Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum

niyniyy86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2022
17
6
29
Arkadaşlar merhaba güzel bir ilişkim vardı. Ama şu son zamanlarda sürekli dalgalı gidiyor. Aramızda bişey olduğu zaman benim sürekli alındığımı söyleyip bundan şikayet ediyor. Umursamaz bir karakteri var bu en başında da böyleydi ama bana karşı değildi şu son sıralar bana karşı da umursamaz olmaya başladı. Nişan yapmak istiyoruz ama bu nişan sürekli ilerleyen zamanlara erteleniyor sorduğum zaman evlenmek istemediği için değil de maddiyata alakalı diyor maddi açıdan sıkıntı da olduğunu biliyorum ama kafamı çok karıştırıyor. Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba güzel bir ilişkim vardı. Ama şu son zamanlarda sürekli dalgalı gidiyor. Aramızda bişey olduğu zaman benim sürekli alındığımı söyleyip bundan şikayet ediyor. Umursamaz bir karakteri var bu en başında da böyleydi ama bana karşı değildi şu son sıralar bana karşı da umursamaz olmaya başladı. Nişan yapmak istiyoruz ama bu nişan sürekli ilerleyen zamanlara erteleniyor sorduğum zaman evlenmek istemediği için değil de maddiyata alakalı diyor maddi açıdan sıkıntı da olduğunu biliyorum ama kafamı çok karıştırıyor. Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum.
Bir örnek verirseniz daha iyi olur aslında , belki de alınganlık yapıyorsunuz gerçekten. Ya da adam nasıl umursamaz ne yapıyor?

Bir örnek verirseniz daha iyi olur aslında , belki de alınganlık yapıyorsunuz gerçekten. Ya da adam nasıl umursamaz ne yapıyor?
Yapma dediğim ve söz verdiği şeyi yaptığını gördüm ve benim haberim yok bu durumdan yapmayacağına dair söz verdiği şeyi yaptığını görseniz bu alınganlık mı size sorarım

Yapma dediğim ve söz verdiği şeyi yaptığını gördüm ve benim haberim yok bu durumdan yapmayacağına dair söz verdiği şeyi yaptığını görseniz bu alınganlık mı size sorarım
Tamam işte konu ne? Kumar mı oynama dediniz de gitti kumara para kaptırdı yalan söyleyip?pavyona mı gitti?

soğumuş da olabilir, cidden maddi olaylar varsa buna bozuluyor kafası buna attığı için genel anlamda keyifsiz de olabilir. ilişkilerde bazen tahammül sınırlarımızın zorlandığı dönemler olur maalesef karşısı tarafından... eğer yapmayacağım dediği şey çok büyük bir şey değilse biraz daha şans tanıyın, yoksa ucunda ölüm yok sizden sıkılan birisiyle zorla evlenecek değilsiniz. karşı tarafı da his bakımından sıcaklık bakımından en iyi siz anlarsınız zaten.

Şimdi umursamayan emin ol o nişan sürecinde hiç umursamaz. Maddi sıkıntıdan yapıyorsa aile arasında bir nişan dahi olsa şu devirde dünya masraf fuzuli harcama o zaman bunu bahane edip daha da uzaklaşır.

Söz verdiği şeyleri sizden gizli yapıyor sonrasında öğrendiğinizde sizin abarttığınızı düşünüyorsa ilişkinizi gözden geçirin derim.

X