Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şiddetin her türlüsü kötü ama ne bileyim bir kadının dönüp tekme atmasını zihnimde tahayyül edemedim açıkçası. Bence olayları bedduaya dökmeniz de garip. Allah yolunuzu açık etsin
hayatına sporcu bir kız arkadaş almanı tavsiye ederim belki anlarsın refleksin ne olduğunu ..
Beddua mı yanlış anladın yine ! tanıdıklarıma bile beddua etmemişken tanımadığıma beddua etmem

Biraz okuduğunuzu anlamanız konusunda tavsiye verebilirim sadece. Tanımadığım bir insana Karaktersiz demem ben. Nasıl öyle bir sonuca vardınız cidden şaşkınlıkla okudum
Bence siz benim yazımı bşr kez daha okuyun. Karaktersiz dediniz demedim ki nerden çıkardınız?
Karakter analizi dedim ok 😉

hayatına sporcu bir kız arkadaş almanı tavsiye ederim belki anlarsın refleksin ne olduğunu ..
Beddua mı yanlış anladın yine ! tanıdıklarıma bile beddua etmemişken tanımadığıma beddua etmem
Mesela bir gün yaşasan sende ne güzel olur senin için diyorum yani bir şeyleri farketmen için yanlış anlama :) He bir de şunu yaşasan üç kere ayrılmak isteyip isteyip pişman olan bir eşle karşılaşsan
Bu cümleler iyi Dilek olmalı😄

Bu cümleler iyi Dilek olmalı😄
Eğer BÖYLE konuşuyorsan her detayı okumalıydın, anlayabilmesi için bazı insanların yaşaması gerekir bazı insanlarda tecrübeli insanlardan ders alır , hayat her şeyi tecrübe edecek kadar uzun değil .
Hadi konuşalım derdim ama fikrin hiç hoşuma gitmedi iyi günler

Tövbeler olsun canom. Kib ok bye....
😂😂
Bence siz gidin artık.
Zira mevzu çok Baska yerlere gidiyor.
Konu sahibine sizin yüzünüzden saygısızlık etmiş olmak istemiyorum.
Konu dağılmasın... Siz iki üç kere daha okuyun..ama yorum yapmayın. Öptüm 😘

Tövbeler olsun canom. Kib ok bye....
😂😂
Bence siz gidin artık.
Zira mevzu çok Baska yerlere gidiyor.
Konu sahibine sizin yüzünüzden saygısızlık etmiş olmak istemiyorum.
Konu dağılmasın... Siz iki üç kere daha okuyun..ama yorum yapmayın. Öptüm 😘
:cry:

C1E7FC04-2A31-4381-8BAB-33E7544BD358.jpeg

Biraz hastayım uyuyordum ve kabus gördüm ağlayarak uyandım ... Hep o teselli ederdi beni ağlama derdi sarılır ederdi bi baktım yanım bomboş ..
Whtsaptan durum atmış sevgilşyken gittiğimiz mekana gitmiş şarkılar söylüyor bağıra bağıra o da sosyal medyasını dondurmuş ..
bir adım dahi atmıyor nasıl yapabiliyor bunu nasıl durabiliyor nasıl nasıl ! Güvenimi nasıl kazanmaya çalışmıyor nasıl uğraşmıyor bilmiyorum
Şimdi uyandım kabustan ve ağlarken yanımda olmayışı çok zorluyor beni ben hasta da olacağım bana kim ıhlamur yapacak 😥 Bize bunu niye yaşatıyor

Konunuzu en başından beri takip ediyorum. Artık yazmak istedim. Sizin de anlattıklarınızdan şunları çıkardım.
Eşiniz sizi öyle bir seviyor ki, hani insan annesini babasını koşulsuz severya her hatasında affedeceklerini bilir alttan alınır şımarır işte öyle. Yapılan hatalar göze batmaz yani. Sevgi ağır basar onu hatalarıyla da seviyorum modu. Anlatabilmişimdir umarım. Sizi o kadar çok seviyo. Eminim o da acı çekiyodur ve bir yandan o da size kızıyodur nasıl boşanalım dedi bunu bize nasıl yaptı beni neden anlamadı vs diye. Acınızı özleminizi anlıyorum o da aynı durumda. Ne sizi ne de eşinizi tanıyorum ama herkes hislerimin kuvvetli olduğunu söyler size de hissettiklerimi yazmak istedim. Kendinizi üzmeyin barışacaksınız.

