Namaz Günlüğüm

Hoşgeldin canım sürekli videolar izle kitap oku cennet analarımızın hayatlarınıu oku bu konuda nurdan damla hz. hatıce hz.fatıma hz. Aişe bu kitapları öneririm sana ben okumayı bırakınca imanım zayıflıyor birde güzel ortamlarda bulun konuştuğun kelimeye bulunduğun ortama yediğine içtiğine dikkat et bunlar bozulunca iman zayıflıyor namazda kalıyor. Sürekli kitap oku sohbet videoları izle kalp gözünü açık tut zikir çek bunlar olunca namaz vaktini heycanla bekliyorsun zaten
Etrafındakiler anca fitne fesat dolu bunlardan kurtulmam lazım kendileri yetmezmiş gibi benide çekiyorlar rabbim hidayet versin benide uzak tuttsn insallah önerilerin çok güzel dikkate alacağım bir ara hicbir vaktimi geçirmezdi.m heleki gece teheccüd namazı bile kılardım offf şimdi nerde o günleri özledim ya her namazdan sonra 2 sayfa kuran okurdm yine yapacağım insallah

Etrafındakiler anca fitne fesat dolu bunlardan kurtulmam lazım kendileri yetmezmiş gibi benide çekiyorlar rabbim hidayet versin benide uzak tuttsn insallah önerilerin çok güzel dikkate alacağım bir ara hicbir vaktimi geçirmezdi.m heleki gece teheccüd namazı bile kılardım offf şimdi nerde o günleri özledim ya her namazdan sonra 2 sayfa kuran okurdm yine yapacağım insallah
ne güzel canım bismillah de ve başla 1 saat sonra nefes almaya garantinmi var tövbeni et ve yavaş yavaş herşeyi değiştir Rabbim yardımcın olsun. İçindeki sesi dinleme o sen deilsin nefs bizim en büyük düşmanımız o ses hiç bi zaman susmayacak sen sakın onu dinleme onunla mücadele et oku sürekli oku okumayı bırakma bende dahil inşallah bu sefer başaracağız...

ne güzel canım bismillah de ve başla 1 saat sonra nefes almaya garantinmi var tövbeni et ve yavaş yavaş herşeyi değiştir Rabbim yardımcın olsun. İçindeki sesi dinleme o sen deilsin nefs bizim en büyük düşmanımız o ses hiç bi zaman susmayacak sen sakın onu dinleme onunla mücadele et oku sürekli oku okumayı bırakma bende dahil inşallah bu sefer başaracağız...
Inşallah canm benim allah senden razı olsn ne güzel

kızlar Günaydın hayırlı günlerr
dün akşam namazımı kıldım
yatsı namazımı kıldım

Ama gece geç yattığım için sabah ne ezanı ne alarmı duymamışım 2. günden daha böyle olması çok üzücü :KK43: ve dün sohbet videosunda hocanın herşey sabah namazıyla başlar sabah namazını kılmayan insana gün doğmaz dediğini duyduktan sonra bugun çok vicdan azabı içindeyim :KK43:

hayırlı sabahlar canımm

rabbim kıldığın namazları kabul etsin

nacizane fikrim akşamlar yatarken sabah namazına kalkıcam diye içten niyet edersen eğer ezanla birlikte uyanırsın allahın izni ile

arkadaş bir video önermiş bende izleyecem fırsat bulursan eğer uğur akkafa vidolarını da izleee

Hoşgeldin canım sürekli videolar izle kitap oku cennet analarımızın hayatlarınıu oku bu konuda nurdan damla hz. hatıce hz.fatıma hz. Aişe bu kitapları öneririm sana ben okumayı bırakınca imanım zayıflıyor birde güzel ortamlarda bulun konuştuğun kelimeye bulunduğun ortama yediğine içtiğine dikkat et bunlar bozulunca iman zayıflıyor namazda kalıyor. Sürekli kitap oku sohbet videoları izle kalp gözünü açık tut zikir çek bunlar olunca namaz vaktini heycanla bekliyorsun zaten

bende bu kıtapları en kısa zamanda alıcamm

hayırlı sabahlar canımm

rabbim kıldığın namazları kabul etsin

nacizane fikrim akşamlar yatarken sabah namazına kalkıcam diye içten niyet edersen eğer ezanla birlikte uyanırsın allahın izni ile

arkadaş bir video önermiş bende izleyecem fırsat bulursan eğer uğur akkafa vidolarını da izleee

canımm çok teşekkür ederim amin inşallah dün bayaa izledim uğur hocanın videolarını birde hayalhanım diye bi kanal var youtubede onlarında sohbetleri çok güzel Allahın izni ile

