Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güvencemiz demeniz kırmış olabilir ilerde Birgün ilişkinin biteceğini düşündüğünüz kanısına varmista olabilir hayırlısı olsun

Güvencemiz demeniz kırmış olabilir ilerde Birgün ilişkinin biteceğini düşündüğünüz kanısına varmista olabilir hayırlısı olsun
Kırmış olabilir öyle mi evet olabilir peki birşey diyeceğim ... boşanma davası açacağım ne evimiz var ne paramız sadece araba var bileziklerim olsaydı kendime yeni hayat kurabilirdim kolayca şimdi nolcak ? O kadar zor mu güvencem kelimesini daha yumuşak algılamak öyle demek istemiyorum dememe rağmen. Beni en son işimden çıkaran oydu ben sana bakarım yetmiyor muyum duygusallığına bağlayan oydu tabi ki yetiyorsun herşeyimi karşılıyorsun dedim ve 1 yıldır işsizim o ise iyi konumda şimdi söyle lütfen hala aynı düşüncede misin ?

Boşanmak istemiyorsa çok emek vermesi gerekiyor artık beni bu duruma getirdi bir kişi bile demedi ki ayrılmak istiyor şuan psikolojik olarak yıpranmış ne yaptığını bilmiyor ne dediğini ama farkeder mi ?? İnsan sevdiği kadını karısını üzüp üzüp kırıp parçalayıp ayrılmak istiyorum diyip pişman olduğunu söyleyip susar mı ! Pes eder mi ben etmez diye düşünüyorum beni sevse de sevmese de sevgimi Allah çarpsın ki kalbime gömer giderim benim gitmeyişlerimin kıymetini bilsin bilmesin çok yazık olur beni bu raddeye getirdi ya bravo

Allah ona akıl fikir versin çok pişman olacak

Konunu takipdeyim Nisa. Nedense senin kederini çok içimde hissediyorum ve merak ediyorum seni. Biraz daha mı bekleseydin diyordum kendi kendime buraya yazmak istedim.

Yani adama tekme atmak da ne bileyim tuhaf bi ilişki biçimisanırım eşinize hak veriyorum bana da aşırı itici geldi bu davranış ve bu davranışı barındıran bir karakter

Yani adama tekme atmak da ne bileyim tuhaf bi ilişki biçimisanırım eşinize hak veriyorum bana da aşırı itici geldi bu davranış ve bu davranışı barındıran bir karakter
Adamın karısını ensesinden tutup itmesi çok mu çekici geldi sana? Mesela bir gün yaşasan sende ne güzel olur senin için diyorum yani bir şeyleri farketmen için yanlış anlama :) He bir de şunu yaşasan üç kere ayrılmak isteyip isteyip pişman olan bir eşle karşılaşsan

Konunu takipdeyim Nisa. Nedense senin kederini çok içimde hissediyorum ve merak ediyorum seni. Biraz daha mı bekleseydin diyordum kendi kendime buraya yazmak istedim.
Gönlüne sağlık insanın yalnız olmaması öyle değerli ki , manen..
Aile bireylerim beni durdurmayı başardı ayrıca kayınpederim aradı çok üzüldüğünü gitme deseydin dedi ... Bilmesi gerekenleri anlattım 3 kere ayrılmak istedi sevmiyorum dedi sonra o an sinirle söyledim dedi kalması gereken o değil miydi baba dedim ! Gitme demek ona ödül olurdu hani benim ödülüm dedim ...
Bir süre daha bekleyeceğim yarın ve pazartesi toplam 4 iş görüşmem var bir an evvel işe başlayacağım o süreçte bu yaşadıklarımı değerlendirip zaman tanıyacağım kararımı erteledim ne kadar zorlansam da erteledim çünkü herkes biliyor sevdiğini ama ben çocuk olarak dönmesini değil büyüyüp dönmesini diliyorum

Şiddetin her türlüsü kötü ama ne bileyim bir kadının dönüp tekme atmasını zihnimde tahayyül edemedim açıkçası. Bence olayları bedduaya dökmeniz de garip. Allah yolunuzu açık etsin

Buradan karakter analizi nasıl yapabildin acaba??
Enseye vuran, enseden iten karakterli, refleks olarak tekme atan ki bosluga geliyor adama bile değil karaktersiz mi oluyor?
Buradan bi küçük olaydan karakter analizi yapacak kadr kendinizde bu hakkı nasıl buluyorsunuz?
Sizin bu cümlelerinizden de sizin gbi brisii bir analiz yapsa da okusak

Biraz okuduğunuzu anlamanız konusunda tavsiye verebilirim sadece. Tanımadığım bir insana Karaktersiz demem ben. Nasıl öyle bir sonuca vardınız cidden şaşkınlıkla okudum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…