nasıl atlatırım?

arkadaşlarım da hep böyle derler ancak bu hissin yükü çok ağır.. sanırım dürüst insan sayısı çok az. neden insanlar ilişkilerine nokta koymadan, bu yollara giriyorlar? çok mu zor bitirmek ve sonra başka denizere yelken açmak acaba :KK43:
dogru ınsanı muhakkak bulucaksın ama hayatın tokatını yemeden olmuyor sanırım bılemıyorum
bende evlenmeden once sozluydum ve sozlum benı arkadasımla aldattı evlendıler 3 ay sonra bosandılar :)
ben asla kımseye guvenmem evlılık asla dusunmem dedıgım noktada esımı tanıdım evlendım 1 bucuk yıldır evlıyız :)

hayat oyunlar oynuyor bıze mutlaka mantıklı sebeplerı vardır ben hep şuna yordum yasadıgım oyunu; eger bu benım basıma gelmeseydı esımle tanısmıcaktım ve kıymetını anlamıcaktım.

yasadıgın en buyuk acı bu olsun bosver

dogru ınsanı muhakkak bulucaksın ama hayatın tokatını yemeden olmuyor sanırım bılemıyorum
bende evlenmeden once sozluydum ve sozlum benı arkadasımla aldattı evlendıler 3 ay sonra bosandılar :)
ben asla kımseye guvenmem evlılık asla dusunmem dedıgım noktada esımı tanıdım evlendım 1 bucuk yıldır evlıyız :)

hayat oyunlar oynuyor bıze mutlaka mantıklı sebeplerı vardır ben hep şuna yordum yasadıgım oyunu; eger bu benım basıma gelmeseydı esımle tanısmıcaktım ve kıymetını anlamıcaktım.

yasadıgın en buyuk acı bu olsun bosver
haklısınız.. size mutluluklar dilerim, allah bir yastıkta kocatsın.
bir gün umarım dediğiniz gibi düşünebilirim, bu günler geride kalır.

seminerde tanışmışlar sözde, seminer fotolarına bakarken yanlışlıkla ekle tuşuna basmış.. ben de ona sormadan direkt kadına msj attım merhaba tanışalım mı erkek arkadaşımın listesinde gördüm de sizi dedim. kadın engelledi beni

banada kadının biri böyle mesaj atsa bende engellerdim.. o ne öyle ya erkek arkadaşımın listesinde gördüm ne ayaksın bir anlat bakalım der gibi..

Keşke mesaj atmasaydınız kadına hiç hoş olmamış bence. Ortada somut bir şey yok ki. Emin olmadan silmişsiniz adamı.
MissPoine, o an inan çok çabaladım mantıklı davranabilmek için ama geçmişte de benzer durumlar yaşamış, sakin kalmış ve sonrasında aldatılmaya devam edildiğini öğrenmiş biriyim. bu sefer sessiz kalmadan olayı ortaya çıkarıp gideyim bari dedim. kadının sonrasında cvp vermemesi, engellemesi ve o listenin gizliye alınması beni için kanıt oldu.

eğer dediği gibi bir şey olsa idi, o konuşmaların görüntüsünü filan yollar, sonra o beni terkederdi, bana inanmadın diyerek.

evet amacım ne olduğunu anlamaktı tam da.. onun ne düşündüğünden ziyade aldatılmış olup olmadığımı anlamaktı.

iyide işte bu sağlıklı bir yöntem değil ki onu demek istedim.. ben olsam bende engellerdim hiç alakam olmamasına rağmen.. kızında engellemesi onun karakteriyle ilgili olabilir kesin var diyemezsiniz..

ha elim çarpmışta eklemişim yalnlışlıkla ya bende inanmadım ama sizin daha önce ki kıskançlıklarınızdan kaynaklı o şekilde yalan söylemiş olabilir .. arkadaşça bir ekleme olabilir yani..

