Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

O hep uğraşır. Bizde ugraşcaz :)
Bu arada 5 vakitte tamam. Yatsiyi cocuklar uyuyunca kildim sakin sakin. Yoksa kafamo hepten karistiriyolar. Dun aksam ilk sunnette 3. Rekata gelmişken bastan baslamak zorunda kaldim
Allah kabul etsin 💚 benim de 5 vakit tamam
kafan karisinca baştan başlamak yerine hangi rekatta olduğunu düşünüyorsan ordan da devam edebilirsin 😁

O hep uğraşır. Bizde ugraşcaz :)
Bu arada 5 vakitte tamam. Yatsiyi cocuklar uyuyunca kildim sakin sakin. Yoksa kafamo hepten karistiriyolar. Dun aksam ilk sunnette 3. Rekata gelmişken bastan baslamak zorunda kaldim
Baştan baslama canım adını tam hatırlamıyorum ama rekatini bitirip oturduğunda ettehiyatuyu oku sağına bir kez selam ver secdeye giy seyir secdesiy di sanırım bulup atarım sana

Baştan baslama canım adını tam hatırlamıyorum ama rekatini bitirip oturduğunda ettehiyatuyu oku sağına bir kez selam ver secdeye giy seyir secdesiy di sanırım bulup atarım sana
Sehiv secdesi ogrendim onu. Bugunde bir kez yaptim. Sanki o da yanlış olacak gibi geldi ama kendime guvenmek zorundayim vesvese 🤷🏻‍♀️

Sehiv secdesi ogrendim onu. Bugunde bir kez yaptim. Sanki o da yanlış olacak gibi geldi ama kendime guvenmek zorundayim vesvese 🤷🏻‍♀️
Olmaz merak etme ..Rabb'im zorlaştırmiyor bak kolaylık sağlıyor 🤗 bende eskiden çok karıştırirdim şimdi namaz sürelerini sırasına göre ezberledim oradan biliyorum hangisinde olduğumu oda çok kolaylık sağlıyor

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu sabah namazını kıldım çok şükür
aeb11cf047978162af73cdb2b1dc9e32.jpg

Wilma11 Wilma11 İçin okudum Morrmeneksee Morrmeneksee

Allah bu arkadaşımıza ve bu listede olan tüm arkadaşlarıma, hem dünya zenginliği hem ahiret zenginliği bahsetsin. Onun sonsuz hazinelerinden bizleri faydalanmayi nasip etsin.
Zenginlik verdikten sonra şükrünü yapabilmeyi ve sadakasını verebilmeyi nasip etsin.
Hic bir zaman yoksulluk yüzü göstermesin

Wilma11 Wilma11 İçin okudum Morrmeneksee Morrmeneksee

Allah bu arkadaşımıza ve bu listede olan tüm arkadaşlarıma, hem dünya zenginliği hem ahiret zenginliği bahsetsin. Onun sonsuz hazinelerinden bizleri faydalanmayi nasip etsin.
Zenginlik verdikten sonra şükrünü yapabilmeyi ve sadakasını verebilmeyi nasip etsin.
Hic bir zaman yoksulluk yüzü göstermesin
Allah razı olsun ☺️❤️

Yaaa çok sevindim. Bende isterdim daha güzel ogrenebilmek. İnşallah nasip olur birgün. Şimdi kendime kiziyorum neden cocuklardan once birşeyler yapamadim diye. Hamileyken falan ogrenseymisim keske iyice
Bende yeni başladım kuzu.. ama internette hocalar var çok güzel öğretiyor evdede boş vakitlerinde çalışabilirsin..

X