Mutsuzum

Evet bu yaşıma kadar hiç birşeyi halledemedim..sürekli geçmişte kalıp şunu şöyle yapsaydim böyle olurdu diye düşünüyorum sanırım delirmehe başladım.. ama mutlu olmak öğrenilecek bişey çenenizi not aldım

ay üstüme iyilik sağlık
dikkat çekiyorsun çalışma ne demek yahu...

Bir spor salonuna yazıl Yada bir kursa hem bedenen hem kafa olarak bir şeylerle uğraşmış olur bu karamsarlıktan kurtulurdun ünv her yaşta okunur o kısmı anlamadım cidden ne için yaşın geçmiş

Evli olmama rağmen görücü çıkıyor evliyim diyorum boşanmayı düşünüyor musun diyen yaşlı teyzeler var ondan doğru demiştim
Sizin egonuz çok şişirildiği için içten içe eşinizi küçük görmeye başlamışsınız. İnsan aşık olduğu adamdan öz güveni yerlerde kaybetme korkusu var diye bahsetmez. Doğrudur çok güzelsinizdir muhakkak ama farkındaysanız sürekli bahsettiğiniz güzelliğinizden başka vasfınız yok.
Eşinize böyle üstten üstten bakmaya son vermezseniz başka problemler yaşamanız yakındır.

Bir spor salonuna yazıl Yada bir kursa hem bedenen hem kafa olarak bir şeylerle uğraşmış olur bu karamsarlıktan kurtulurdun ünv her yaşta okunur o kısmı anlamadım cidden ne için yaşın geçmiş
Evet hayatım çok stabil ve bundan sıkıldım galiba...yüzme kursu kaydım vardı yenilemek iyi gelebilir galiba

Nasıl iki yıldır ailenize gitmezsiniz?ben bir hafta gitmesem merak eder,vicdan yaparım şaşırdım??Sağlık problemleriniz var anlaşılan.
Bir yıl olacak..bilmiyorum eskiden haftada iki kez gider her gün iki üç defa arardım..ama artık kendime halim kalmamis sanki o yüzden

Evli olmama rağmen görücü çıkıyor evliyim diyorum boşanmayı düşünüyor musun diyen yaşlı teyzeler var ondan doğru demiştim
Dikkat çekiyorum dediğin oğluna kız arayan teyzeler miydi? Merak etme işyerlerinde o teyzelerden olmuyor. Zaten o teyzelerin oğullarının muhtemelen varlığından bile haberleri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…