nasıl bakımlı olacağım?

y

yüzme kursuna kayıt olacağım. fakat kayıt olacağım belediyeye nasıl gidilir bilmiyorum. babaannem götürecekti o da hastalandı.

Ama sen 20 yaşında üniversite öğrencisi koskocaman bir genç kadınsın. Adres bilmiyorum gidemiyorum olur mu hiç. Okuma yazman var, her türlü bulursun yolunu. Babaannenin elinden tutup götürmesini bekleme bu yaşta.

Ama sen 20 yaşında üniversite öğrencisi koskocaman bir genç kadınsın. Adres bilmiyorum gidemiyorum olur mu hiç. Okuma yazman var, her türlü bulursun yolunu. Babaannenin elinden tutup götürmesini bekleme bu yaşta.
haklısın. ama beni tek başıma salmaz ki. bir deneyeyim

okuyorum. inşallah dediklerini yapabilirim. benim için çok zor olacak olsa da

Okusan bile suan tatildeyiz yine de bir ise girip calisabilirsin dediklerimin hepsini yapabilirsin. Ve emin ol yaparsan iyiki yapmışım diyeceksin. sadece adim at. Ben de senin gibiyim okulu bıraktım sevmiyorum o bölümü gelecek göremedim açıktan başka bişey okuyacağım ise girip çalışacağım. Kilo vermek için spora yazildim bu bile daha iyi hissettirdi en azından insan içine çıkmış oluyorum bir adım attim en azından.

Babaannene de de ki "benim yasimdakiler neler yapıyorlar hatta evlenip çocuk doğurup koskoca evi çekip çeviriyorlar tek basima bunu bile yapamayacaksam oleyim en iyisi".

Evlilik örneği vermek istemem ama o yaştaki insanlara bu örneği verince ise yariyor.

Babaannene de de ki "benim yasimdakiler neler yapıyorlar hatta evlenip çocuk doğurup koskoca evi çekip çeviriyorlar tek basima bunu bile yapamayacaksam oleyim en iyisi".

Evlilik örneği vermek istemem ama o yaştaki insanlara bu örneği verince ise yariyor.
haklısın. bizim apartmanda bir kız var. benle yaşıt şu an evli. babaannem onu örnek göteriyor. ev çekip çeviriyor diye. ama bana gelince hiçbir şeye izin yok

haklısın. bizim apartmanda bir kız var. benle yaşıt şu an evli. babaannem onu örnek göteriyor. ev çekip çeviriyor diye. ama bana gelince hiçbir şeye izin yok

Işte sen de bunu yüzüne vur. Sen böyle yaparsan ben evlenince bi halt beceremem de.

Ben severim bakim yapmasini insan kendini iyi hissediyor. Günlük ve haftalik ve bir kac günde bir yaptigim bakimlar var. Mesela pazar günleri bakim günümdür. Sacima maske, yüz maskesi, ayak banyosu. 2-3 günde bir peeling (dermologicanin günlük icin uygun olanini kullaniyorum).

X