iyide işte bu sağlıklı bir yöntem değil ki onu demek istedim.. ben olsam bende engellerdim hiç alakam olmamasına rağmen.. kızında engellemesi onun karakteriyle ilgili olabilir kesin var diyemezsiniz..
nooption, haklısınız elbette karakteri ile ilgili olabilir ancak onun öyle mii sorusundan sonra engeli koyması da benim emin olmamı sağlayan bir kişilik karakterim olamaz mı? benim de karakterim bu maalesef..

yani sakince durup bu şekilde değerlendirmek bana polyannacılık yapmak gibi olurdu. aynen sanırım kişilik farkı.

ha elim çarpmışta eklemişim yalnlışlıkla ya bende inanmadım ama sizin daha önce ki kıskançlıklarınızdan kaynaklı o şekilde yalan söylemiş olabilir .. arkadaşça bir ekleme olabilir yani..
siz gerçekten naif, iyi niyetli bir hanımsınız... bence bomboş bir listeye yanlışlıkla eklenmiş biri halen orada öylece durmaz. üstelik bu konuda duygusal bir kız arkadaşı olan biri asla yapmazdı.

yine de bakış açınız için teşekkürler. en azından başka fikirler duymuş oluyorum. bu sayede şimdi değil ama belki ilerde daha sakin yaklaşırım bu tip durumlarda.

Kadın cevap verseydi engellemeseydi ne diyecektiniz merak ettim?
Erkek arkadaşımla seminerde mi tanıştınız diye mi soracaktınız? Yada nerde tanıştınız vb birşeyler mi soracaktınız?
Havadan sudan denizdeki balıktan sohbet etmeyeceğiniz gayet açık,dolayısıyla kadının erkek arkadaşınızla ilgisi yoksa dahi sizi engellemesi normal kusura bakmayın. İşi gücü bırakıp seminerde tanıstığı sıradan birinin sevgilisine hesap vermek istememiştir. İlişkisi olsa konuşma ihtimali daha fazlaydı bence,en azından merak ederdi durum nedir ne değildir diye.
O mesajı atmamalıydınız.

nooption, haklısınız elbette karakteri ile ilgili olabilir ancak onun öyle mii sorusundan sonra engeli koyması da benim emin olmamı sağlayan bir kişilik karakterim olamaz mı? benim de karakterim bu maalesef..

yani sakince durup bu şekilde değerlendirmek bana polyannacılık yapmak gibi olurdu. aynen sanırım kişilik farkı.

öyle mi yi görmemişim yaw.. öyle mi diye cevap verdikten sonra mı engelledi sizi..
estf. maleseflik bir durum yok ortada fikir alışverişi yapıyoruz sonuçta..
evet ben kesin delil yakalayana kadar uğraşırdım sanırım..

siz gerçekten naif, iyi niyetli bir hanımsınız... bence bomboş bir listeye yanlışlıkla eklenmiş biri halen orada öylece durmaz. üstelik bu konuda duygusal bir kız arkadaşı olan biri asla yapmazdı.

yine de bakış açınız için teşekkürler. en azından başka fikirler duymuş oluyorum. bu sayede şimdi değil ama belki ilerde daha sakin yaklaşırım bu tip durumlarda.

ya aslında naif bir tip değilimdir tşk ederim:)
sadece kesin delil olmadan yanlış anlaşılmalar yüzünden ayrılıklar olmasın diye her ihtimali göz önüne alarak yorum yapmaya çalışıyorum.. ama elbette sonuçta yaşayan sizsiniz ve sevgilinizi en iyi tanıyanda..

zaten şu son günlerde açılan konulardan sonra fazla iyimser baktığıma karar verdim..

+
öyle mi yi görmemişim yaw.. öyle mi diye cevap verdikten sonra mı engelledi sizi..
estf. maleseflik bir durum yok ortada fikir alışverişi yapıyoruz sonuçta..
evet ben kesin delil yakalayana kadar uğraşırdım sanırım..
evet, ben erkek arkımın listesinde gördüm de sizi ondan ekledim merhaba yazınca, öyle mii yazdı, nerden tanışıyordunuz acaba yazınca da hemen engelledi.