Konunuzu en başından beri takip ediyorum. Artık yazmak istedim. Sizin de anlattıklarınızdan şunları çıkardım.
Eşiniz sizi öyle bir seviyor ki, hani insan annesini babasını koşulsuz severya her hatasında affedeceklerini bilir alttan alınır şımarır işte öyle. Yapılan hatalar göze batmaz yani. Sevgi ağır basar onu hatalarıyla da seviyorum modu. Anlatabilmişimdir umarım. Sizi o kadar çok seviyo. Eminim o da acı çekiyodur ve bir yandan o da size kızıyodur nasıl boşanalım dedi bunu bize nasıl yaptı beni neden anlamadı vs diye. Acınızı özleminizi anlıyorum o da aynı durumda. Ne sizi ne de eşinizi tanıyorum ama herkes hislerimin kuvvetli olduğunu söyler size de hissettiklerimi yazmak istedim. Kendinizi üzmeyin barışacaksınız.
Sevmek öyle güzel ki ... Bir o kadar öyle acı ki ... Böyle mi yaşanır ayrılık acısı gözlerimden anla yeter ! Artık nasıl dua ediyorum biliyor musun ? Eğer kendine gelmeyecekse hala buhrandaysa ya kendine gelsin Rabbim ya İçimden gönlümden al onu yetti anlıyor musun bana çok yetti bu ayrılık ... Arada kalmak çok zor
Ahhhh keşke tek sen olsan bunu söyleyen herkessssss bilen herkesssss dediklerini diyor öyle seviyor ki diyor hazmedemedi diyor kalbi senin gibi güzel bir arkadaşım var benim gönlümden geçenler olur hissederim der o çok pişman olacak sabret diyor sabret ... ah Allahım bana peygamber sabrı ver yalvarırım

Ayrılırsak Bana iyi ki varsın demeyecek artık
Bana seni öyle çok seviyorum ki demeyecek
10 günlük ailemle gittiğim tatilde 7. Günü çok özledim diyip 1 günlüğüne gelen olmayacak artık
Benim gözlerim dolduğunda dolan gözleri olmayacak artık
Titreyerek kim sarılacak bana
Sana kıyamam diyip gözyaşlarımı silemeyecek artık
Öyle zorlanıyorum ki artık hiçbir gider yapma lüksüm yokmuş gibi öyle omuzlarım düştü ki

Son düzenleme:
Seni fazlasıyla yordu.tepkisiz kal.sana ne yaptığının farkına batacak.hatasını anlayacak.ama bu sefer de sen hissizleşip istemeyeceksin.

Seni fazlasıyla yordu.tepkisiz kal.sana ne yaptığının farkına batacak.hatasını anlayacak.ama bu sefer de sen hissizleşip istemeyeceksin.
İstemiyim mi ? Bu sefer temenni gider hiç böyle bir durum yaşamadım bu kadar uzun süren , ailem en yakın arkadaşlarım biliyor artık söyledim , diyorlar ki senin onun sevmediğini düşünüyor olabilir gitme demedin gitmesini ağlayarak bile izlemedin o ağladı sen kılını kıpırdatmadın o yüzden sevgin bitti zannediyor olabilir ... AMA BİTMEDİ Kİ HİSSİSLEŞMİŞTİM öyle ağır on gün geçirdim ki ondan uzak bir ilde hislerim kaybolmuştu .. ben ona ders vermek istiyorum o dersi alıp dönmesini ama sevmiyorsa dönmesini tabi ki istemiyorum açsın davasını ne bekliyor ki

