Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Hosbuldum cicegim nasilsin

Asosa kadar
Evet bugun yeni arkadasa okumaya caliscam insallah 😍
İyim magnişim elhamdülillah 🥰 sadece dun gece burda deprem oldu baya bır şiddetli valla geceden beri panik atakla uğraşıyorum kalbımın çarpıntısı gitmiyor ya..
Sen nasılsın bi sıkıntı yok insallah

5.SIRA =) Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi

~BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ~

🤍OKUNACAK DUALARIMIZ 🤍
=) 1 FETİH SURESİ
=) 1 VAKIA SURESİ

🤍NİYETLENME HAKKINDA 🤍

ZORUNLU OLMAMAKLA BERABER 2 REKAT NAMAZ KILIP KENDI ADINIZA NİYETLENEBİLİRSİNİZ.

BAŞKASINADA NİYETLENIRKEN ONCE ALLAH RIZASI İÇİN PEYGAMBER EFENDİMİZE VE AILESİNE, BEDİR SAVASINDAKI ŞEHİT OLAN TÜM MÜBAREK ZAATLARIMIZA, ALLAH DOSTLARINA ÖLMÜŞ OLANLARIMIZIN RUHLARINA DAHA SONRA DUA SAHİBİ (ADI-NİCKİ) KARDESIMİZİN NİYETINE OKUYORUM DİYEBİLİRSİNİZ.

NOT =) HERKES ŞİMDİDEN NIYETLENSIN KENDI ADINA Kİ ÖNDEN GİDENLER OLABILIR 💜

BİLDİRİM SAATİ VE MAZERET HAKKINDA;

💙HERGUN AKSAM SAAT 22.00 DA YENİ KİŞİYE GEÇİLECEKTİR
22.00 'A KADAR BİLDİRİMLERİNİZİ TAMAMLAMIS OLUN LÜTFEN.
HER AKSATILDIĞINDA KARMAŞIKLIKLAR OLABILIYOR TEK RİCAM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLMANIZ ZAMANINDA BİLDİRİMLERİNİZİ YAPMANIZ..

💙REGL OLAN KİŞİLER MUTLAKA BENI ETIKETLEYEREK BİLDİRİM YAPSIN. REGL BİTİMİNDE KALDIĞI KISIDEN DEVAM EDEREK BİLDİRİMLERİNİ SIRASIYLA YAPSIN LÜTFEN

💙 EĞER BİRİKMESİNİ İSTEMIYORSANIZ ÖNDEN GİDEBİLİRSİNİZ 🤍

🤍FAZİLETİ HAKKINDA 🤍

HERGUN 3 ADET VAKIA +1 FETİH SURESI OKUMAK MADDİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZUN SIRRI OLACAKTIR. BUNA INANIN HEM ÖZEL HEM İŞ HAYATINIZDAKİ FARKI ZAMANLA HISSEDECEK VE GÖRECEKSİNİZ.
ZENGİNLİK DUASI OLARAK GECER
TABİ ÖNCELİĞİMİZ ALLAH RIZASI ICIN OLMALI🤍

Vakıa Suresi Okumanın Faziletleri (Faydaları) ve Sırları Nelerdir?

1- Vakıa Suresini sık sık okuyan mümin kullar, kıyamet gününü ve dünyada yaptıkları her şeyden hesaba çekileceklerini hatırlar. Bu ise, müminlerin küçük büyük tüm günahlardan uzak durmasını sağlar.

2- Vakıa suresi, Bakara ve Rahman suresi gibi bolluk ve bereket getiren surelerden biridir. Surenin okunduğu hanede işsiz varsa iş bulur, bekar varsa evlenir.

3- Günde 40 kez sabah ve akşam namazlarından sonra Vakıa Suresini okumak, mümin kulları her türlü kaza ve beladan korur.