Kadın cevap verseydi engellemeseydi ne diyecektiniz merak ettim?
Erkek arkadaşımla seminerde mi tanıştınız diye mi soracaktınız? Yada nerde tanıştınız vb birşeyler mi soracaktınız?
Havadan sudan denizdeki balıktan sohbet etmeyeceğiniz gayet açık,dolayısıyla kadının erkek arkadaşınızla ilgisi yoksa dahi sizi engellemesi normal kusura bakmayın. İşi gücü bırakıp seminerde tanıstığı sıradan birinin sevgilisine hesap vermek istememiştir. İlişkisi olsa konuşma ihtimali daha fazlaydı bence,en azından merak ederdi durum nedir ne değildir diye.
O mesajı atmamalıydınız.
bilmiyorum ki bazı kadınlar gerçeği duymak istemezler. aynı şey arkadaşımın başına geldi, kendisi devamını duymak okumak istememişti, kızı engellemişti, ilişkisine devam etmişti bile bile.. sonrasında 6 ay sonra ayrıldılar, erkek diğer kıza gitti. bazı hanımlar hali hazırda başlamış ilişkilerine ex-sevgililerden halel gelmesin diye yazdıklarına da inanmıyorlar.

öyle diye engellemiş olabilir. ama ben eski sevgili filan değildim işte :KK43: yoksa asla eskilerden çıkıp da insanları takip etme, rahatsız etme huyum olmaz. gururuma yedirmem.

ya aslında naif bir tip değilimdir tşk ederim:)
sadece kesin delil olmadan yanlış anlaşılmalar yüzünden ayrılıklar olmasın diye her ihtimali göz önüne alarak yorum yapmaya çalışıyorum.. ama elbette sonuçta yaşayan sizsiniz ve sevgilinizi en iyi tanıyanda..

zaten şu son günlerde açılan konulardan sonra fazla iyimser baktığıma karar verdim..
bence sizin gibi iyi niyetli insanlar lazım hayata... inanın benim gibi olup hep negatiflik yaşmaktansa.. belki de bizler çekiyoruz bu negatifliği. en korktuğum başıma geliyor sürekli

Yaşanılan olay çok havada kalmış gerçekten. Ne yorum yapsak bi sonuca çıkarmaz, çelişen durumlar, soru işareti bırakan şeyler var, fakat bunların gerçekten düşündüğünüzün aksi yönde açıklamaları olabilir. Buda sizi haksız, erkek arkadaşınızı haklı yapar.

Zor şeyler yaşamışsınz evet ama bunun faturasını başkalarına kesmeyin lütfen. Bu iki taraf içinde çok çok yıpratıcı... Bu kadarcık bi olayda emin olmadan ilişkiyi bitirmekle elinize ne geçti? Bu zaten akıllıca bi davranış değil. Emin olmak isteseydiniz ilişkiyi bitirmez, takibe alırdınız. Çaktırmadan telefonuna bakarsınz vs.

Karşınızdaki adam sırf bu sebeplerden sizden vazgeçebilir, neden uğraşsın ki her şüpheli durumda ayrılan biri var karşısında. Bu şekilde özel hayatınızda hiç bi yol alamazsınız. İnsanlara güven olmaz evet ama bu kadar şüpheyle hayat geçmez

bence sizin gibi iyi niyetli insanlar lazım hayata... inanın benim gibi olup hep negatiflik yaşmaktansa.. belki de bizler çekiyoruz bu negatifliği. en korktuğum başıma geliyor sürekli

o şekilde bakmayın lütfen.. belki şu anda yaşadığınız sıkıntı aslında daha iyisini yaşayabilmeniz içindir.. sizi hakeden insan mutlaka bir gün karşınıza çıkacaktır..

X