Namaz kardeşliği..

Canlarımmm Selamın Aleykümmm🌹
Bugün eşim evde olduğu için çok aktif olamadım ikindiye kadar evdeydim ikindiden sonra evden çıktık balık için yem kuş için oyuncak ayna aldık oradan pazara geçtik oradan abimlere geldim akşam ve yatsıyı burada kıldım çok şükür 5 vaktimi kıldım Allah kabul eylesin 💕 sabahımı kaza yaptım bugün 🥲

5 vakit namaz kılındı ❤️
Her vakit sonrası kaza namazı kılındı ❤️

Farzlardan sonra en faziletli namaz, gece namazıdır. Kaza namazı olan kişilerin de kılmasında bir sakınca yoktur. enteldantell enteldantell

RABBİM cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin aminnnnnn 🤲

Ben kıldım çok şükür🌸
Maşallah hamiş hamiş hiç eksiğin yok canım. ❤️ 💕
Akşam namazı son 7 dk yetiştirildi şimdi o abdestle yatsıyı kılacağım inşallah 😀
Kız 7 dakika kala kılınmaz ama olsun, kerahat vakti girince kılmak mekruh oluyor canım aklında olsun. Farzından kılabilirsin.
Canlarımmm Selamın Aleykümmm🌹
Bugün eşim evde olduğu için çok aktif olamadım ikindiye kadar evdeydim ikindiden sonra evden çıktık balık için yem kuş için oyuncak ayna aldık oradan pazara geçtik oradan abimlere geldim akşam ve yatsıyı burada kıldım çok şükür 5 vaktimi kıldım Allah kabul eylesin 💕 sabahımı kaza yaptım bugün 🥲

Akşam ve ikindi kaçtı 😭😭😭
Ayyy niye canım benim nazar değdi sana tüh.
5 vakit namaz kılındı ❤️
Her vakit sonrası kaza namazı kılındı ❤️

Farzlardan sonra en faziletli namaz, gece namazıdır. Kaza namazı olan kişilerin de kılmasında bir sakınca yoktur. enteldantell enteldantell

RABBİM cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin aminnnnnn 🤲
Valla bir kaç hoca da olmaz diyordu, ben kazalara başlayayım da hayırlısı ile yavaş yavaş ona dageçerim inş canım. ❤️
Maşallah kızlar.
Bakın kerahat vakitlerine göre namaz kılarsanız daha iyi olue. Bilmeyenler için resim attım.

Eklentiler

• Screenshot_20231104_210710_com.huawei.browser_edit_76952305872111.jpg
    Screenshot_20231104_210710_com.huawei.browser_edit_76952305872111.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 68
Kılzar arabada kornaya basa basa direksiyon salllaya sallaya pertim çıktı, eve geldiğimde 7ye geliyordu, çiğ köfte aldım, çocuklarla sinema vakti yapıyoruz acayip yorulmuşum, filmden sonra yatsıyı kılıp yatıcam inşallah
Acayip uykum geldi ama dayanıyorum
Bugün okadar mübarek yerlerde namaz kılıp da yatsıyı kılmadan uyur muyum hiç

Kılzar arabada kornaya basa basa direksiyon salllaya sallaya pertim çıktı, eve geldiğimde 7ye geliyordu, çiğ köfte aldım, çocuklarla sinema vakti yapıyoruz acayip yorulmuşum, filmden sonra yatsıyı kılıp yatıcam inşallah
Acayip uykum geldi ama dayanıyorum
Bugün okadar mübarek yerlerde namaz kılıp da yatsıyı kılmadan uyur muyum hiç
Allah kabul etsin 🫶🏻

Maşallah hamiş hamiş hiç eksiğin yok canım. ❤️ 💕

Kız 7 dakika kala kılınmaz ama olsun, kerahat vakti girince kılmak mekruh oluyor canım aklında olsun. Farzından kılabilirsin.

Ayyy niye canım benim nazar değdi sana tüh.

Valla bir kaç hoca da olmaz diyordu, ben kazalara başlayayım da hayırlısı ile yavaş yavaş ona dageçerim inş canım. ❤️
Maşallah kızlar.
Bakın kerahat vakitlerine göre namaz kılarsanız daha iyi olue. Bilmeyenler için resim attım.
Canım kerahat vakitlerinde akşam namazı yok biliyorum

Niye okadar geç yattın, yine de kalkmyaa çalış canım ❤️

Maşallah canım ❤️
Hayırlı sabahlar kızlar
Sabah namazını kılanlar kimler?
Ben kıldım.
Kalktım canım şükürler olsun kızım sabah 7 de başucuma geldi anne yanıma geeelll diyor 😂 tam da o sırada alarm çaldı miss kıldım şükürler olsun Allahıma🤲🏻

Bende kıldım çok şükür ☺️
Peygamber Efendimiz her sabah namazının arkasından şu duayı yaparmış bende hep okumaya çalışırımm sizede hatırlatmak istedim🌸
Allahümme innî es’elüke ilmen nâfian ve rızkan tayyiben ve amelen mütekabbelen

Ey Allahım, Senden yararlı ilim güzel (helal) rızık ve makbul amel dilerim.

Kalktım canım şükürler olsun kızım sabah 7 de başucuma geldi anne yanıma geeelll diyor 😂 tam da o sırada alarm çaldı miss kıldım şükürler olsun Allahıma🤲🏻
Oh maşallah bıdığa annesini uyandırmayı biliyor:)
Bende kıldım çok şükür ☺️
Peygamber Efendimiz her sabah namazının arkasından şu duayı yaparmış bende hep okumaya çalışırımm sizede hatırlatmak istedim🌸
Allahümme innî es’elüke ilmen nâfian ve rızkan tayyiben ve amelen mütekabbelen

Ey Allahım, Senden yararlı ilim güzel (helal) rızık ve makbul amel dilerim.
Maşallah canım, okuyalım tabiki. ❤️

Ezan okundu, kahvaltıdan yeni kalktık, ortalığı toplayıp namazı kılıp kuaföre:) ordan bir kaç züccaciye gezicem:) ikindi akşam yemeği derken, havuza gidicez çocuklarla, en güzeli havuzdan sonra hamam keyfi ve mis gibi yıkanıp o abdestle havuzun mescitinde namaz kılmak, bayılıyorum:)

X