Müziksiz Yaşama Hayır! :D

bu parçanın bende anısı var :KK31: o anı ömrümü törpülüyor şuan:KK53:

ovv kötü oldu o zaman :)) içe işleyen bir şarkı zaten kendi başına, anı oldu mu da daha fena olur :)

Kesinlikle öyleee çok hoş bir parça bnde dinlediğimde hemen indrmiştim :KK16::KK16:

Giripinin de beni son zamanlarda etkileyen Aşk nerden nereye 100 defa dinlemişimdir :KK1::KK1:

kaptırıveriyorsun kendini şarkıya :)
gripin kaliteli.. uzun zamandır dinlemiyordum ben, yabancı ve genelde hareketli dinliyorum.. bir de durduk dertlenirim falan diyordum :KK9:

ovv kötü oldu o zaman :)) içe işleyen bir şarkı zaten kendi başına, anı oldu mu da daha fena olur :)

gripin kaliteli.. uzun zamandır dinlemiyordum ben, yabancı ve genelde hareketli dinliyorum.. bir de durduk dertlenirim falan diyordum :KK9:

ömrümü yiyor. :KK53: benımkı yurt dışına çıkmıştı
4 gün haber alamamıştım. hemen menankolıye bağlamıstım olayı

Bnde genelde yabancı dinliyorum ama arada açarım youtubeda dinlerim :KK1::KK1:

bende. ama türklerin de hakkını vermek lazım :KK31:
vazgeçemediğim türk müzisyenler var

öyleeeeeeeee aslaaa haklarını yemeeemmm :KK1::KK1:

:KK4:[video=youtube;f_K0G08mLMo]http://www.youtube.com/watch?v=f_K0G08mLMo[/video]

Ahhhhhhh ahhhhhhhhhh bu şarkıyı da ben çok dnlerdim 2 sene önce bağıra çağıra :KK24::KK24::KK24:

Saat 3 4 5 bana hiççç farketmeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzz
Ne zamannnnnnnnnn çalınsa kalbimmmm
Derler ki bir arkadaşa bakıpta çıkacaktıııımmmmmmmmmmmmmmmm

ömrümü yiyor. :KK53: benımkı yurt dışına çıkmıştı
4 gün haber alamamıştım. hemen menankolıye bağlamıstım olayı

:) şarkılar çok yer ediyor. ben sözleri her zaman dinlemem, hatta belki alakasız bir şarkıdır ama o kişiyi düşünürken o an uzun süre ne dinliyorsam yer yapmış oluyor. o kişi umurumda olmasa bile sonradan o şarkılar sinir bozucu olabiliyor eğer alışmaya çalışmazsam :KK1: bazı şarkılar yada sanatçılar istemeden dinlettiriyor ama sözlerini...

Bnde genelde yabancı dinliyorum ama arada açarım youtubeda dinlerim :KK1::KK1:

bende de şuan ki gibi anlık şeyler değiştirebiliyor durumu :KK1: yada bir anda değiştiriveriyorum ben..

[video=youtube;iIxU-TsAGA4]http://www.youtube.com/watch?v=iIxU-TsAGA4[/video]

X