Namaz Günlüğüm

çok çok haklısın . çalışmaya karşı değilim ama çalıştığımız zaman hayatımızdan ve yapmamız gereken şeyleri feda etmiş oluyoruz.
bende kasım ayında çalışmayı bırakıyorum niyetim o zaman başlamaktı ama ruhen namaz kılmadığım için kendimi çok kötü hissediyorum.
aynı zamanda bebek tedavisi görüyorum bu da çok etkiliyor o yüzden biran önce başlamak istiyorum
Rabbim öyle hyırlı zmaanda veriyorki iyiki diyosun. Bende yaşadım çok deil 1 yıl kadar bekledim bebeğimi ama geldiğinde iyiki şimdi geldi diye şükrettim. :) İnşallah seninde öyle olur.. Bol dua bol sabır bol namaz sakın isyan etme canım hakkında hayırlısını Allahtan başka kimse bilemez..

Hayatımda düğünüm dışında yüzüne makyaj sürmedim şükürki haram olan şeyi surmemisim kaslarımı 2 kere arkadaşa uyup aldirmistim ama tövbe ettim ve dahada dokunmadim hayatta dar giyinmem bol ve göze hitap etmem dışarda bunlara çok dikkat ediyorm namazlarimaadaokadr dikkatli olucam insalalh
Nekadar güzzel canım bende namazlarım dahil giiyimimi değiştiricem ferace alıcam hemen bi tne benim için öyle zorki malesef iş yerimde öcü gbi bakacakalr olsun kim ne derse desin kimse benimle mezara girip hesap vermeyecek.

Rabbim öyle hyırlı zmaanda veriyorki iyiki diyosun. Bende yaşadım çok deil 1 yıl kadar bekledim bebeğimi ama geldiğinde iyiki şimdi geldi diye şükrettim. :) İnşallah seninde öyle olur.. Bol dua bol sabır bol namaz sakın isyan etme canım hakkında hayırlısını Allahtan başka kimse bilemez..

inşallah canım Allah herşeyin hayırlısnı versin ben 2.5 yıldır hemen hemen tedavi görüyorum hatta yarın aşılamam var bazen isyan noktasına geliyor insan ama verende O alan da hayırlısı bakalım bekliyoruz

Nekadar güzzel canım bende namazlarım dahil giiyimimi değiştiricem ferace alıcam hemen bi tne benim için öyle zorki malesef iş yerimde öcü gbi bakacakalr olsun kim ne derse desin kimse benimle mezara girip hesap vermeyecek.
Ne kaar güzel.bir düşünce ya valla o kabire yanlız görücez hesabı yanlız vericez o bizi canından çok seven babalarimz annelerimiz bile olmayacak

Ne kaar güzel.bir düşünce ya valla o kabire yanlız görücez hesabı yanlız vericez o bizi canından çok seven babalarimz annelerimiz bile olmayacak
olmayacak canım hiç kimse olmayacak Rabbinle başbaşa klaıcaksın er yada geç ölüm var çok şükür en büyük şükür islam dinini yaşayan bir ülkede doğdum bunun hakkını vermezsem neye yarar sınavım

inşallah canım Allah herşeyin hayırlısnı versin ben 2.5 yıldır hemen hemen tedavi görüyorum hatta yarın aşılamam var bazen isyan noktasına geliyor insan ama verende O alan da hayırlısı bakalım bekliyoruz
isyan etme canım arkadaşım 5 yıl bekledi 3 aşılama oldu sonra tüp bebek yaptıracakları ay kendiliğinden hamile kaldı :) Nekadar kafana takarsan okadar olmaz bunu unutma

olmayacak canım hiç kimse olmayacak Rabbinle başbaşa klaıcaksın er yada geç ölüm var çok şükür en büyük şükür islam dinini yaşayan bir ülkede doğdum bunun hakkını vermezsem neye yarar sınavım
Çok mantıklı düşünüyosun ne güzel rabbim herkesi hidayete erdirsin

Çok mantıklı düşünüyosun ne güzel rabbim herkesi hidayete erdirsin
Okuyarak öğreniyorum canım inanıyorum okuduklarım düşünceme düşüncelerim hareketlerime yansıyor. Vesvese geldiğinde mesela kzıdığım biri aklıma geldiğinde içimde bir gaflet oluyor artık bunun iblisten geldiğinin bilincindeyim ve hemen onu defediyorum. Ben herşeye katlanmaya razıyım yeterki sonunda Allah benden razı olsun dünyalık hiçbirşey istemiyorum. Allah benden ve benim yetiştirdiğim evlattan razı olsun bu bana yeter.

demek ki daha zamanım varmış:)
Rabbim çok gücünü üzmeden hayırlı bir evlat versin sana. Ama o zaman kadar lütfen kendini üzme çiçeği sev hayvanları sev yetimhanedeki bebeleri ziyerete git sevgi sonsuzdur evlat hasretini böyle gider mutsuzluk ümitsizlik yok.. Hem bakarsın bukadar bekleyişe sana en hayırlısından en tatlısından bir yavru gelecek Allah sabrını deniyor. Sen üzüleceksin isteyeceksinki istediğin daha da güzelleşerek gelecek :)

Rabbim çok gücünü üzmeden hayırlı bir evlat versin sana. Ama o zaman kadar lütfen kendini üzme çiçeği sev hayvanları sev yetimhanedeki bebeleri ziyerete git sevgi sonsuzdur evlat hasretini böyle gider mutsuzluk ümitsizlik yok.. Hem bakarsın bukadar bekleyişe sana en hayırlısından en tatlısından bir yavru gelecek Allah sabrını deniyor. Sen üzüleceksin isteyeceksinki istediğin daha da güzelleşerek gelecek :)

yorumun içimi ferahlattı :)
yarın sabah için dua istiyorum okuyan herkesten inşallah aşılamam hayırlı bir şekilde geçsin ve tutsun hayırlısı ise.

X