Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her sey çok güzel, dönüm noktasında iken esiniz gurur yapmış 😔
İnat etmiş...
Alışmıs sizin her zaman alttan almanıza bunu da öyle yaparsınız diye her seyi size bırakmış yne..
Toparlanırız halleder Nisa demis.
Ben size sunu diyeyim. Boşanmazsınız.
Gelecek eminim.
Hatasının farkında...
Boşanalım lafının kolay bir sey olmadığını ona resmen yedirdiniz.
Bedelini ödüyor su an.
Zaman tanıyın. Bitti demeyle bitmez.
Boşanmayacaksınız ben öyle hissediyorm canım.
Yalnzıca metanetli ol. Sakin ol ve kendini topla.... 🌼

ben sizi hatalı buldum. hep bi trip yada el şakaları yada farklı şeyler. sorsahdınız adama hoşlanıyomu bu tarz seylerden. benim eşim mesela cok sarılmayı sevmez. siniri saman alevi gibi. o sinirliyse ben susar dinlerim yada ortam değiştiririm. sizde devam edeceksenız biraz kendınıze ceki duzen verin. ve 3. kişilern yanında tartısma, el şakası, birbirinizi küçümseme gibi seylerden uzak durun
Düzgün oku okumuyorsan terket bu sayfayı ! İlk yılımızda el şakaları yapardım kaldı ki ensemden tutup iten oydu hani el şakasından hoşlanmıyordu ? Kendime çekimi de düzenimi de yıllar önce verdim kendisi bunu coooook iyi biliyor daha dün söyledi Gözardı etmişim dedi önceden yapardın dedi düzeldin öyle çok düzeldin ki dedi !
3. Kişilerin yanında bu durumları yaşatan o !
Elini vicdanına koyup yorum yapmıyorsan konuyu baştan sona iyice oku

Hazmedememistir!Bana sürekli boşanalim boşanalim diyen kocami yuvam yikilmasin diye yapma etmeyle durdurdum.Her seyi halletmeye katlanmaya calistim.Susulmayacak seylere icime aglaya ağlaya sustum.Sonuc kendini hint kumasi sandi.Bana herkesin icinde hakaret etti.Bende ona yok senin kumas ucuzmus dedim aklina gelmez gideceğim terkettim.Resimlerimizi parçalamış evi dağıtmış atmis satmış 😂Hatta kosup dava açmış hemen avukatıma dedim anlasmaliya cevirsin.Adam ondan vazgecebilecegimi görünce yikimlara girmiş.Ne oldu cok ıstiyordun hani bosanmayi???3 ay sürdü mahkeme görülmeden çıktı yanima geldi yeniden baslayalim dedi sözler verdi.2 Yili geçti o eski esim degil ama bende onu bırakıp gitmeden önce ki ben degilim.Sabirli ol dogruysan o hatasını anlayacaktir.Tepkili olma gayet sıradan davran ailesinden kimseyle konuşma ararsa kizma ya da cok özlemiş gibi davranma.Sen iyiyi de kötüyü de kucaklamaya hazir ol elimden geleni yaptım diyorsun.
Taktir ediyorum seni , detayda yaşadıklarımız aynı olmasa yüzeysel olarak AYNI.
Ben yormadım yoruldum yorulma sırası onda yeter artık ! Ya sevmeden ayrılsaydım o daha kötüydü bence sevmek benim için çok ama çok değerli onunla yetiniyorum şimdilik...
Ailesiyle görüşmeyeceğim sosyal medya hesabımı da kapattım . Onun hala duruyor bizim fotolarımız bile
Bakalım zaman her şeye ilaç

Bastan beri yorum yapiyorum konunuza, bosanmayacaksiniz eminim nerdeyse geri gelecek esiniz ama siz de git gide fazla arabeske mi baglamaya basladiniz?
Sence bağlamayayım mı ? 6 yıl evlilik 4 yıl sevgililik 10 yılım geçti ve aynı sevgiyle değil artan bir sevgiyle ona gösteriyor olsam tamam ama sadece size gösteriyorum bu halimi konunun ilk yazısında ne demiştim ?
Size ihtiyacım var