MAZERETLİ OLAN ARKADASLARIMIZ

1) @rana20
2) @Migim
3)
4)

LİSTEMİZ🤍

@Ada-anne
@Migim
visnetozu visnetozu
@Assos32
@Kkubra96
@rana20
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
@madammor
@Busra 17
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
@N u r
@Ssevincli
@Ssevincli abla
Magnifiaque Magnifiaque
Morrmeneksee Morrmeneksee
@mavikelebek34
@Aktif Lora
SoLeiL12 SoLeiL12
Butimar- Butimar-
@HeLLaa
@SUHAN
Kübra arkadaşımız için okudum rabbim niyetini duasını kabul etsin 🤲🏻 İsmi çok uzun etiketlemedim :KK70:

İyim magnişim elhamdülillah 🥰 sadece dun gece burda deprem oldu baya bır şiddetli valla geceden beri panik atakla uğraşıyorum kalbımın çarpıntısı gitmiyor ya..
Ah Allah korusun cok korkar insan normal
Rabbim hepimizi korusun cicegim Bende iyim sukur 😍💛

Ah Allah korusun cok korkar insan normal
Rabbim hepimizi korusun cicegim Bende iyim sukur 😍💛
Allah esırgesın canım valla kımsenın basına vermesin rabbım
Aa sizde mi Kayseri’desiniz. Biz de çok korktuk :KK43:
Evet canım kayserideyim bende.. Valla cok şiddetli sallandık suan bıle lambalara fılan bakıyorum cıkamadım etkısınden. Kat 10 olunca bırde cok fenaydı😢

Ayyy bak aklımdaydın soracaktım sana unuttum. Çok geçmiş olsun bizim bura bile sallanmış ben uyuyordum hissetmedim de😔

5.SIRA =) Eymen-in Clnar-in Annesi Eymen-in Clnar-in Annesi

~BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ~

🤍OKUNACAK DUALARIMIZ 🤍
=) 1 FETİH SURESİ
=) 1 VAKIA SURESİ

🤍NİYETLENME HAKKINDA 🤍

ZORUNLU OLMAMAKLA BERABER 2 REKAT NAMAZ KILIP KENDI ADINIZA NİYETLENEBİLİRSİNİZ.

BAŞKASINADA NİYETLENIRKEN ONCE ALLAH RIZASI İÇİN PEYGAMBER EFENDİMİZE VE AILESİNE, BEDİR SAVASINDAKI ŞEHİT OLAN TÜM MÜBAREK ZAATLARIMIZA, ALLAH DOSTLARINA ÖLMÜŞ OLANLARIMIZIN RUHLARINA DAHA SONRA DUA SAHİBİ (ADI-NİCKİ) KARDESIMİZİN NİYETINE OKUYORUM DİYEBİLİRSİNİZ.

NOT =) HERKES ŞİMDİDEN NIYETLENSIN KENDI ADINA Kİ ÖNDEN GİDENLER OLABILIR 💜

BİLDİRİM SAATİ VE MAZERET HAKKINDA;

💙HERGUN AKSAM SAAT 22.00 DA YENİ KİŞİYE GEÇİLECEKTİR
22.00 'A KADAR BİLDİRİMLERİNİZİ TAMAMLAMIS OLUN LÜTFEN.
HER AKSATILDIĞINDA KARMAŞIKLIKLAR OLABILIYOR TEK RİCAM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLMANIZ ZAMANINDA BİLDİRİMLERİNİZİ YAPMANIZ..

