nasıl atlatırım?

kontrol edemem sürekli zira o italyada çalışıyor artık. evlenince benim de oraya gitme durumum vardı.

diğer sözlerinizde haklısınız, emin olmadan büyük adımlar atmamak gerekli idi ancak emin olabileceğim başka bir şey yok, açıklamalar yetersiz, beni teskin edecek bir hareket yok aksine şeyler söyledi, ilk konu mesajımda okuyabilirsiniz.

adamın ise vazgeçmesine gerek kalmadı. ben noktaladım. sadece artık nasıl toparlanırım bilemiyorum.

o şekilde bakmayın lütfen.. belki şu anda yaşadığınız sıkıntı aslında daha iyisini yaşayabilmeniz içindir.. sizi hakeden insan mutlaka bir gün karşınıza çıkacaktır..
inşallah ancak sanmıyorum kendi adıma artık kapıları kapayıp, kimselere açmamak daha makul. her seferinde yıkılıp doğrulmaya çalışmak çok yorucu

teşekkür ederim desteğiniz için. diğer yazdıklarınızı da düşüneceğim yine de

Bu adamı sevmiyorsanız lütfen kendinize bahaneler aramayın yok beni aldattı, yok vazgeçmem için yardım edin demeyin.
Eğer seviyorsanız da içinizdeki canavara dur deyin lütfen. Samimi olmadığım birinin kız arkadaşı bana da ben X'in kız arkadaşıyım diye mesaj atsa kusura bakma ama ben de engellerdim. Sadece birinin kız arkadaşısınız diye onun hayatını, arkadaşlarını ele geçiremezsiniz. Lütfen bu tavırlardan uzaklaşın ve kendinizi özgür bırakın artık. Başınıza talihsiz şeyler geldi diye hep aynı şeyleri yaşayacak değilsiniz. Bir çocuktan pay biçin yürümeyi öğreninceye kadar kaç kere düşer yere değil mi? Madem bu zamana kadar kötü şeyler yaşadınız bundan sonra hep iyiler beni bulacak diyerek başlayın ilişkilerinize.

Karşınızdaki insana ona güvenmediğinizi söylemişsiniz, suçlamışsınız ama o size mail atmış yine de ben olsam kılımı kıpırdatmazdım. Kendinize işkence çektirmeyin lütfen.

yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle... bu adamı seviyordum maalesef. hala da 1 gecede bitmiş değil hissiyatım ancak bunca şeyden sonra da geri dönüş olmaz, yeterince yıprandım.

diğer yazdıklarınız ise iyi geldi inanın. bundan sonra iyi insanlar çıkacak karşıma diyip devam etmeliyim, kendimi özgür bırakmalıyım. bunun için yardım mı alsam kendim telkinlerle mi devam etsem bilemiyorum.

sihirlikelimeler bence ilk yapman gereken yola bu adamla devam et ya da etme ; şu vay benim talihsiz başım , hep aldatılıyorum , ne kadersizim .... benzeri kötü çağrışımlardan bir kurtul. Belki hayatında yaşayacağın en güzel günleri , en güzel aşkı 35 yaşından sonra yaşayacaksın ne biliyorsun ?
Bu kişiye gelince ; İtalya'ya gitme imkanın yok ise (ki evlenince gidecektim yazmışsın,bu evlilik için ne bekliyorsunuz?) zaten boşa kürek çekmiş oluyorsun .Ya bir an önce aynı ülkede yaşamalı ya da bitmeliymiş ilişkiniz zaten .

herkes böyle şeyler yaşar hayatında dönem dönem. Çıkmazda hisseder, hep kötüsü beni buldu der ama geçer. İsterseniz yardım alın, geçmişinizin hayatınızı yönlendirmesine izin vermeyin. Şimdiden mutluluklar diliyorum göreceksiniz birden güzelleşecek hayatınız

Güven çok ince bir çizgi, insan aldatıldı mı sizin gibi bunun paranoyasını yaşaması normal, yapmayın diyemem çünkü elinizde değil sadece şunu diyebilirim 2 kere aldatılmış biri olarak, emin olmadan tepki koymayın, benim yüzüme karşı söylenmişti, biri artık başkasını seviyorum dedi ve ayrıldı benden diğeri de seni aldattım bir kaç kere ayrılalım dedi, benimkiler direk olan olaylar sizinkiler sadece şüphe, kıyaslamak için değil de aradaki farkı görün diye yazdım. Şüpheyle tepki koyulmaz, yapılmış bişeye tepki koyulur. Eğer barışacaksanız hiç ayrılmayın çünkü ayrıl-barış yapmak ilişkiyi en çok zedeleyen şey, ya barışın ve şüphe üzerine bir daha ayrılmayın ya da ayrıldıysanız temelli bitirin bir daha barışmayın, ne karar verirseniz verin kararınız kesin olsun, arkasında duramayacağınız kararlar vermemeye çalışın, 35 yaşındasınız artık kendinizi tanıyorsunuzdur, hangi kararınızın arkasında duracaksanız ona karar verin sürekli ayrıl barış sizi de onu da ilişkiyi de yorar, eğer kırıldığınız şüphelendiğiniz bişey olursa bunun tepkisi ayrılmak olmasın uzaklaşmak ya da oturup konuyu konuşmak olsun. Hakkınızda hayırlısı olsun.

