Namaz kardeşliği..

Bizim burda yeni okundu abdest almaya gidiyorum 😍

Evet şuan istanbul da okunuyor birazdan kilicam markete cikicam marketten geldigimde ilk işim namaz kilmak olucak aksam namazi kildigimda bildirim yapicam kuzum ❤️❤️
Oh oh aslanlarım kaplanlarım, kraliçelerim benim. ❤️ Yatsıyı da abdestiniz varken hemen kılıp rahatlayın :) sonraya bırakmayın ben de kılınca yazıcam inşallah.

Oh oh aslanlarım kaplanlarım, kraliçelerim benim. ❤️ Yatsıyı da abdestiniz varken hemen kılıp rahatlayın :) sonraya bırakmayın ben de kılınca yazıcam inşallah.
Ben 5 vakit namaz kiliyorsam 5 vakitte abdes aliyorum canim
Normalde abdesi pek tutamiyorum cok su tükettigim icin 😂
Ama benim icinde iyi oluyor

Oh maşallah :)
Evde olsam muhtemel ben de öyle olurum ama işyerinde abdest almak çok zor ondan dolayı tutuyorum ben de :)
Yani evde olunca tabi kolay olur
Disarda veya calişiyorsan zor fazla su icmemek lazim
Ama her vakitte abdes tazelemek dinimizde cok iyimiş tabi calişanlara birsey diyemem

Ben çok WC gidiyorum hep taze abdest alıyorum unutuyorum çünkü gitti mi gitmedi mi diye 😃

Yani evde olunca tabi kolay olur
Disarda veya calişiyorsan zor fazla su icmemek lazim
Ama her vakitte abdes tazelemek dinimizde cok iyimiş tabi calişanlara birsey diyemem

Ben çok WC gidiyorum hep taze abdest alıyorum unutuyorum çünkü gitti mi gitmedi mi diye 😃

Evet bunu da duymuştum senden de duydum ❤️

Bende oyle abdes aliyorum
Namaz kildiktan sonra obur namaza kadar diyorum acaba bozuldumu aklimda soru işareti olucagina gidip tazeliyorum vc gitmesem bile
Öyle tabiki ama canlarım yeterki kılalım da abdestimiz olsun da napalım
İşyerinde abdest olmuyor
Zaten ben sabah evde kılıyorum sadece öğlen ve ikindi tek abdestle oluyor bi de akiam ve yatsı, yani 5 olmasa da 3 kez alıyorum
Yukarda yazdımya ona göre su tüketiyorum, öğle ikindi arası tüketmiyorum sabah ve akşam tüketiyorum dolayısı ile çişim gelmiyo:))

Ay sorma canım çocukları okuldan alırken tutturdular kırtasiyeye gidelim diye
Dedim olmaz akşan kaçıyor :)
Bir gün önceden söyleyin son dakika söylemeyin :)
Sorma bizimde okuldan sonra park sefamiz var ay valla kışı dört gözle bekliyorum parktan kurtulmak icin

X