Sence bağlamayayım mı ? 6 yıl evlilik 4 yıl sevgililik 10 yılım geçti ve aynı sevgiyle değil artan bir sevgiyle ona gösteriyor olsam tamam ama sadece size gösteriyorum bu halimi konunun ilk yazısında ne demiştim ?
Size ihtiyacım var
Ben kendinizi bu kadar hirpalamayin, adam geri donecek demek istedim ama yanlis anlasildim saniyorum

Ben kendinizi bu kadar hirpalamayin, adam geri donecek demek istedim ama yanlis anlasildim saniyorum
Geri dönsün veya dönmesin balım İnan yıprandım ve elimden geldiğince kendime iyi bakmaya çalışıyorum hak ver ki bana 3 kilo verdim 10 günde zaten zayıftım ... Geri dönerse ikimiz içinde iyi olur dönmezse yazık olur

Her sey çok güzel, dönüm noktasında iken esiniz gurur yapmış 😔
İnat etmiş...
Alışmıs sizin her zaman alttan almanıza bunu da öyle yaparsınız diye her seyi size bırakmış yne..
Toparlanırız halleder Nisa demis.
Ben size sunu diyeyim. Boşanmazsınız.
Gelecek eminim.
Hatasının farkında...
Boşanalım lafının kolay bir sey olmadığını ona resmen yedirdiniz.
Bedelini ödüyor su an.
Zaman tanıyın. Bitti demeyle bitmez.
Boşanmayacaksınız ben öyle hissediyorm canım.
Yalnzıca metanetli ol. Sakin ol ve kendini topla.... 🌼
Peki , gayret ediyorum bilmiyor ki zaman geçtikçe ona karşı katılaşacağım bunu bilmiyor inşaallah düşünüyordur .Sadece İşine yorduğu kafasını birazda bunu düşünerek yoruyordur ne diyim

Peki , gayret ediyorum bilmiyor ki zaman geçtikçe ona karşı katılaşacağım bunu bilmiyor inşaallah düşünüyordur .Sadece İşine yorduğu kafasını birazda bunu düşünerek yoruyordur ne diyim
Erkeklerin en güzel kaçışı kafayı iş ile yormak.. Düşünmemek için kendilerine bu yolu seçiyorlar.
Senin gönlün ferah olsun.
Elinden geleni yaptın.
Belli ki o da pişman ama kuyrugu dik tutma derdinde..
Seni çok iyi anlıyorum. Katılaşmaman için inşaallah elinden gelen her şeyi yapar. 🙏🏿
Buna kafasını yorduguna emin ol...
Şimdi o haksız durumunda ya erkekler bunu kendilerine pek yediremiyor.
Kendileri başlatıyor haklı olduklarını düşünüyorlar sonra ne zaman haksız durumuna düştüm diye bi afallıyorlar.
O da o afallama sürecinde.. 😊
🌼🌼

Erkeklerin en güzel kaçışı kafayı iş ile yormak.. Düşünmemek için kendilerine bu yolu seçiyorlar.
Senin gönlün ferah olsun.
Elinden geleni yaptın.
Belli ki o da pişman ama kuyrugu dik tutma derdinde..
Seni çok iyi anlıyorum. Katılaşmaman için inşaallah elinden gelen her şeyi yapar. 🙏🏿
Buna kafasını yorduguna emin ol...
Şimdi o haksız durumunda ya erkekler bunu kendilerine pek yediremiyor.
Kendileri başlatıyor haklı olduklarını düşünüyorlar sonra ne zaman haksız durumuna düştüm diye bi afallıyorlar.
O da o afallama sürecinde.. 😊
🌼🌼
💗 teşekkür ederim

Geri dönsün veya dönmesin balım İnan yıprandım ve elimden geldiğince kendime iyi bakmaya çalışıyorum hak ver ki bana 3 kilo verdim 10 günde zaten zayıftım ... Geri dönerse ikimiz içinde iyi olur dönmezse yazık olur
Evlilik çok zor yürütülmesi çok zor.insanin başkasıyla problemi olsa kapıyı kapatır dışarda kalır bu sorun kocanla olunca taş gibi oturuyor insanin içine.Sakin ol erkek milleti iste senden ilk adımı beklemiş başka açıklaması yok.Ama bence bitmeyecek bu evlilik sadece erkeklik gururu iste. Tavsiyemi dinler misin bilmem ama bence evlilikte eğer büyük sorun yoksa gurur yapilmamali.

