MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

köşe koltugumuzzzz cok şükür büyük eşyalarımızda bitti sayılır
bu arada kızlar buradanda yazayım şükürler olsun evimizi tuttuk şuan evde oturan kişi 10 nisan gibi cıkacak baya kosturmacalı olacak ama baya eksiklerimizi halletmiş olacagız o vakte inşallah neyse ben köşe koltugumuzu göstereyim rengi farklı bizimki vizon renk

Eki Görüntüle 1015527

Son düzenleme:

köşeniz de hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah

demek evi de tuttunuz. bak boşuna sızlanıyodun, bulamıyoruz diye. sizinde nasibiniz o evmiş. anlat bakalım evini birazcık

Edoşumm köşe takımın hayırlı uğurlu olsun kuzum güle güle kullanın

Uzun zamandır takip ediyordum baya emek verilen çeyizlerden , Allah mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin

Bayıldım ,tek kelimeyle baa-yıl-dıımm Harika tek kelimeyle canm süper seçimler yapmışsın Rabbim güzel günlerde aşkla ve ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inşallahh :123::124::129::118::115::114::81:

köşeniz de hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah

demek evi de tuttunuz. bak boşuna sızlanıyodun, bulamıyoruz diye. sizinde nasibiniz o evmiş. anlat bakalım evini birazcık

sagol boncugum
Çok şükür canım tuttuk anlatayımmm mutfagımız büyük dolabın üst kısmı beyaz alt kısmı kırmızı mutfakta ve salonda balkon var mutfaktaki kapalı bu arada bulasık makinesi sevmeyen benim için inanırmısın makine koymak için yer yapmamıslar camasır makinesi içinde mutfak dolap içindeymiş yeri ama ben evde insan olunca ayıp olur diye acmadım görümcem acmıs bakmıs salonum tam istedigimiz gibi rahat rahat salon ve mutfagın karsısı bombos arazi aradan yol geciyor bu tam sevdigimin istedigi gibi..yatak odası ve bizim bos bırakacagımız oda mahalleye bakıyor..banyo tam gönlümdeki gibi kahve krem böylee işte kuzum 3. kat Rabbim güle güle oturmamızı nasip etsin inşallah
Edoşumm köşe takımın hayırlı uğurlu olsun kuzum güle güle kullanın

Özlemcimmm sagol canımm

Uzun zamandır takip ediyordum baya emek verilen çeyizlerden , Allah mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin

Çok mutlu oldum yazdıklarınıza Amin Allah razı olsun

Begenmene çooook sevindim canım Daha güzellerii Rabbim sizlere nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
Edoşum koltuğunuz çok güzel, vizon olcakmış bi de ne hoş.
Güle güle, aşkla oturun

Renk çok etkiliyor kesinlikle... Ben de masamı filan tam beyaz yerine krem gibi düşünüyorum. Aslında zihnimde bir şey oluşturmak da istemiyorum bakalım kısmetimizde ne var

edacım öncelikle o 3. havluyu ben sözümde dağıtmıştım keselere koyup çok güzel bir havlu

ayrıca ikeadan gözüme çarpan şeyler var bende tam bir ikea hastasıyım
özellikle salon takımını çok beğendim.beyaz tepsin ve plastik kesme tahtalarından bizde de var memnun kalıcaksındır.

ayy canım mavi beyaz baskılı peçeteni, bulaşıklığını, su şişeni, dordurma kaselerini ve bornoz takımını nereden aldın acabaaa ve ne kadar öğrenirsem çok sevinirim. Allah güle güle kullanmak nasip etsin hepsini

Renk çok etkiliyor kesinlikle... Ben de masamı filan tam beyaz yerine krem gibi düşünüyorum. Aslında zihnimde bir şey oluşturmak da istemiyorum bakalım kısmetimizde ne var

en güzeli krem canım bi tek ben mutfaga masayı beyaz alsam mı diyorum mutfak beyaz krımızı..aslında eve göre cok almak istemiyorum ama tüm ev krem falan mutfak masası beyaz kötümü olur birde 500 pahalımı 4 kişilik masa için acılıyo gerci

