Namaz kardeşliği..

Kızlar merhaba,namaz düzenini nasıl oturtuyorsunuz,uzun zamandır kıyamıyorum bir kılıp bir kılmıyorum,istiyorum ama başlayamıyorum.
Her namaz vakti aklina kabir azabi gelsin bak nasil kılıyorsun valla
Ben oyle yapiyorum ölüm gelince aklima kalkip namaz kiliyorum

Kızlar merhaba,namaz düzenini nasıl oturtuyorsunuz,uzun zamandır kıyamıyorum bir kılıp bir kılmıyorum,istiyorum ama başlayamıyorum.
Ben de oluşturamiyorum düzen. Ama buna sebep pek çok etken var yani önce bunları düşünmek bunları düzenlemek düzenlenemeyecek olanları da zihnen kalben halletmek gerek diye düşünüyorum.
Motivasyon için namaz çizelgeleri falan hazırlanabilir mesela.
Sabah namazini kıldım okula gittim kızı kresten aldım geldim uyutmaya çalışırken öğle vakti geçti mesela. Şimdi de bir şeyler atıştırdim oturuyorum ikindini kilmam lazım tesadüf bu konuyu gördüm girip bakmak istedim.
Allah bizi huzuruna kabul etse de düzenli olarak kilsak inşallah

hoşgeldin canım
burada kıldım yazarak teşvik ediyoruz birbirimizi
sen de katıl aramıza sana da ilham olur inş.
Her namaz vakti aklina kabir azabi gelsin bak nasil kılıyorsun valla
Ben oyle yapiyorum ölüm gelince aklima kalkip namaz kiliyorum
yyaaaa zeynom valla sürekli ölüm geliyor aklıma inan ki, ölecek miyim töbe:)
eskiden gelmezdi ,sanırım belli yaştan sonra insanın aklına düşmeye başlıyor.
ben de namaza 30 yaşından sonra başlamış biri olarak kılamadığım zamanların vicdani hesabını çok yapıyorum
şuan ölsem nasıl hesap vericem diye geliyor aklıma .
RABBim yardımcımız olsun
hoşgeldin canım
burası sana teşvik olsun inş.
kılınca yaz olur mu?
kızlar öğlen namazları kılındı mı?

Yaştan canim yaşlaniyoruz eskiden benimde gelmezdi tırıl tırıl gezdim eglendim tozdum
Şimdi yarina plan yapamiyorim ne malum yaşicagimi diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…