Evlilik çok zor yürütülmesi çok zor.insanin başkasıyla problemi olsa kapıyı kapatır dışarda kalır bu sorun kocanla olunca taş gibi oturuyor insanin içine.Sakin ol erkek milleti iste senden ilk adımı beklemiş başka açıklaması yok.Ama bence bitmeyecek bu evlilik sadece erkeklik gururu iste. Tavsiyemi dinler misin bilmem ama bence evlilikte eğer büyük sorun yoksa gurur yapilmamali.
Gurur yapılmamalı her iki taraf için söylüyorsun biliyorum benden bu kadar ondan bekliyorum olursa olur olmazsa olmaz

Kalktık eve geldik sessiz sessiz ... bana bi hediye almış kutuyu verdi . Mesai bitiminde eve geleceğim hediyeni ben yokken aç ve çöpe at dedi anlamı kalmadı eve gelince eşyalarımı toplar giderim dedi gitti.. o yokken kutuyu açtım fotoğraftaki bebek pabuçları alyanslar, bebek elbisesi tulum filan vardı tabi ağladım ama yalnızdım ! Eve geldi yatağa yattı uykusu varmış sabaha kadar temizlik yapmış ben geliyorum diye ilk kez evi temizlemiş öyle temizdi ki heryer ! Ben tv karşısında çay içiyorum o sırada yanıma geldi uyuyamamış elini uzattı uzatmadım tekrar uzattı elini tuttum sarıldık dedim tamam müsadenle mutfağa geçeceğim çay içeceğim dedim 1 saat daha kal yanımda eşyalarımı toplayıp gideceğim zaten dedi ( hala bitmesin bir şans ver bir daha asla ayrılmak istediğimi söylemicem demedi) yine de kalktım yanından ... o da bir hışımla kalktı evdeki tüm eşyalarını valizlere koydu bana baka baka gitme dememi bekledi ama o demedi diyemezdim ANLIYORSUNUZ Dİ Mİ DİYEMEZDİM ! ayakkabılarını giyerken kalktım kapıya gelme dedi ben giderim helalleşmeyelim mi dedim mahkemede helalleşiriz dedi hiçbişi demeden başka odaya geçtim yanıma geldi duvardaki cam büyük düğün fotomuzu aldı paramparça etti kolları kanadı yine kapıya gitti yine geri döndü korkmuştum bana vuracak sandım ama yine BİR ŞANS VER demedi ! GÜVENİNİ KAZANIRIM demedi !
yanıma geldi her yer cam parçaları her yerrrr ayağım kesilecekti ramak kalmıştı elini yüzüme sürdü titredim o an benim ne kadar hakkım varsa hepsi sana helal dedi ve GİTTİ
Aptallar çünkü affet derseler ölürler affet demezler o kadar cesaretleri yok ama bitti demek için cesaretleri var yazıklar olsun ya cidden gıcık oluyorum

Gurur yapılmamalı her iki taraf için söylüyorsun biliyorum benden bu kadar ondan bekliyorum olursa olur olmazsa olmaz
Yapıyor canım yapıyor avaz avaz istemiyorum diyebiliyorken affet diyemiyorlar daha bu akşam engellemek zorunda kaldım affet hata ettim demediği için yazık ya ben ne kadar uğraşmışım ne çok sevmişim bide ondaki bana bak

Yapıyor canım yapıyor avaz avaz istemiyorum diyebiliyorken affet diyemiyorlar daha bu akşam engellemek zorunda kaldım affet hata ettim demediği için yazık ya ben ne kadar uğraşmışım ne çok sevmişim bide ondaki bana bak
🙁 eşini mi engelledin ? Size Noldu

🙁 eşini mi engelledin ? Size Noldu
Eski eşimi barışmak ister gibi face hesaptan yazıp bi adım ilerisine gitmiyor bi kaç defa uyardım baktım kaale almıyor engelledim arafta kalmak stres yaratıyor bende kendi kendimi yormaktansa engelledim pişmanım affet diyemedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X