aaa ne güzel cok seviyorum o havluyu insallah kullanırkende memnun kalırım
ayy sorma bugün yine ikea krizim tuttu
tepsiyi bende eve almıstım gercekten agır ama kullanıslı kesme tahtasınıda ilk ikea alısverişimden almıstım sanırım
peçete -english home 3 tl di ama 2 sene oldu sanırım alalı :44:
bulasıklık 6 tl bi milyoncu tarzı yerlerden
su şişemi yine aynı yerden 3 tl
dondurma kaseleri pembe kücükleri diyosan 6 tanesi 4 tl mi öyle birseydi ama yalan olmasın 2-3 yıl oldu alalı :44: ama eger külah şeklindekileri diyosan onlar tantintoniden 6 yada 7 tl olması lazım tanesinin
bornoz takımı tac asık olarak almıstım 3 yılı gcmiştir belkide 270 tl ye almıstım taksitle
Amin canım daha güzelleri senin olsun inşallah

havluları verdiğim tanıdıklarım memnunmuş edacım haberin olsun. bende ikeaya girince kafayıyı yiyip çıkıyorum genelde çok sağol canım külah şeklinde olanları beğendim dondurmamı yerken seni hatırlıycam
taçta benzer takımlar hala var, bak değişmiyor gerçekten de ürünleri hala çok şık çok asil

ohh ne güzel haber buuu cok sevindim hatırla tabi
evet canım gercekten cok sıklar gercekten

Beyaz masa harika olur canım... Bi de açılıyosa çok da kullanışlı olur.Fiyatı fena değil gibi geldi bana.Yakın dönemde daha pahalıya alan tanıdıklar olmuştu.Ama araştırın biraz daha.Kırık beyazı varsa o da olabilir hani eve bağlı kalmak istemiyorsun ya.
Edoşum yaa... Bi şey sorcam siz tv.yi hangi odaya koyacaksınız canım? Ben tek oda düşünüyorum ya, nereye sığdıracağım kuramadım aklımda ya. Tutmayı düşündüğümüz evin salonu dümdüz dikdörtgen gibi. Tek pencereli... yemek masası, tv ünitesi, oturma grubu e belki konsol nasıl yerleşir :44: Daha ortada ev yok yerleştirmesini düşünüyom Allah'ım yaa

Son düzenleme:

canımmm aynı massayı bugün 2 yerde sordum ikiside 300 dedi arada 200 tl fark var evet canım acaılıyor yine nereden baksan bence 8 kişide ona sıgar onu alırsam hani kalabalık gelen olsa bile çok rahat :44: canım krem ve beyaz gördüm ama kararsızım tabi bu ay sonuna dogru son eve gidelm ölcü falan almak için o zaman karar veririz artık :44:
canım bizde tek bir oda yapıcaz salon oturma odası diye ayrım yapmıcaz ev mi buldunuz kuzum ? ancak şu şekilde olur tekli koltukları yada berjerleri masaya sırtı dönük şekilde koyarsın :44: ama aslında benim gibi dolaplı bir tv ünitesi alan daha iyi gibi kuzum kiracı olunca hadi bu eve uydu ya sonrakine uymazsa sorunu var

Yaaa ne kadar fark varmış edoşum yaa, bi de ilden ile değişiyor maalesef, istanbulda çeşit çok.Görünce daha iyi karar verirsin canım.
Tatlım ev bulmadık da tokiden düşünüyoruz ya o yüzden onların salonlarına göre düşündüm. Evet berjerler öyle olabilir ama ben de camın önünde iki berjer, ortaya sehpa koyup orda çay içmeyi çok seviyorum Camın önüne düz koltuk koyunca ölüyo ggibi cam. Gerçi cam alçak olunca onun bi anlamı oluyo Camlar çok alcak değil yani orda da... Tv ünitesine ve konsola gelince aklım çok karışık. Arkası duvarlı tv ünitesi almayayım dah ferah durur diyorum salon çok büyük değil çünkü... Raflı olur belki... Bi de tabi buralarda ne bulacağım bilemiyorum henüz

canım o zamanda mobilya sıgmıyor sanki :44nu bilemicem kuzum işte ama ben bastan beri dolaplı istiyordum ya ondan böyle aldım bi ara bulamıcam diye dolapsız baktım ama sonunda bulduk benimde aklım cok karısıktı konsolda bişrsin şimdi iyiki almamısım diyorum gerci alsam yer vardı ama olsun bu ünite ihtiyaclarımızı karsılıyo cok şükür

Kocamaaannn bir maşallaahh diyorum canım. Herşeyin bitmiş gibi. Herşey en ince ayrıntısına kadar alınmış. Rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallahhh

Çok çok mutlu bir gelin ol inşallah

Ohh be. herşey istediğiniz gibi gelin hanımcım

Amin canım, inşallah. Valla düğüne bişey kalmadı. :123:

Evet byük ihtimal ben de konsol almayacağım kuzum. Siin her şeyiniz çok uyumlu çok hoş oldu maşallah
Mutlulukla kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…