Namaz kardeşliği..

Sabahtan beri giremedim siteye şükür yeni girdim sabahı öğleni kıldım ikindi için ezanı bekliyorum hamur yoğurdum öğlen yine akşama hamurişi 😃😃😃
oh oh maşallah. ne yaptın bakayım ,tam da diyetteyim ama olsun sorayım merak ettin:)
Sabahi kildim ogleni kilamadim cocugu okula biraktim carşiya gittim eve bir geldim evi su basmiş bütün eşyalat gitti fanayi kapattim hemen abdest alamadim heryer su icinde
ayyy canım çok geçmiş olsun suyu açık mı bıraktınız ,ay çok z or ,e ne yaptınız peki son durum ne
Bende kıldım çok şükür detaylı ultrasonda güzel geçti hepinize dualarınız için tekrardan teşekkür ederim 💜💜
oh maşallah.bebiş nasılmış ,keyfi yerindeyse ne ala ?
kime benziyor belli mi?
benim kızımın suratı tam doğduğu şekliyle en ince ayrıntısına kadar belliydi ayrıntılı ultrasonda.
ikiz olunca kız oğlumun yüzünü kapatmıştı:)
ben de şimdi ikindiyi kıldım

oh oh maşallah. ne yaptın bakayım ,tam da diyetteyim ama olsun sorayım merak ettin:)

ayyy canım çok geçmiş olsun suyu açık mı bıraktınız ,ay çok z or ,e ne yaptınız peki son durum ne

kime benziyor belli mi?
benim kızımın suratı tam doğduğu şekliyle en ince ayrıntısına kadar belliydi ayrıntılı ultrasonda.
Yok canim su acik birakmadik camaşir makinasinin arkadasindaki su borusu patlamiş eşim usta cagirdi onu bekliyoruz

kime benziyor belli mi?
Yaa maşallah ne kadar güzel😍keşke bende yüzünü görebilseydimm ama göremedik iki eliyle yüzünü kapatmış uyuyordu uyansın diye türlü türlü şeyler denedik uyanmadı beyefendi🥹 arabaya bindiğim an uyanacağı tuttu 🤭şükür yeter ki bir sorunu olmasın da uyusun artık yüzünü doğunca görücem galiba🥲😄

kime benziyor belli mi?
Ispanaklı bazlama 😍 namazdan sonra hemen yaptım şimdi akşamı bekliyorum

Yaa maşallah ne kadar güzel😍keşke bende yüzünü görebilseydimm ama göremedik iki eliyle yüzünü kapatmış uyuyordu uyansın diye türlü türlü şeyler denedik uyanmadı beyefendi🥹 arabaya bindiğim an uyanacağı tuttu 🤭şükür yeter ki bir sorunu olmasın da uyusun artık yüzünü doğunca görücem galiba🥲😄
Olsun canım sağlık olsun da acelesi yok görürsün inşallah. ❤️
Ispanaklı bazlama 😍 namazdan sonra hemen yaptım şimdi akşamı bekliyorum
Ayyyy bayılırım ama yiyememm:KK43:.

Kızlar akşamı kıldım
Sizler ne alemdesiniz

Arkadaşlar merhaba.
namaz konusunda hem yeni başlayanlara motive olsun hem de kendi aramzda sinerji olsun diye konuyu açmak istedim.
bazen sabah namazına kalkamadığımız,ya da namazları aksatma noktasında gevşek davrandığımız oluyor.
birbirmize bu konuda destek olalım ,namaz kardeşliği yapalım istiyorum.
ne dersiniz?
namaz vakitleri farklı olsa da , birbirimize hatırlatabilir ,namaza devam konusunda destek olabiliriz.
Aklımıza takılanları, tecrübelerimizi, dualarımızı birleştirebiliriz.
Bismillahirrrahmanirrahimm.
Ben hep niyet ediyorum Allah'im namaz kılmayı ibadet etmeyi nasip et diye dua ediyorum ama olmuyor hep yarın yarın kalıyor ve çok kötü hissediyorum.

Ben hep niyet ediyorum Allah'im namaz kılmayı ibadet etmeyi nasip et diye dua ediyorum ama olmuyor hep yarın yarın kalıyor ve çok kötü hissediyorum.
Hoşgeldiniz 💐
Hadi şimdi Bismillahirrahmanirrahim de başla yatsı okunuyor herkes namaza gidiyor. RABBİM daim eylesin

Hoşgeldin canım.
Burası teşvik etmek için açıldı.
Her namaz vakti kıldım diye yazıyoruz
Arada sohbet ediyoruz.
Sen de katıl bize.
Biz de sana dua edelim, dualar sayesinde inş sen de namaza gönül verirsin. ❤️
Bismillah de başla.
Mesela şimdi gidip abdest al ve yatsıyı kıl ve buraya yaz canım.
Yazdıkça kılıp yazmaya alışırsın iniallah. ❤️

X