Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Hosbuldum cicegim nasilsin

Asosa kadar
Evet bugun yeni arkadasa okumaya caliscam insallah
İyim magnişim elhamdülillah sadece dun gece burda deprem oldu baya bır şiddetli valla geceden beri panik atakla uğraşıyorum kalbımın çarpıntısı gitmiyor ya..
Sen nasılsın bi sıkıntı yok insallah

Kübra arkadaşımız için okudum rabbim niyetini duasını kabul etsin İsmi çok uzun etiketlemedim

Ah Allah korusun cok korkar insan normal
Rabbim hepimizi korusun cicegim Bende iyim sukur

Ah Allah korusun cok korkar insan normal
Rabbim hepimizi korusun cicegim Bende iyim sukur
Allah esırgesın canım valla kımsenın basına vermesin rabbım
Aa sizde mi Kayseri’desiniz. Biz de çok korktuk
Evet canım kayserideyim bende.. Valla cok şiddetli sallandık suan bıle lambalara fılan bakıyorum cıkamadım etkısınden. Kat 10 olunca bırde cok fenaydı

Allah esirgesin kzadan beladan geçmiş olsun çok

Ayyy bak aklımdaydın soracaktım sana unuttum. Çok geçmiş olsun bizim bura bile sallanmış ben uyuyordum hissetmedim de

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Allah razı olsun kızlar ınsallah atlattık bu geceyi de atlatırsak ıyıce rahatlıcam.
Sweetim nevsehırdeydın demı orda cok hıssedılmemıs
Kırıkkale kuzum. Bizimkiler baya sallandık dediler ben hissetmedim de. Ben de çok etkilenirim depremden. Ay Kayseri de yaşarken sürekli olurdu çok korkardım gerçekten

Kırıkkale kuzum. Bizimkiler baya sallandık dediler ben hissetmedim de. Ben de çok etkilenirim depremden. Ay Kayseri de yaşarken sürekli olurdu çok korkardım gerçekten
2021 de sürekli oldu ya bendede yenı panik atak olustu bundn dolayı. Gece 10 defa kalkıp bakıyorum deprem mı oluyor dıe. Psikolojim bozuldu Allah kımseye yasatmasın cıdden cok zor

Selamün aleyküm öncelikle. Bende senin gibi bi kiliyor bu kilamiyorsum yada sabahı kıldım ogleyi kilamadim yarın başlarım hepsini kılarım diyip bırakıyordum tabi i yarınlar hiç gelmiyo öncelikli şunu düşün namaz insanı ciddi anlamda rahatlatiyo meditasyon gibi bide zorunlu olarak değilde kendini o vakit namaza ver sabah namaz mi bi kilayim hayırlısıyla diğer vakitlerinde kılarım de inan bolelikle oluyor önce kalpten istek iradene sahip çık gerisi gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…