Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Sana ben delinin namazı vardı onu bulup atayım ,

Ya bak simdi ben namaz kılarken okidugim duayaa odaklanmya çalışsam da aklıma gunluk hayatla ilgili şeyler geliyor kafa onlara gidiyor
namazım kabul olmayacak ,sevabı yok geçersiz gibi düşünce geldi hep
Benimde geliyor yeni basladigim icin. Bazen baştan aldığımda oluyor. Ama şeytan oyunlari bunlar. Allah katinda nasil kabul olunacak biz bilemeyiz

Ya bak simdi ben namaz kılarken okidugim duayaa odaklanmya çalışsam da aklıma gunluk hayatla ilgili şeyler geliyor kafa onlara gidiyor
namazım kabul olmayacak ,sevabı yok geçersiz gibi düşünce geldi hep
Bu bende yillardir var ve maalesef atlatamiyorum biraz sesli okuyunca gidiyor

yaaa hocada bile varmış
Benimde geliyor yeni basladigim icin. Bazen baştan aldığımda oluyor. Ama şeytan oyunlari bunlar. Allah katinda nasil kabul olunacak biz bilemeyiz

Bu bende yillardir var ve maalesef atlatamiyorum biraz sesli okuyunca gidiyor
Şeytan uğraşıyor bizle

Kur'an kursu canım tecvid için gidiyordum. doğalgaz yoktu binada, çocukla zorlanınca bıraktım soğuk oluyordu. dün hoca aradı takılmış gel diye
Yaaa çok sevindim. Bende isterdim daha güzel ogrenebilmek. İnşallah nasip olur birgün. Şimdi kendime kiziyorum neden cocuklardan once birşeyler yapamadim diye. Hamileyken falan ogrenseymisim keske iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…