Merhaba bende katılmak isterim şuanda hiç kılamıyoru namazlarımı
belki takip edip teşvik olursam bende başlayabilirim

canımm çok teşekkür ederim amin inşallah dün bayaa izledim uğur hocanın videolarını birde hayalhanım diye bi kanal var youtubede onlarında sohbetleri çok güzel Allah böyle insanların sayısını arttıtrsın çünkü böyle bir zamanda temiz kalabilmek çok zor nefse mücadele çok zor duayı zikri elden bırakmamak lazım

Abdulkadir Geylani Hazretleri ne güzel söylemiş; "Dua ederken, dilenci gibi isteyin. Siz ağa gibi istiyorsunuz.. "Kapan şimdi secdeye! Sen Rabb'inin kölesi ve dilencisisin. Sen sadece Rabb'e kulsun. Ne muhteşem özgürlük değil mi! O halde iste isteyebildiğin kadar ve sonra bekle hayrını. Zira her duanın bir hayrı vardır. Allah sizin hayrınızı versin emi...

Son düzenleme:
hoşgeldin canım gel gel biz seni teşvik ederiz :)

hoşbuldum evet en güzel şey :)
önceden hiç kaçırmadan 5 vakit kılıyordum ama ne yazık ki çalışmaya başlayınca çok zorlaştı benim için işlerim çok yoğun o yüzden bırakmış oldum istemeyerek

hoşbuldum evet en güzel şey :)
önceden hiç kaçırmadan 5 vakit kılıyordum ama ne yazık ki çalışmaya başlayınca çok zorlaştı benim için işlerim çok yoğun o yüzden bırakmış oldum istemeyerek
Bende öyleydim işe başladım bıraktım sonra farkına vardım hemen başladım sonra çocuğum oldu bıraktım sonra yine başladım.. Makyaj yapayım abdest alamıyorum dedim bıraktım (Bunu yazarken çok utanıyorum ama gerçek bu nekdar dünyaya kaptırmışım kendimi)
Sonra kendime şunu sordum bugun ölmüş olsam Allahın hzuurunda ne diyeceğim yedim içtim gezdim geldim dünyaya geliş amacımız bumu yani? Hemen kitapalrıma sarıldım oku pembesu oku okumayı bırakma dünyayı boş yaşıyrosun bir evladın var ona kendi yapmadığın ibadeti öğretemzsin. Önce kendin yap sonra çocuğuna öğret bu dünya geçici kendine gel boş yaşıyorsun diye kendime çok kızdım :KK43:

canım önce 'ene sus ey nefsim' bu kitabı şiddetler tavsiye ediyorum

hımm az önce baktım kitapyurdundan
en kısa zamanda temin edicem inş.

canımm çok teşekkür ederim amin inşallah dün bayaa izledim uğur hocanın videolarını birde hayalhanım diye bi kanal var youtubede onlarında sohbetleri çok güzel Allahın izni ile

bunu bende izlicemmm

Bende öyleydim işe başladım bıraktım sonra farkına vardım hemen başladım sonra çocuğum oldu bıraktım sonra yine başladım.. Makyaj yapayım abdest alamıyorum dedim bıraktım (Bunu yazarken çok utanıyorum ama gerçek bu nekdar dünyaya kaptırmışım kendimi)
Sonra kendime şunu sordum bugun ölmüş olsam Allahın hzuurunda ne diyeceğim yedim içtim gezdim geldim dünyaya geliş amacımız bumu yani? Hemen kitapalrıma sarıldım oku pembesu oku okumayı bırakma dünyayı boş yaşıyrosun bir evladın var ona kendi yapmadığın ibadeti öğretemzsin. Önce kendin yap sonra çocuğuna öğret bu dünya geçici kendine gel boş yaşıyorsun diye kendime çok kızdım :KK43:
Hayatımda düğünüm dışında yüzüne makyaj sürmedim şükürki haram olan şeyi surmemisim kaslarımı 2 kere arkadaşa uyup aldirmistim ama tövbe ettim ve dahada dokunmadim hayatta dar giyinmem bol ve göze hitap etmem dışarda bunlara çok dikkat ediyorm namazlarimaadaokadr dikkatli olucam insalalh

çok çok haklısın . çalışmaya karşı değilim ama çalıştığımız zaman hayatımızdan ve yapmamız gereken şeyleri feda etmiş oluyoruz.
bende kasım ayında çalışmayı bırakıyorum niyetim o zaman başlamaktı ama ruhen namaz kılmadığım için kendimi çok kötü hissediyorum.
aynı zamanda bebek tedavisi görüyorum bu da çok etkiliyor o yüzden biran önce başlamak istiyorum

hayalhanem mehmet yıldız bunu hem ınsg.takip ediyorum hem bütün vidolarını izledimmm

ama ben bazen üşengeçlik hissetiğim ana uğur akkafa videoları aklıma geliyorrr

X