Sevdiği için bekliyo. Yakınların haklı ben o gitme ayrıntısını tam hatırlamamıştım o anki davranışlarını sözlerini falan. Sadece fotoğrafınızı kırdığını hatırlıyorum. Öfkesini ondan çıkarmış. Bi de bebek ayakkabısı aldığını. 5 yıllık evliyim eşimle hiçbir zaman böyle bi diyaloğum olmadı o sinirliyken ben, ben sinirliyken o susar. Bazen aman sinirini benden çıkarsın başkasına bişey yapmasın demesin diye düşünür birbirimizi alttan alırız alınma elbette oluyo ama bunu o an dile getirmiyoruz sakinleşince konuşuyoruz o konuları. Yanlış anlama akıl vermek haddim değil düşüncemi söylüyorum yalnızca. Sizi de buna benzer durumlar yormuş. Farkında olmadan üstünlük kurma olayı gibi bişey. Sizi yıpratan kurulan cümleler değil gösterilen davranışlar. Bırakın biraz düşünsün. Size neler yaptığını. Şu an sizi suçlama aşamasında. Önümüzdeki haftalarda veya günler kendini suçlamaya geçecek. Ben ne yaptım bu kadına diye. O yüzden sadece bekleyin

Sevdiği için bekliyo. Yakınların haklı ben o gitme ayrıntısını tam hatırlamamıştım o anki davranışlarını sözlerini falan. Sadece fotoğrafınızı kırdığını hatırlıyorum. Öfkesini ondan çıkarmış. Bi de bebek ayakkabısı aldığını. 5 yıllık evliyim eşimle hiçbir zaman böyle bi diyaloğum olmadı o sinirliyken ben, ben sinirliyken o susar. Bazen aman sinirini benden çıkarsın başkasına bişey yapmasın demesin diye düşünür birbirimizi alttan alırız alınma elbette oluyo ama bunu o an dile getirmiyoruz sakinleşince konuşuyoruz o konuları. Yanlış anlama akıl vermek haddim değil düşüncemi söylüyorum yalnızca. Sizi de buna benzer durumlar yormuş. Farkında olmadan üstünlük kurma olayı gibi bişey. Sizi yıpratan kurulan cümleler değil gösterilen davranışlar. Bırakın biraz düşünsün. Size neler yaptığını. Şu an sizi suçlama aşamasında. Önümüzdeki haftalarda veya günler kendini suçlamaya geçecek. Ben ne yaptım bu kadına diye. O yüzden sadece bekleyin
Çok güzel yazdın gönülden kutluyorum ... O kadar hakimsin konuma öyle anlıyorum teşekkür ederim
Bıraktım kendi haline de işte zor oluyor anlıyorsun beni sabretmem lazım diye dualar o yüzden ediyorum
biraz düşünsün whtsap durum bile paylaşmıyorum artık ne yaşadığımı ne hastalandığımı bile bilmeyecek artık .. o paylaşıp paylaşıp kaldırıyor onun durumlarına bile bakmıyorum artık sevmediğimi düşünür mü diye düşünmüyor değilim ... öyle düşünürse bir şey yapmak istemez ki uğraşmak çabalamak iyice dengesizleştim

şu yazdıklarını okudum gözyaşlar pıt oldu bende.. ben beni sevmeyen eşimin bile peşine gittim oda senin eşin gibi yapmıştı neler neler arabasına notlar bile yazdım sırf suç bende diye... tabi senin durumun çok farklı ama siz gerçekten birbirinizi seviyorsunuz .mesaj at ya çokmu zor sonunda ölüm mü var ne var oda bekliyor senden bir adım evet çok haklısın güvenin gitti.kırıldın döküldün ama sonunda pişman olmayın .. özledim diye sadece mesaj at eğer dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X