Namaz kardeşliği..

Evet ablacım çalışıyorum
Allah rahmet eylesin babacığının mekanı cennet olsun ben katılırım inşallah Allah kabul etsin
HEM HAmiş,hem çalışıyor hem namazını aksatmıyor
eşin çok şanslı canım maşallah sana tamam o zaman 21.cüzü sana versem olurmu?
Yok reglim yeni bitti 20. cüzü alıyorum Allah babacığının ruhunu haberdar etsin mekanını kabrini aydınlatsın okunanlarla canım
oh süper ALLAH RAZI olsun canım

Ben de kıldım şimdi öğleni hamdolsun Sabahı da kılmıştım

Sabah namazi ve oglen kilindi kuşum

İkindi namazımı da kıldım Allah kabul etsin inşallah herkesin namazını

İkindiyi kıldım şimdi hızlıca bir çorba yapacağım akşam için. Allah kabul etsin cümlemizin namazını insaallah

Kızlar ben akşamı da kıldım
Oh oh maşallah.
Niloyatospikk akşamı kıldın mı canım

Merhabalar,yakınınızda vaize hanımlar var mi acaba?19 yaşındayım ve aklımda 2 bölüm var biri ilahiyat diğeri psikoloji.Ilahiyat okursam Allahin izniyle vaize olmak istiyorum.Aklimda soru işaretleri var bu mesleğe uygun muyum diye.Kimler iyi vaize olabilir?Hangi özelliklere sahip olmam gerekir?

İlahiyat mezunuyum ben daha çok öğretmenlik alanında ilerledim formasyon dersleriyleama vaizelik içinde az çok bilgim var. Öncelikle hitap gücünün yüksek olması gerekiyor, sesini vurgu ve tonlamaları, dili doğru kullanabilmelisin kelime dağarcığın geniş olmalı. Ayet ve hadisleri bilmelisin dini konularda da kendini geliştirmen gerekir. Ayna karşısında vaaz veriyormuş gibi çalışmalar yapabilirsin böylece zamanla oturur zaten bol pratik gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…