💙REGL OLAN KİŞİLER MUTLAKA BENI ETIKETLEYEREK BİLDİRİM YAPSIN. REGL BİTİMİNDE KALDIĞI KISIDEN DEVAM EDEREK BİLDİRİMLERİNİ SIRASIYLA YAPSIN LÜTFEN

💙 EĞER BİRİKMESİNİ İSTEMIYORSANIZ ÖNDEN GİDEBİLİRSİNİZ 🤍

🤍FAZİLETİ HAKKINDA 🤍

HERGUN 3 ADET VAKIA +1 FETİH SURESI OKUMAK MADDİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZUN SIRRI OLACAKTIR. BUNA INANIN HEM ÖZEL HEM İŞ HAYATINIZDAKİ FARKI ZAMANLA HISSEDECEK VE GÖRECEKSİNİZ.
ZENGİNLİK DUASI OLARAK GECER
TABİ ÖNCELİĞİMİZ ALLAH RIZASI ICIN OLMALI🤍

Vakıa Suresi Okumanın Faziletleri (Faydaları) ve Sırları Nelerdir?

1- Vakıa Suresini sık sık okuyan mümin kullar, kıyamet gününü ve dünyada yaptıkları her şeyden hesaba çekileceklerini hatırlar. Bu ise, müminlerin küçük büyük tüm günahlardan uzak durmasını sağlar.

2- Vakıa suresi, Bakara ve Rahman suresi gibi bolluk ve bereket getiren surelerden biridir. Surenin okunduğu hanede işsiz varsa iş bulur, bekar varsa evlenir.

3- Günde 40 kez sabah ve akşam namazlarından sonra Vakıa Suresini okumak, mümin kulları her türlü kaza ve beladan korur.

MAZERETLİ OLAN ARKADASLARIMIZ

1) @rana20
2) @Migim
3)
4)

LİSTEMİZ🤍

@Ada-anne
@Migim
visnetozu visnetozu
@Assos32
@Kkubra96
@rana20
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
@madammor
@Busra 17
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
@N u r
@Ssevincli
@Ssevincli abla
Magnifiaque Magnifiaque
Morrmeneksee Morrmeneksee
@mavikelebek34
@Aktif Lora
SoLeiL12 SoLeiL12
Butimar- Butimar-
@HeLLaa
@SUHAN
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Allah razı olsun kızlar 💜 ınsallah atlattık bu geceyi de atlatırsak ıyıce rahatlıcam.
Sweetim nevsehırdeydın demı orda cok hıssedılmemıs
Kırıkkale kuzum. Bizimkiler baya sallandık dediler ben hissetmedim de. Ben de çok etkilenirim depremden. Ay Kayseri de yaşarken sürekli olurdu çok korkardım gerçekten

Kırıkkale kuzum. Bizimkiler baya sallandık dediler ben hissetmedim de. Ben de çok etkilenirim depremden. Ay Kayseri de yaşarken sürekli olurdu çok korkardım gerçekten
2021 de sürekli oldu ya bendede yenı panik atak olustu bundn dolayı. Gece 10 defa kalkıp bakıyorum deprem mı oluyor dıe. Psikolojim bozuldu Allah kımseye yasatmasın cıdden cok zor

Merhaba arkadaşlar.Ramazan ayı boyunca kıldığım namazı ramazan sonunda ,adet dönemlerinde bırakıyorum .takrar başlıyorum tekrar bırakıyorum, sabahı kılıyorsam öğlen kilamiyorum ramazan harici 5 vakit kılabidigim bir düzen oturtamadim.. benim gibi kılmak isteyip düzen olusturamamış arkadaş arkadaşlar arıyorum birbirimizin kılmasina vesile oluruz inşallah 😊
Selamün aleyküm öncelikle. 🙂 Bende senin gibi bi kiliyor bu kilamiyorsum yada sabahı kıldım ogleyi kilamadim yarın başlarım hepsini kılarım diyip bırakıyordum tabi i yarınlar hiç gelmiyo öncelikli şunu düşün namaz insanı ciddi anlamda rahatlatiyo meditasyon gibi bide zorunlu olarak değilde kendini o vakit namaza ver sabah namaz mi bi kilayim hayırlısıyla diğer vakitlerinde kılarım de inan bolelikle oluyor önce kalpten istek iradene sahip çık gerisi gelir inşallah😍🙂

X