napıcağımı bilmiyorum.

dedik tabıkı ailemden de herkesi tanıyor tam ciddi bırseyler olcak hop ayrılıyoruz. ama baska sebeblerden yuva yıkanın yuvası olmaz mantıgına ınandıgım ıcın bitirdim zaten. kimliğinde bekar yazıyordu eskı kımlıgıymıs sımdı daha net oturuyor hersey.
Oo adam baya profesyonelmiş baksana eski kimlik taslıyor tam bir pislik hakkını helal etme tam 4 senenı calmıs nasıl insanlar var ya

Merhaba arkadaşlar bundan 4 yıl once bir ilişkim başladı sonra evli olduğunu öğrendim tam 4 yıl sonra... nasıl anlamadın diyceksiniz münkün değildi anlamak sürekli beraberdik tatiller geceleri konusmak vs. anlıyamadım hayatımdan 4 koskocaman yıl geçti beni yadırgamızı istemem yada yadırgayadabılırsınız öğreneli 1 ay oldu bosanıcam senı sevıyordum söylemedim klasık yalanlar söyledi uzaklastım cunku hayatımda hiç yuva yıkan biri olmak en son istiyceğim şey evet aşık olmus olabılır bana ama bu esıne yaptıgı saygısızlıgı benım kabullendğim anlamına gelmez hemcinsim sonucta oda bi kadın, neyse uzun lafın kısası 4 yıllık bı ılıskıden sonra bıseyleri hemen koparıp atmak kolay olmuyor ama her kapımın onune gelısınde bosanamıyorum elimde değil biraz da dogu kültürü hakim olan bir aile yani başkası olsa belkı kadına ulasır yuvasının yıkılmasına bıle sebeb olurdu ama ben yapamam sebeb olmak ıstemem umarım kendi bi şekilde öğrenir gercek yuzunu görür gerçi görse de bosamaz emınım, bir daha karsıma cıkmamasını söyledim engelledim heryerden kalben hakkımı helal etmedıgımı soledımde ben sana cok sey yaptım oyuzden ıcım rahat dedı bıde pişkin pişkin bunu kaldıramıyorum yapmış oldugu seyler bırının hayatından hayellerinden yuva kurma ısteıdgınden daha buyuk değil dedım anlıyor ama vicdanını rahatlatmaya calısıyor sadece bu süreci masıl anlatıcağım bılmıyorum ama benım durumumda olan ınsanlar varsa yapmayın ısterse yıllık olsun yuva yıkmayın gerekirse vazgecın sancılar çekin ama siz sebeb olmayın umarım yazdıklarım en azından birilerine ulaşır evli bi adamla ilişki olmuyor sonu hüsran umarım bende bu depresyonik döneminden biran önce çıkarım cunku gercekten suan cok acı cekıyorum anılarım gözümün önüne geliyor koskocaman eğlenceli mutlu yıllar beni çok seviyor en yakın arkadası bendım herseyını bılen traşına kadar bana danısırdı ama demekki kimseye güvenmemek lazımmıs karısını sevmıyor yada askının bittiği onu istememesi bi zaman sonra benıde ıstemiyceği anlamına geliyor. nasıl gecıcek bu bılmıyorum.. :KK43: ben bu ilişkiyi bitirmem cok emek verdim napmam gerekıyorsa yapıcam ama suan bosanamıyorum kolay degıl biz ayrılamayız bu ılıskı bıtemez sacmalama soleseydım bolem gidicektin işte oyuzden söyleyemedim diyip duruyor..
işte kadın böyle olmalı adamın evli olduğunu duyunca kendini böyle geri çekmeli bu kadın ve arkadaşının kocasıyla ilişkisi olan kadının arasında ki fark bu!

X