Namaz kardeşliği..

Ben sapancadayim tatilde bugun fena yagmur vardi sabah kahvaltiya giderken islandik ailecek oglende güneş acti kizim montunu cikardi cok sicak diye
Insanin ruh halide bozuluyor
Biz de bütün gün çocuklarla gezdik. Bir rüzgar esiyor bir güneş açıyor çok dengesizdi, bi mont giy bi çıkar bi hal olduk
Abla reglim bitince alsam olur mu yetişirim inşallah
Ne zaman biter. Son 5 gün.
Pazar günü dönücem canim o zaman alicam
Tamam canım. Ay yetişmiycek ya, kimse de almıyor anlamadım (

Aliriz biz bitiririz allahin izniyle ben döneyim alirim

Hayırlı sabahlar canım tam da sabah namazıma kalkamadığım günde çektin yoklama
kız güldürdün beni sabaha sabah niloya :)
ALLAH da seni güldürsün.
sabahlar geç artık ,kalkman lazım ,mis gibi saat 7ye çekti.
ben oruç bile tutmayı düşünüyorum ,az daha akşam geri gelsin de .
hatta hep beraber tutalım mı?

Borçlarım var tutmak lazım ama biraz kendimi iyi hissedeyim öyle tutarım korona oldum anca düzeliyorum üstüne bir de ishal kusma eklendi hâlâ mide bulantım var sabah namazıma da gece 2.5 a kadar kitap okuyunca böyle oldu

Yaa benimde borcum var oruc tutmam lazim bende

benim de var borç ,ay çok geçmiş olsun ,herkes hasta valla ,benim kız da ctesi hastalandı ,hemen acile ,antibiyotik vs ,okula yolladım sabah .acil şifalar canım . tamam inşallah şöyle 1 ay sonra düşünüyorum ben de oruç işini.
Burdayim canim sabah namazina kalkamadim bir kac gün tatile gittim biliyorsun daha yorgunlugu atamadim
Bu sabah eşim kaldirmiş beni namaza yok kilmicam demişim sabah kalktim cok utandim ya
biliyorum ,güzel gezdin ,sen de ben de :) arada kaçamak oluyor malesef
Ben de burdayım ablaaa sabah namazını kıldım çok şükür
ohh maşallah canım .

Sağol canım tamam birlikte başlayalım benim de 34 gün gibi borcum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…