Namaz kardeşliği..

Yersem zaten iyice ağırlık da çöker kolayca uyurum :) dizim de var, haftada bir tane dizim var, onu da heyecanlı iken izlemek istiyorum :)
Yaa ne güzel ismi nedir? Ben hiç dizi veya TV izlemem bizimkiler TV yi açar ancak ben kapatmak için kumandayı alırım elime belli aralıklarla sinema filmi izlerim veya belgesel

enteldantell canım hayırlı olsun kırmızı yakışmış Ben her vakit gelip yazamıyorum, ama vaktinde namazlarımı kılıyorum

Dün; 5/5 namaz kılındı, her vakit arkasına kaza namazı kılındı, gece teheccüd namazı kılındı

Bugün; 5/5 namaz kılındı, her vakit arkasına kaza namazı kılındı

RABBİM cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin aminnnnnn

Amin canım olsun yaz sen, az kaldı teheccüde de başlarım :) tşkler, bu kırmızı ne işe yarıyor:)

Amin canım olsun yaz sen, az kaldı teheccüde de başlarım :) tşkler, bu kırmızı ne işe yarıyor:)
İnşaallah başlamak nasip olsun

Sayfada kaç ziyaretçi ve kimler var görüyorsun. Mesaj yazdın diyelim gönderdin belli bir süre içinde o mesajını düzenleyebiliyorsun.

Anladım canım iyi seyirler keyif alan için güzel
Tşk ederim
Ben de siteye giremiyodum ya nedense uyarı veriyordu. Yatsı namazım kaldı, gece yatmadan inşallah kılacağım yoğun bi gündü bugün
Oh maşallah
İnşaallah başlamak nasip olsun

Sayfada kaç ziyaretçi ve kimler var görüyorsun. Mesaj yazdın diyelim gönderdin belli bir süre içinde o mesajını düzenleyebiliyorsun.
Aman çok da özenli bişey değilmiş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…