canım..rahatsız ediliyorsan numaranı değiştirecektin...sevgilin kızmakta haklı..ben olsam arıyor beni deyip yeni sevgilimi üzmezdim bile..

profilinde evliyim demissin lise ogrencisiyim demissin eski yeni erkek arkadaslar demissin bu hiz benim basimi dondurdu kusura bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…