Namaz kardeşliği..

Arkadaşlar merhaba.
namaz konusunda hem yeni başlayanlara motive olsun hem de kendi aramzda sinerji olsun diye konuyu açmak istedim.
bazen sabah namazına kalkamadığımız,ya da namazları aksatma noktasında gevşek davrandığımız oluyor.
birbirmize bu konuda destek olalım ,namaz kardeşliği yapalım istiyorum.
ne dersiniz?
namaz vakitleri farklı olsa da , birbirimize hatırlatabilir ,namaza devam konusunda destek olabiliriz.
Aklımıza takılanları, tecrübelerimizi, dualarımızı birleştirebiliriz.
Bismillahirrrahmanirrahimm.
Selamınn Aleyküm bacılar 😍❤️
Bende namaza 4 Ekim de başladım çok şükür regl hariç hiç aksatmadım sabahları eşim işe erken gittiği için uyanıyorum onunla beraber . Sabah namazından sonra kerahat vakti uyunması mekruh olduğu için ben uyumamaya çalışıyorum yürüyüşe gidiyorum çoğu zaman . Çocuk sahibi olmaya çalışıyorum kilo vermeye çalışıyorum Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah 🤲🏻

Bende namaza 4 Ekim de başladım çok şükür regl hariç hiç aksatmadım sabahları eşim işe erken gittiği için uyanıyorum onunla beraber . Sabah namazından sonra kerahat vakti uyunması mekruh olduğu için ben uyumamaya çalışıyorum yürüyüşe gidiyorum çoğu zaman . Çocuk sahibi olmaya çalışıyorum kilo vermeye çalışıyorum Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah 🤲🏻
Aleyküm es selam maşallah Allah devamını getirsin

as canımhoşgeldin maşallah sana valla ,kerahati bile atlamıorsun ne güzel
RABBİM gönlündekini versin inş.
bebi haberini de alırız inş.
Amin inşallah Antalya da şimdi ezan okundu bende abdest alıp namaza 🤲🏻

Ezanimiz okundu
ikindi namazimida kildim allah kabul etsin inşallah 🤲🌹❤️😘
oh oh RABBİM kabul etsin. :nazar:
ben de kıldım geldim.

ben de kıldım geldim.
Aminnn kuzum Amiinn dua istiyorum sizden nolur bana dualarınızda yer verin 💕

Aleyküm selam hoşgeldiiin Allah namazlarını kabul etsin devamını nasip etsin ☺️inşallah çocuk sahibi de olursun dua edicem 💜💜

Aleyküm selam hoşgeldiiin Allah namazlarını kabul etsin devamını nasip etsin ☺️inşallah çocuk sahibi de olursun dua edicem 💜💜
Çok sağolun canlarımmm 🌸 Şimdi kızlar ben daha önce senelerce yurtlara gidip kaldım hep hafız olmak hayalimdi nasip olmadı 🥹 önceden elimde kalan hala daha okuduğum çok değerli dini bilgiler kitaplarım var namaz hakkında daha detaylı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum kitabı aşağıya bırakırım eminim bilen vardır

Eklentiler

• IMG_7183.jpeg
    IMG_7183.jpeg
    143,7 KB · Görüntüleme: 37
Umarım daha bilinçli oluruz bende daha dikkatli olmaya çalışıyorum 🤲🏻😍

Eklentiler

• IMG_7198.jpeg
    IMG_7198.jpeg
    143,2 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_7197.jpeg
    IMG_7197.jpeg
    147,5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_7196.jpeg
    IMG_7196.jpeg
    134,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_7195.jpeg
    IMG_7195.jpeg
    149,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_7194.jpeg
    IMG_7194.jpeg
    181,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7193.jpeg
    IMG_7193.jpeg
    145,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7192.jpeg
    IMG_7192.jpeg
    183,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_7191.jpeg
    IMG_7191.jpeg
    194,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_7190.jpeg
    IMG_7190.jpeg
    201,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7189.jpeg
    IMG_7189.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_7188.jpeg
    IMG_7188.jpeg
    181,6 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_7186.jpeg
    IMG_7186.jpeg
    160,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7185.jpeg
    IMG_7185.jpeg
    162,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7199.jpeg
    IMG_7199.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 24
R

ben de kıldım geldim.
rabbim senin namazinida ve herkesin namazinida kabul etsin 🧿

Allah kabul etsin canım amin inş.
Akşam namazları ne oldu?
Ben kıldım vakit dar haydin namaza!!
Evet şuan istanbul da okunuyor birazdan kilicam markete cikicam marketten geldigimde ilk işim namaz kilmak olucak aksam namazi kildigimda bildirim yapicam kuzum ❤️❤️

X