Namaz günlüğüm

Allah dünyayı isteyene dünyayı, ahireti isteyene ahiret güzelliği verir, şeytan ve nefislerinize aldanmayın inşaallah Rabbim sabit kılsın ayaklarınızı kardeşlerim birbirinize dua edin ki Allah daha çok yardım etsin içlerinize Allah, namaz, kuran, sevgisi versin daha çok versin rabbim. Niyetiniz çok güzel daim olsun kardeşlerim

İnanın kıldıkça bırakamicaksınız, diyeceksinz ahhh aklım nerdeydi neden tembellik yaptm bide namazınızı işlerinize göre deil, işlerinizi hayatınızı namazınıza göre ayarlayın yani odak noktanız namaz sanki şöylr düşüncez bu dünyaya namaz kılmaya geldik ee yanında diğer işlerinizide yapın

Allah dünyayı isteyene dünyayı, ahireti isteyene ahiret güzelliği verir, şeytan ve nefislerinize aldanmayın inşaallah Rabbim sabit kılsın ayaklarınızı kardeşlerim birbirinize dua edin ki Allah daha çok yardım etsin içlerinize Allah, namaz, kuran, sevgisi versin daha çok versin rabbim. Niyetiniz çok güzel daim olsun kardeşlerim
Aminnn canim Allah razı olsun Allah bizi Kuran ve namazsız bırakmasın inşallah 😍😇🙏🏻🦋

Amin canım benim rabbimin büyük cezası değil midir secdesine gidememek rabbim hepimize layıkıyla nasip etsn
namaz kilmayinca bomboş gibi hissediyorum mesela her şeyin iyi olsun ama o bosluk yarimlik hissi oluyor.. hep kılmayı nasip etsin Allah inşallah gerçekten namazlarim hep düzenli olsun istiyorum

namaz kilmayinca bomboş gibi hissediyorum mesela her şeyin iyi olsun ama o bosluk yarimlik hissi oluyor.. hep kılmayı nasip etsin Allah inşallah gerçekten namazlarim hep düzenli olsun istiyorum
Allah yardımcınız olsun bn mesela kapalıydm ama modern kapalı hiç güzel deildi. Sonrasında namaza başladm sonra içim rahat etmedi etek giymeye başladm yine rahat edemedm ferace giydim, sonra başörtümü belime kadar büyük olanını taktm yok yine olmadı dedm çarşafa girdm =) o kadar huzurluyumki anlatamam bu anlattklarm 1.5 yıl içinde oldu

Kızlar namazlara devam çok şükür.yarin transferim var çok heyecanliyim. Şu yıldız yükseltme olayını anlatır misiniz bende yapayim
hadi hayırlı güzel haberlerle gel inşallah ❤️✨
yıldız yükseltmek bu canim 👇🏻

Eklentiler

• 7BDBDD08-29B7-4238-B8C4-4B4910501B3E.jpeg
    7BDBDD08-29B7-4238-B8C4-4B4910501B3E.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 21
X