Namaz kardeşliği..

Hayırlı sabahlar kızlar ben sabah namazımı kıldım, kerahat vaktini de biraz bi şeyler okuyarak geçiricem inşallah. Allah kabul etsin 🩷

Hayırlı sabahlar kızlar bende sadece farzı yetiştirebildim. Ama kıldım
Maşallah canlarım.
Sabaha güzel başladık desenize
Ben de abdestimi bozmamaya çalışıp işyerinde babacığımın hatimi için Kuran okumayı düşünüyorum bilgisayardan.

Son düzenleme:
Ben regl oldum 1 hafta ara 🥰
Tamam canım
Hayırlı sabahlar canım 🥰
Şimdi kıldım gün içinde her vakit bildirmeyim canım gün sonu bildireyim birkaç gündür aşırı telefonla vakit geçirdiğimi farkettim kitap okumam çok azaldı biraz dijital detoks gibi elime pek almayacağım bilgin olsun canım 🥰
Bence en güzeli valla.
Ben d işyerinde bi yandan evrak yaparken yazıyorum :)
Cüz kaldı mı canım hiç 2 cüzüm var elimde benim de cumartesiye yetişecek kaldıysa senden de bir cüz alabilirim ne zamana yetişecek?
Canım ayın 22sine kadar vakit var, ama regl olursun filan sana da 20.cüzü versem alırmısın Allah razı olsun 😍
"Allahım! Senden faydalı ilim, temiz, helal rızık ve kabul edilecek amel istiyorum". (Hadis-i şerif)
Amiin. Günün duası olsun bu da 🌿
Aminnnnn. ❤️

Hayırlı sabahlar 💕💕Bende kıldımm sonrasında okula yetişmeye çalışırken anca yazabildim☺️
oh maşallah,canım sen aktif çalışıyor musun?
Uzaktan takip ediyorum bi süredir :)
öyle mi ,artık katılmaya karar verdinmi bari:)

kızlar tekrar hatılatayım.
hafız,ilahiyatçi babacığım için ayın 22sine kadar hatim başlattım
katılmak isteyen olur mu?

oh maşallah,canım sen aktif çalışıyor musun?

öyle mi ,artık katılmaya karar verdinmi bari:)

kızlar tekrar hatılatayım.
hafız,ilahiyatçi babacığım için ayın 22sine kadar hatim başlattım
katılmak isteyen olur mu?

Evet ablacım çalışıyorum☺️
Allah rahmet eylesin babacığının mekanı cennet olsun ben katılırım inşallah Allah kabul etsin 🙏🏼

Tamam canım

Bence en güzeli valla.
Ben d işyerinde bi yandan evrak yaparken yazıyorum :)

Canım ayın 22sine kadar vakit var, ama regl olursun filan sana da 20.cüzü versem alırmısın Allah razı olsun 😍

Aminnnnn. ❤️
Yok reglim yeni bitti 20. cüzü alıyorum Allah babacığının ruhunu haberdar etsin mekanını kabrini aydınlatsın okunanlarla canım 🤲🏻

X