Narsistten boşandı yine de kurtulamadı

Valla çok tanıdım çok gördüm hep kadın olması haklı olması anlamina gelmiyor ne kadınlar tanıdım şeytana papucu ters giydirir tanisaniz mağdur sanırsınız ne firildaklar adamlara acıdım.Var yani yok diyemem işte bunlara sadakatsizlikten bosanacaksin anlaşarak çocuk için kötü olur diyerek değil.O zaman elinde kanıt olur
Sorsan adamların hepsi şeytan, ama önceki eşler melek. Haa bir de ikinci eşler de şeytan… e kadınlar hep melekse onlar da birer kadın..

Adamida kendini aldatan kadını boşadı diye suclayamam ama boşanma dilekçesinde kararında kapı gibi ispatli delilli yazmalı.Erkekler çocuğu düşünerek bunu yapmıyor genelde sonra adam hatalı gibi görünüyor onlarada tavsiye ediyorum ispatlayın ve bu gerekçe ile Bosanin böylece eski eş mağduru oynayamaz.Kadin olsun erkek olsun kesinlikle acimiyorum böyle kişilere hak ettiğini bulsun kadin diye yanlışa doğru demem.

Var tabi de, bu kadına yansıtılanlar ne kadar doğru. Doğru olsa bile bu adamın sorunu, böyle kötü bir anneden neden almadı velayeti o zaman?
Siz de biliyorsunuz ki bu sitede ikinci eşlere karşı bir düşmanlık söz konusu. Aile içi dinamiklerini o kadar da iyi bilemem zaten konu sahibine verdiğim fikir siz annesi değilsiniz, bu konulara müdahil olmayın oldu ama altta gelen bir yorum yok çocuğu seviyorum falan geçin bunları demek düpedüz ikinci eş düşmanlığıdır.

Valla çok tanıdım çok gördüm hep kadın olması haklı olması anlamina gelmiyor ne kadınlar tanıdım şeytana papucu ters giydirir tanisaniz mağdur sanırsınız ne firildaklar adamlara acıdım.Var yani yok diyemem işte bunlara sadakatsizlikten bosanacaksin anlaşarak çocuk için kötü olur diyerek değil.O zaman elinde kanıt olur
Zaten hepsinin eski karısı sorunlu, ruh hastası, hepsi aldatılmış, masum narin erkekler, erkeklerimiz.. Elbette suç tek taraflı değil de, adam da o kadar iyi olsa napar eder alırdı çocuğunu. İyi kötü başında anası var tabi, para vermesi yetiyor. Adam çocuğun ihtiyaçlarını karşıladı diye kanat takmışlar ama kadın en ufak bi salsa hemen o parmaklar sağa sola sallanıyor.

Zaten hepsinin eski karısı sorunlu, ruh hastası, hepsi aldatılmış, masum narin erkekler, erkeklerimiz.. Elbette suç tek taraflı değil de, adam da o kadar iyi olsa napar eder alırdı çocuğunu. İyi kötü başında anası var tabi, para vermesi yetiyor. Adam çocuğun ihtiyaçlarını karşıladı diye kanat takmışlar ama kadın en ufak bi salsa hemen o parmaklar sağa sola sallanıyor.
Ben erkeklere de hiç masum diyemem bundan dolayı fazlasıyla travmam var fakat demek istediğim böyle kadınlar da var, yaşadık gördük. İki taraf için de tek taraflı bakmak doğru değil bence.

Ben erkeklere de hiç masum diyemem bundan dolayı fazlasıyla travmam var fakat demek istediğim böyle kadınlar da var, yaşadık gördük. İki taraf için de tek taraflı bakmak doğru değil bence.
Ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemez ki, erkek olunca erkek ayrı ailesi dostu akrabası ayrı kötülüyor boşanan kadını, neyse şimdi velayet melayet uğraşırken hikayeyi bi de kurttan dinleme fırsatı olur.

Evet de kadını kotulemiyor diyorki aldatan kendi olduğu halde yaşamı zorlaştırıyor benim konu sahibine tavsiyem boşanma dilekçesini okusun getcekten durum böyle ise dediklerinde haklı .Onun dışında mahkemeler var ispatli gitsin eşiniz şikayetini yapsın ne siz eski eşi ne o sizi rahatsız edemez para hapis dünya ceza var kanunla ilerleyin.Birde dediklerinizin doğruluğundan emin olmak gerekli ben konudaki kadını tanımam etmem ben olsaydım sadece bana mesaj küfür olayı olursa kişisel dava açar gerisine kesinlikle karismazdim onu çocuğun babası düşünecek elindeki deliller avukat bu yasaların işi

Siz de biliyorsunuz ki bu sitede ikinci eşlere karşı bir düşmanlık söz konusu. Aile içi dinamiklerini o kadar da iyi bilemem zaten konu sahibine verdiğim fikir siz annesi değilsiniz, bu konulara müdahil olmayın oldu ama altta gelen bir yorum yok çocuğu seviyorum falan geçin bunları demek düpedüz ikinci eş düşmanlığıdır.
Sevebilir tabi ama hiçbir kadın eşinin eski eşinden olan çocuğunu kendi çocuğu kadar sevemez, bu da bir gerçek. Burada anladığım kadarıyla çocuğu annesinden koparmaya çalışıyorlar. Anlatıkları gibi bir kadın olsaydı zaten küçücük bir çocuğun sorumluluğunu babaya yüklemek ve bakmam istemezdi.

