Nar yemek düşüğe sebep olur mu?

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
Arkadaşlar 4 aylık gebeyim.İnşallah Allah nasip ederse yakında kucağıma alacağım ama korkuyorum.İlk 3 ayda 2 kez kanamam oldu ama çok şükür hiç düşük geçirmedim.Doktor 'bebek sağlıklı' dedi.

Düşük riski var mı?

Nar doğum kanallarını açarak düşüğe sebep olur mu?

Buğün anüs'ümün girişinde bir şişlik hissettim.Nar yüzünden mi acaba? Çok korkuyorum lütfen cevap yazın.Benim yüzümden bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum.

Son düzenleme:
Hamilelikte kansizlik normaldir üzülme sonucta can tasiyosun o bebek senin kanindan besleniyo. Allahin izniyle düsük riskin yoktur egilme agir kaldirma.

Ben de hamileyim ve nar yemiyorum risk almak istemiyorum ne olur ne olmaz. Karadut,keçiboynuzu pekmezi sabahlari 1 kasik tüketebilirsin fazla olmamasi kaydiyla yada yesil mercimek de kan yapar bak
Sen dr un verdigi kan hapini icmiyo musun?

Hamilelikte kansizlik normaldir üzülme sonucta can tasiyosun o bebek senin kanindan besleniyo. Allahin izniyle düsük riskin yoktur egilme agir kaldirma.

Ben de hamileyim ve nar yemiyorum risk almak istemiyorum ne olur ne olmaz. Karadut,keçiboynuzu pekmezi sabahlari 1 kasik tüketebilirsin fazla olmamasi kaydiyla yada yesil mercimek de kan yapar bak
Sen dr un verdigi kan hapini icmiyo musun?
Evet içiyorum.sabahları midemi bulandırıyor yemekten 2 saat sonra içiyorum.

Nedeeenn, ben neredeyse 4 aylık olacağım ve sürekli nar yedim
Nar iz yapabiliyor bebişte annem denemek için narlı elini suyu yani parmağının ucuyla kendi ensesinde saçinin dibine nokta yapmış abimin o kısmında kırmızı nokta var :)

X