yazdıkların kesinlikle doğru, kendimi ve bakış açımı değiştirmeliyim. çok da denedim aslında hatta bu ilişki ile birlikte bunu da başardığımı düşünmüştüm ama başa sardım yeniden olanlarla..

italyaya gitme imkanım vardı, işimden dolayı kariyerime orda devam edebilirdim. bu tip konuları da uzun uzun konuşmuştuk ancak ben biraz zaman geçsin, daha emin olalım acele etmeyelim diye düşünüyordum. o da düzenini kursun, biraz paramız biriksin diyorduk işte. kısmet değilmiş

çok güzel yazmışsınız. ben tamamen bitirmiştim bu olaydan önce ancak kendisi atlayıp ülkeye geldi. görüştük, böyle gereksiz şüpheler veya uzaklık yüzünden ilişki bitirilmez diyince ikna etti. o zaman da kendi kendime paranoyaklığım veya negatifliğim yüzünden kendi kendime hayatı zehir ediyorum diye düşünüp yeniden başladım.

artık bu noktadan sonra geriye dönüş yok. aldatmamış olsa bile ki bence aldattı, bu şüpheleri yaşatmış biriyle devam edemem. sadece onu unutmayı, önüme bakmayı istiyorum en kısa zamanda. kendimi iyi hissetmiyorum

hani kadını yanlışlıkla eklemişti? şimdi seminerde mi tanıdı oldu? işte hep aynı iğrenç pislik yalanlar. ben iki kere aldatılmış biri olarak şunu diyebilirim ki bas kıçına tekmeyi bu adamın! çünkü böyleleri insanın bütün yaşam sevincini sömürüyor. zaten adamın ne istediği belli değil, sizi bekletip duruyor, ciddi bir adım atmıyor geleceğiniz adına. 35 yaşındasınız ve bu adamın gel gitli ruh halleriyle kaybedecek vaktiniz olmamalı.

Ne kadar üzülseniz de her işte bir hayır vardır, böyle olduysa bunda da bir hayır vardır emin olun.
Zaten ne kadar plan yaparsak yapalım her şey bir şekilde olacağına varıyor, hayırlısı deyip önümüze bakmalıyız.

sen şimdi sevgilinin şu yazdıklarını bir arkadaş akraba ya da kendine yeni bir face hesabı alarak o kadına gönder bi halt olmasa kadın seni niye engellesin .
sen zeki bir kadınsın, seni biriyle aldatsam burda sen bu hareketi yptıktan sonra "eski sevgilim hasta, beni takibi bırakmadı, o nedenle sana da yazmış" desem o kadına, sana mı bana mı inanır bir söyle dedi. hep böyle kıskançlık paranoyandan beni de kendini de ilişkiden soğuttun dedi. aldatmak istesem asla ruhun duymaz dedi. her yerden engelledim, artık bitti dönüşü yok şeklinde mesaj attım. sadece mail atmış, seni asla aldatmadım, asla böyle bir durum yok, o kadını 2 gün önce seminerde tanıdım. lütfen biraz da sen düşün, haksız yere suçlandım yazmış. BU BÖLÜMÜ TARİH GÖRÜNECEK ŞEKİLDE AT KADINA BAKALIM NİYE RAHATSIZ OLMUŞ ENGELLEMİŞ

Kadın adamın sevgilisi olsa emin olun sizi engellemez tam tersi doğru söyleyip söylemediğinizi tartar olayın iç yüzünü öğrenmeye çalışırdı. Kimse kayıtsız kalamazdı bence. Tam tersi aralarında bişey yoksa çocuk mu avutacağım şimdi diye engellemiş olabilir

burda neden o kadına ulaştın şeklinde yazan arkadaşlar oldu.. artık iyice gurursuz kadın olmaktan çekinirim. bu mailleri ki 2 tane maili var bu şekilde, duruyor hala.. mailini de artık spam olarak işaretledim. görmek bile istemiyorum. artık kadın da engellemiş hesabımı, istesem de ulaşamam.. ne istiyorlarsa öyle yaşasınlar, olan benim gururuma oldu

en azından "evet seminerde tanışmıştık" derdi, ben zaten gayet sıradan şekilde yazmıştım, hesap sorar gibi değil. önce arkadaşlık teklifimi kbul etti, sonra yazdım, dedim X erkek arkadaşım benim, sizi de o yüzden ekledim dedim, öyle mii diyip engelledi hemen

Valla barışmayı düşünmüyorsan bişey yapma tabi .Ama barışırsan bu şüpheyle nasıl yaşıycaksın ?

@herames asla düşünmüyorum.
böyle yaşanır mı? neden, nasıl soruları beynimi yiyor şimdi bile.. umarım tez zamanda atlatırım.

Geçer geçer merak etme benim 5 ay oldu ayrıldım heryere hala yazıyorum insanlar bıktı benden ama o üzüntünün yerini öfke aldı şuan benim öfke daha iyi güçlü hissediyosun o evreye gelirsin biran önce inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…