Velayeti almıyorlar yakın tanıdığım çift kadın aldatti Sonra kocasına yalvardı çocuk bilmesin diye anlaşmalı şiddetli geçimsizlik ten güya boşandılar.Velayet annede kaldı .

İhtiyaçlarını karşılıyor diye çocuğun üstünde daha çok hakkı olduğu iddia edilen baba canını sıktılar diye ekstraları kesebiliyor kafasına göre ama kadın diyemiyor az da babasına gitsin iki ay üç ay, anca okul tatilini bekleyecek. Onu yapsa bu sefer attı çocuğu başımıza kendi hayatını yaşıyor diyeceksiniz dost akraba sürüsü ile koro halinde.

Siz ister inanın ister inanmayın ama bu tarz kadınlar var. Acaba sizin de mi eski eşiniz ikinci evliliğini yaptı?

Böyle kadınlar yok gibi bir cümle mi kullanmışım? Nerde kullanmışım lütfen gösterin rica ediyorum 🤪

Eski eşim yok olsaydı da giden insanlarla ilgilenmiyorum. Geçmişte kalma gibi saplantılarım yok.

Neyse işte bilemem kim kimi aldattı çirkin olaylar siz karışmayın o ikisi çocukla ilgili kararı oturup versinler ben ne sizi tanırım ne o kadını.Siz kendinizi uzak tutun bu işlerden çocuğa güzel davranın annesini kotulemeyin abla gibi teyze gibi olayların dışında kalın mahkemenin uzaklaştırma vermesi için sizin eski eşe zarariniz olmalı delil olmalı sizin bunu yapabilmeniz içinde sizde delil olmalı.Bana sorarsan ne gerek var herkes bir noktada insan gibi bulusdun çocuk iki evi olduğunu anne ve babasının onu sevdigini yanında olduklarını sizinde ona zarariniz olmadığını bileek sağlıklı okusun büyüsün.Anne sizi siz anneyi kötülereseniz koca kadınlar size bişey olmaz.

Valla bende kocamı aldattım beni boşadı diyen kadın tanımadım hep erkek sorunlu diyor araya kayniyorlar ama yok öyle bişey .Ben iki taraflı bakıyorum.Aldatan kadında mağduru oynayıp beni kandiramaz yani

Utanmasak kadın için adam haketmis aldatmış mi diyecegim.Demem valla sayı cok aldatan kadında hem araya girio erkeği tasliyor Ben objektif bakıyorum bunların ayrılması temizlenmesi içinde kadın nasıl delil toplayıp sadakatsizlikten dava açıyor .Erkekte çocuğu falan dusunmeyio delilli aynı sebeple bosansin .Böylece yapmadım dese bile kadın yada erkek omurboyu o dilekçe ortada olacak

Valla bende kocamı aldattım beni boşadı diyen kadın tanımadım hep erkek sorunlu diyor araya kayniyorlar ama yok öyle bişey .Ben iki taraflı bakıyorum.Aldatan kadında mağduru oynayıp beni kandiramaz yani
Böyle şeylerin cinsiyeti yoktur, aldatan insan ahlaksızdır ama bu kadın kendine anlatılan kadarını biliyor. Yoksa eski eşi aldatırken mi yakalamış?

Yalnız herkes transferans yapmış, yani kendini ex kadınla özdeşleştirmiş 😂
Saldırın bacılar kim tutar sizi😂
Valla konu sahibini taşlayasım gelmedi, evet müdahele etmemesi gereken bir konu ama muhtemelen kendine dair endişelerini bu şekilde yansıtıyor.
Ama üyeler, hay maşallah hepsi ex kadınla empati kurmuş, çok tatlısınız yaa tiplere bak😍
Varya biz bu kadın dayanışmasıyla etrafta hödük koymayız ben size deyim👹😌😄
Ama yine de konu sahibine de yüklenmeyelim, o da insan ve kaygıları var, tek hatası başkasının bahçesine kendi bahçesi gibi dalması.

Son düzenleme:
Sadece erkeğin anlattıkları üzerinden eski eşe düşmanlık beslemek saçmalıktır adam kendi ettiklerinden hiç bahsetmez hep karşıyı kötüler gerekirse açıp boşanma belgesine bakacaksın yetinmeyecek birilerine soracaksın eğer boşanan erkekle evleneceksen iki kere düşüneceksin bakın burada boşanmamak için 40 takla atan ne kadınlar var hep erkek suçludur diyemeyiz ancak orana vurursak erkekler ciddi kusurlu ki şiddet bunların başına geliyor ve eski karısına şiddet uygulayan adam neden yarın size şiddett uygulamasın??

X