Namaz kardeşliği..

Çölyak mı canım aklıma o geldi, Rabbim şifasını versin inşallah, beterinden korusun.

Anlatabildim mi?
bilmiyorum

Benim kafalar karışık ablalar kardeşler.
Ben gideyim yatsı namazımı kılayım.
Derdimi dökmüş oldum size hakkınızı helal edin

Canlarım evleneceğiniz kişi, kaderdir bunu değiştirme imkanımız yok, kaderde yoksa da Rabbimin bildipi vardır demek lazım, her şerde bir hayır var mutlaka. Benim de zamanında flörtlerim oldu, ama iyiki onlarla evlenmemişim diyorum hep, evliliği tecrübe edince onlarla yapamazmışım diyorum, iyiki eşim olmuş diyorum, kaldıki eşimle de tanıştığımızda asla evlenmeyecek kafadaydım, öyle bir anda aşık oldumki nevrim döndü, hatta ilk gördüğümde daha tek kelime konuşmadan içimden ilk kez bu adamla evleneceksin hissi geçti, aynı filmlerdeki gibi, ve saçmalama dedim kendime, ben çok uçuk kaçık biriydim, hala öyleyim :) eşim olgun, oturak:) hippi kızla lord erkek misali:) ama iyiki evlenmişim, çok şükür mutluyum, tam aradığım erkek aslında eşimmiş, bekarken farklı evliyken çok farklı bakıyorsun hayata. O istediklerimle evlenmiş olsaydım kesin mutlu olamazdım, 15 yıllık evli biri olarak bunu size net söyleyebilirim. Lütfen isyan etmeyin, hayırlısını dileyin, bazen isim dilersiniz, Rabbim derki ya kulum çok istedin, bunu sen istedin al da belanı bul, Allah muhafaza, anlıyor musunuz? Rabbim sizi mutlu edecek eşleri size hayırlısıyla nasip etsin. Kaderden öte kader vardır, Rabbim siz farkında olmadan siizn için daha iyisini nasip edecektir kimbilir.

Maşallah canım, oh ne güzel.
Hayırlı sabahlar kızlar.
Sabah namazına kalkanlar kim?
Ben de kalktım kıldım, uyku ile cebelleşiyorum :)

Çok iyi çırpmak gerekiyor o zaman dümdüz ve kabarmış oluyor

Çevremde bir iki kişide var bu huzursuz bacak sendromunun düzgün bir tedavisi yok mu acaba

Amin canım Allah razı olsun çölyak değil ama doğuştan bağırsak florası bozuk bir de yoğun bakım süreci yaşadı iki hafta üçlü antibiyotik tedavisi yapıldı. Sonra zaten hiç düzelmedi. Anlayıp teşhis koyulana kadar 3 yaşına geldi ama çok şükür karşımıza dünya iyisi bir Dr çıktı bugünlere geldik.

Çevremde bir iki kişide var bu huzursuz bacak sendromunun düzgün bir tedavisi yok mu acaba
Huzursuz bacak sendromu için antiparkinson bir ilaç veriliyor yani aslında Parkinson hastalarında kullanılan bir ilaç ama ben pek kimyasalcı değilim bir de sorunun kökenine inmek gerek diye düşünüyorum. Demir magnezyum ve D vitamini eksikliği olabilir. Bir de bir arkadaşım ayak ucuna beyaz kalıp sabun koyarak rahatladığını söylemişti

Aa beyaz kalıp sabun bir denesin bakalım vitamin takviyesi sırasında bitiyormuş sonra yine başlıyormuş eltim ve kardeşimde var bu rahatsızlık kardeşim terapi alıyor gelecek seansta buna ağırlık verecekler

Günaydınn
Son dakikada olsa kıldım sabah namazımı
Allah kabul etsin

Hayırlı sabahlar kızlar
Bu sabah çok zor kalktım son 7 dk kıldım kalkarken dedim kızlar kesin kalkmıştır ben de kalkayım

İlahi ente maksudi ve rızake matlubi" (Allahım benim maksudum sensin ve kazanmak istediğim şey senin rızandır)

Yeni öğrendim sizle de paylaşmak istedim.
Canlarım hepinize günaydın.
Oh Niloyatospikk işte istdidğim şey, biz kalktık diye diğerinin de kalkması, çok şükür bin şükür.
Birazdan çocukları kursa bırakıp namazımı kılıp Kudus konvoyuna katılacağım. Lütfen sizler de bugün gazzedeki müslüman kardeşlerimiz için dua edin.

Kardeşlerim Kudus te sadece müslüman oldupu için katlima uğrayan ve inancından zerre taviz vermeyen müslüman kardeşlerimiz varken ben namaz kaçırınca vallahi d ebillahi de utanıyorum. Nerede onların Allaha teslimiyeti, nerede ben diyorum.
Onlar şehadet şerbetini içti, ya biz, biz bir namazımızı bile doğru düzgün kılamıyoruz. Rabbim bize namazda kolaylık ver, karşına yüzümüz ak çıkar, Müslüman gibi yaşamayı bize nasip eyle.

Öğleni kılamadan çıktım abdestim vardı
Konvoy beklediğimiz yerde cami yok anayok üstü. Piknik yapan teyzeden piknik örtüsü isteyip üzerinde kıldım kenara geçip. Kadın dışarda namaz kılamazmı heryerde kılar yetrrki geçmesin. Bir tane bırakınca gerisi geliyor. Şimdi içim çok rahat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…