Namaz günlüğüm

Namaz konusunda şunu belirtmek ıstiyorum arkadaşlar . Eğer hep yarın başlarım diyorsanız o yarın hiç gelmez bilesiniz. Illa sabahtan başlanacak diye kendinizi sartlandirmayin. Bugün başlayın gerekirse yatsidan başlayın.
Bir vakit geçti diye pes etmeyin diğer vakiti kılın. Bazen illa 5 vakit kılacam diye düşünürken hiç kilmazken buluruz kendimizi. O yüzden elinizden geldiği kadarıyla kılın. Sonra vücut ona öyle bir alisacak ki su ihtiyacı gibi vakit olduğunda ayakların kendiliğinden gidecek abdest almaya.

Kesinlikle katılıyorum namazı başlayınca zaten bırakmaya kıyamıyorsunuz o sizin herseyiniz oluyor ona sarılıyorsunuz..

Ben de ilişeyim şuraya bir yere Ramazan’dan beri teheccüde devam etmeye çalışıyorum ben de Allah nasip ederse. Teheccüd arkadaşım olmak isteyen çıkar mı acaba?
Masallah cnm Allah daim etsin cok isterdim ama kazalarım var maalesef inşallah biter de katılırım ilerde

Ben de ilişeyim şuraya bir yere Ramazan’dan beri teheccüde devam etmeye çalışıyorum ben de Allah nasip ederse. Teheccüd arkadaşım olmak isteyen çıkar mı acaba?
Hoşgeldin Allah kabul etsin canım ben katılmak isterim
Allah daim olsun inşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…