MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Evettt kızlar sonunda alıcam alıcam dedim aldım :KK1: 1 tava daha aldım mı tencereler bitti çok şükür :KK1: Heee bide kızartma tenceresi var :KK1:
Neyse gelelim yeni ceyizciklerimizeeee :KK16:Hepsini Taç aldım herkese tavsiye ederim kızlar gercekten yemege ayrı lezzet katıyor :KK16:
Sahan setimiz :KK69:

Eki Görüntüle 652157

Pilav tenceremiz :KK16:
$K58-1.JPG
Veee tavamızzz :KK56::KK16:
$800-1036-thickbox.jpg

Kız en azından kapalı bir bolkon varmış koyacak :KK1: tabiii canım 20 kolicikte ne olurmus sanki abartıyorlar iste :KK1::KK1:
evet canim ya iyiki kapali balkon var oraya istifledim :KK1:
Evettt kızlar sonunda alıcam alıcam dedim aldım :KK1: 1 tava daha aldım mı tencereler bitti çok şükür :KK1: Heee bide kızartma tenceresi var :KK1:
Neyse gelelim yeni ceyizciklerimizeeee :KK16:Hepsini Taç aldım herkese tavsiye ederim kızlar gercekten yemege ayrı lezzet katıyor :KK16:

Eki Görüntüle 652157

Eki Görüntüle 652156
Eki Görüntüle 652155

oyy canim coksl sirin tencerelerin askla guzel yemekler pisirmen dilegiyle :KK16:

edacım iadei ziyarete geldim :)))
her şeyin çok güzel..şimdiden almakla çok iyi yapmışsın..ben de 2 senedir gördüğümü alıyorum ama bitmiyor alıncaklar..sonraları büyük parçalar da çıkınca detayları unutabiliyor insan..senin çoğu şeyin tamam..maaşallah..güle güle kullanmak nasip olsun inşallah...

edacım iadei ziyarete geldim :)))
her şeyin çok güzel..şimdiden almakla çok iyi yapmışsın..ben de 2 senedir gördüğümü alıyorum ama bitmiyor alıncaklar..sonraları büyük parçalar da çıkınca detayları unutabiliyor insan..senin çoğu şeyin tamam..maaşallah..güle güle kullanmak nasip olsun inşallah...

Hoşgeldin canım gelmekle beni çook mutlu ettin :KK16:
Bunu duymak ne güzel oldu canım :KK16: Sende çok iyi yapmışsın canım dedigin gibi bak mesela senin şimdi eşya telaşın var..Maşallah gerci onlarıda halletmişsin :nazar: Amin canım hepimiz güzel günlerde kullanırız inşallah :KK16: bu arada senin dügün ne zaman

Eki Görüntüle 652157

Eki Görüntüle 652156
Eki Görüntüle 652155

Canım benim Maşallah :nazar:
Tencere Takımlarıda bitti işte.
İnşallah güzel günlerde güzel güzel yemekler yaparsın tencerelerinle canım :KK69:

Dimi göz nurlarımız :KK1: çeyiz maddi manevi zor iş :KK1: Bende bakıyorum ama karar verme aşmasında vazgeciyorum :2:
Maşallah canım benim daha 2 tane :KK1: çok çalışmam lazım çooook :KK9:
Bende İstanbul canım :KK16:
Daha da çok merak ettim çeyizcikleriniii :KK16:

evet canım çok çabalıyoruz çok emek veriyoruz ama inanıyorum ki buna fazlasıyla değecek :KK16::KK16::KK16:

İstanbul'da mağaza çeşidi daha çok çeyiz hazırlayanlar için taşı toprağı altın sayılır :KK9:

bizim fazla seçeneğimiz olmuyor netten alışverişte yapmıyorum bu nedenle bazı beğendiğim şeylere ulaşmam biraz zaman alıyor

ama sonuçta geliyor sabreden muradına eriyor :KK1:

canım yaa o kadar merak edilecek bir şey yok ortada geneli ıvır zıvır büyük ihtiyaçlarım hep geride bekliyor :KK53:

Eki Görüntüle 652157

Eki Görüntüle 652156
Eki Görüntüle 652155

yeni çeyizciklerinde hayırlı olsun canım :nazar: inş sevdiğine tatlı tatlı yemekler yaparsın bunlarla :KK16::KK16::KK16:

evet canım çok çabalıyoruz çok emek veriyoruz ama inanıyorum ki buna fazlasıyla değecek :KK16::KK16::KK16:

İstanbul'da mağaza çeşidi daha çok çeyiz hazırlayanlar için taşı toprağı altın sayılır :KK9:

bizim fazla seçeneğimiz olmuyor netten alışverişte yapmıyorum bu nedenle bazı beğendiğim şeylere ulaşmam biraz zaman alıyor

ama sonuçta geliyor sabreden muradına eriyor :KK1:

canım yaa o kadar merak edilecek bir şey yok ortada geneli ıvır zıvır büyük ihtiyaçlarım hep geride bekliyor :KK53:

Bende netten alışveriş yapmıyorum :KK31: bazı begendiklerim bu yüzden içimde kalıyor :KK31: canım ben gecen bir kac markete baktım yine peçete yine almadım güzel degillerdi :KK1:
Ben merak ediyorumm ama :KK52:sen böyle diyorsun ama ben eminim çok şey var :KK23:
yeni çeyizciklerinde hayırlı olsun canım :nazar: inş sevdiğine tatlı tatlı yemekler yaparsın bunlarla :KK16::KK16::KK16:

İnşallah canım :KK16:

Bende netten alışveriş yapmıyorum :KK31: bazı begendiklerim bu yüzden içimde kalıyor :KK31: canım ben gecen bir kac markete baktım yine peçete yine almadım güzel degillerdi :KK1:
Ben merak ediyorumm ama :KK52:sen böyle diyorsun ama ben eminim çok şey var :KK23:

İnşallah canım :KK16:

sen yine İstanbul'dasın english home var ikea var en önemlisi eminönü var biz ne yapalım senede bir tatile gelirsek alırız bir şeyler :KK14:
evet marketlerde hep aynı modeller oluyor sanki hiç eksilmiyormuş gibi :KK1:

burada bi çeyiz mağazası var genelde oradan alıyorum ama mesela arada bimede uğramak lazım bazen çok güzel modeller getiriyorlar ki gerçekten çok beğeniyorum sana da tavsiye ederim canım :KK6:

ya ama çok bi beklentiye girme zaten çok eksiğim var geriliyorum sonra :KK9:

Kızlarrr bugün aldıklarımızı paylaşayım hemennnn :KK16:
Farkettimde bugün hep sarı renk almışız :KK1:

2 adet kasemiz aşkımla bana ve peçetemizzz :KK16:

$ceyiz (7).jpg

2 şer adet aldıgımız tabaklarımızz :KK16:

$ceyiz (2).jpg

Veeee çok sevdigimiz mandalımızz :KK16: mandal için çok erken sanki ama napıyım sevdimm :KK69:

$ceyiz (6).jpg

sen yine İstanbul'dasın english home var ikea var en önemlisi eminönü var biz ne yapalım senede bir tatile gelirsek alırız bir şeyler :KK14:
evet marketlerde hep aynı modeller oluyor sanki hiç eksilmiyormuş gibi :KK1:

burada bi çeyiz mağazası var genelde oradan alıyorum ama mesela arada bimede uğramak lazım bazen çok güzel modeller getiriyorlar ki gerçekten çok beğeniyorum sana da tavsiye ederim canım :KK6:

ya ama çok bi beklentiye girme zaten çok eksiğim var geriliyorum sonra :KK9:

Evet canım haklısın alsında çok yer var burada :KK16:
Bım evet canım bazen çok güzel şeyler geliyor :KK16: haber verelim gördükce :KK16:
Gerilme kuzum benim hersey oluyor zaten zamanla :KK16: önce mutluluk :nazar:

Kızlarrr bugün aldıklarımızı paylaşayım hemennnn :KK16:
Farkettimde bugün hep sarı renk almışız :KK1:

2 adet kasemiz aşkımla bana ve peçetemizzz :KK16:

Eki Görüntüle 653876

2 şer adet aldıgımız tabaklarımızz :KK16:

Eki Görüntüle 653896

Veeee çok sevdigimiz mandalımızz :KK16: mandal için çok erken sanki ama napıyım sevdimm :KK69:

Eki Görüntüle 653875

bi peçete gördüm sanırsam :KK1: çok tatlı olmuş bunlar canım bende düşünüyorum ayriyeten ikişer kişilik renkli takımlar yapmayı bayıldım ben bunlara :nazar::nazar::nazar: aşk dolu sofralar kurarsın inş canım benim :KK16::KK16::KK16:

bi peçete gördüm sanırsam :KK1: çok tatlı olmuş bunlar canım bende düşünüyorum ayriyeten ikişer kişilik renkli takımlar yapmayı bayıldım ben bunlara :nazar::nazar::nazar: aşk dolu sofralar kurarsın inş canım benim :KK16::KK16::KK16:

Evet canım valla alırken seni hatırladım :KK1: Sağol canım begenmen beni çoook sevindirik etti :KK16: Amin canım :KK16:

Evet canım haklısın alsında çok yer var burada :KK16:
Bım evet canım bazen çok güzel şeyler geliyor :KK16: haber verelim gördükce :KK16:
Gerilme kuzum benim hersey oluyor zaten zamanla :KK16: önce mutluluk :nazar:

haber veririm tabi canım benim sen iste yeter ki :KK34:

yok kııız eksiklerden gerilmiyorum sen hayal kırıklığına uğrarsın diye benim korkum :KK9:

X