Namaz kardeşliği..

Ne güzel bir topik olmuş bugenelde aksatmadan kılmaya çalışıyorum ama elbet beşer şaşarız. Arada kaçırdığım sadece farz kıldığım da oluyor. Reglim bitsin ben de namaz kardeşliğine katılayım inşallah.

Rabbim ibadetlerimizi eksikleriyle kabul etsin

İkindi kılındı
Akşam kılındı
Yatsı şimdi okundu abdestim var hemen kılıyorum

Hoşgeldin canım gel buyur.
Her geçen gün sayımız artıyor ne kadar mutlu oluyorum bir bilseniz, kendini tanıt bize istersen, sinerji olsun
Kavuşmam için ne yapmam lazım psikolojim bozuldu gerçekten

Yatsıyı da kıldım

Vayy bugün 5 te 5 şükürler olsun yatsıyı da kılıp öyle geleyim
Kızlar maşallah size
Gözlerim doluyor valla
Topic amacıına ulaşıyor maşallah, ben de çok mutlu oluyorumya.

Ben de akşamı kıldım, misafirliğe geldim.
yatsıyı geniş geniş kılacağım
Oh oh, gez gel, kılınca da yaz olurmu:)
Gerçekten kocam bile diyor ki ne oldu sana hiçbirşeyi tutturamaz oldun hamur bildiğin eriyip gidiyor bi çörek bile yapamıyorum ya
Canım ben herşeyi yaparım, poğaçam acayip kabarır ama kekim dümdüz oluyor:) ne yaptıysam çözemedim, o kabarık keklere hayranım ama olmuyor valla napıyım bıraktım peşini :) nasıl oluyorsa öyle yapıyorum, kıvamı güzel olur ama asla kabarmıyor:) nazar da olur bol bol okuyarak yapmayı dene.

Yumurta ve şekeri booolca çırpın çokça çırpın makineyle çırpın. Diğer malzemeleri bilek gücünüzle çırpın. Yumurta ve şekerin kabarıklığını söndürmesin. Unu vs ekleyince blenderle çırparsanız o kabarıklık gidiyor. Önceden ısıtılmıs fanlı fırına 180 derecede gönderin gitsin kabarmama ihtimali yok. sade kekim hep çok güzel olur:)

Hepsini denddim canım yok olmuyor:)

Memnuniyetle 41 yaşında evli iki çocuk annesiyim. Büyük 22 olacak küçük 8 yaşında. Küçük oğlum doğduktan sonra işi bıraktım. Uyku teknisyeniydim artık ev hanımıyım

Ben de çok mutlu oldum böyle bir topik bulduğum için

Valla okuyarak yaptım ama olmadı sanırım kekim günde çok beğenildi cidden abartmak gibi olmasın ama bir karış kadar kabaran kekim şimdi 3 parmak kadar olunca üzülüyorum

Valla okuyarak yaptım ama olmadı sanırım kekim günde çok beğenildi cidden abartmak gibi olmasın ama bir karış kadar kabaran kekim şimdi 3 parmak kadar olunca üzülüyorum
Üzülme canım benim oldupu kadar olsun ne yapalım. Sağlık olsun.
5 vakit namaz kılındı
Her vaktin arkasına kaza namazı kılındı
Dün gece teheccüd namazı kılındı

Rabbim cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin

Canım valla sana bravo, kıldın bi de kaza ve teheccüh de ekliyorsun 41 kere maşallah sana.
Benim de çok kaza namazım var
İnş bana da kazalara başlamak nasip olur.
Oo, hangi ay, Bakalım hangimiz büyük:)
Sen bebenin birini büyütmüşsün canım maşallah valla. Küçük süpriz mi oldu, yıllar sonra zor oluyor mu?
Uyku teknisyenliğini ilk kez duyuyorum, o nasıl birşey öyle?

iyi aksamlar namazlar bitti
Bugun uzun zamandir sabah namazina kalktim eşim kalkmiş namaza benide saolsun uyandirdi önce bir şeytan dürttü kalma etme diye
savaşi ben kazandim cok mutluyum
Ohh canım bana bunlarla gelin:)
Çok sevindim valla, şeytana galip geldiniz.
Rabbim hepimizin çabalarını, namazlarımızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…