MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Canım çok güzeller yatak örtün oldukça sade bence bu tarz birşey kullanırsın kuzum tost makinasını bende çok beğendim korkmaz zaten başlı başına kaliteli memnun kalırsın inşallah
Edam çok güzeller gönlüne göre oldu inşallah çok begendim aşkla kullan
Kac gündür birşey eklememişim :18:
Bugün annemle aldıgımız mikserimiz

Eki Görüntüle 989209

Buda gecenlerde aldıgım 2 adet yastıgımız

Eki Görüntüle 989211

Bir yastıkta kocayın inşallah kuzum

Tesekkürleer Allah mutlulugunuzu daim etsin sizin de. Büfe istemiyorum ben de. Dediginiz gibi ya tv ünitesi ya da konsol almak daha mantikli.modellere bakayim bi.

Canim insan gidip yerinde görüp de begenince almam dediklerini de aluyo :) ben de öyleyim :) cok güzeller hepsi. Tost m.de de bu renk cok sik iyi yapmissin tatlim.biz ne zaman mobilya, beyaz esya bakicaz yaaa

İnşallah memnun kalırım ve bunları kullanacak bir ev bulabiliriz
Sagol kuzum
Ayy bu arada kv uzun yastık yapıyormus 1 yastıkta kocayın diyince aklıma geldi bende bosa zahmet etmesin ben onu kullanmam ayrıca gönlü kırılmasın diye alsam nereye koyucam yer olmaz dedim yapmıyo sagolsun düşünmüş ama uzun yastıkmı kaldı yav

kuzum bakıcaksınız hepsi olucak merak etme sennn

Edacım maşaAllah eşyaların çok güzelllRabbim huzurla kullanmanızı naip eylesin.Yemek odanızı çok beğendim canım

canııımmm, özledim seniiiiiiii eşyalarınıda almışsın. rengi d e modeli de çok güzell.

Allah bi an önce kullanmayı nasip etsin.

Edacım maşaAllah eşyaların çok güzelllRabbim huzurla kullanmanızı naip eylesin.Yemek odanızı çok beğendim canım

Yektacım çok sagol canım Aminnn
canııımmm, özledim seniiiiiiii eşyalarınıda almışsın. rengi d e modeli de çok güzell.

Allah bi an önce kullanmayı nasip etsin.

Boncukkk bende seni özledimmm Evet kuzum cogu bitti şükürler olsun en büyük derdimiz ev dualarınıza ihtiyacım var yine evide bulsak cok rahatlıcaz ondan sonrası kolay olacak inşallah Amin kuzummm vee nasıl sabırsızlanıyoruz artık bilemezsinn dün ev ararken sürekli evin kurulmus halinin hayalini kurduk ama ortada ev yok o ayrı kız zillere basıp oturan insanlara yeter artık çok oturdunuz cıkın bu evden sıra bizde diyesimiz geldi

ahahahahahha

vardır bi nasibiniz elbet. mümkün oldukça gezin bakalım. mart' a girdik artık. göz acıp kapayıncaya kadar geçicek bi bakcaz mayıs olmuş.

ay ben hala inanamıyorum. annenin kabul etmeyişleri aklımda. şimdi mayıs ayında evleniyosuuuunn
ay ağlıycam galibaaa çok duygulandım

Vardır tabi ama dün bide yagmur bastırdımı sırılsıklam olduk üst katlara bakamıyorum yagmurdan zordu baya baktık olacak gibi degil pes ettik girdik avm ye yemek yedik sanki mayısta dügün olacak biz degiliz hatta sinemaya girecektik ama yer kalmamıs aman zaten hic istemedigim filmdi
ama sonuc bunalımdayım
o kadar cabuk gecerse ya ev bulamazsak buda gecicek dimi hersey gibi bulduk diye gelicez dimi
evet kuzum ya ne günlerdi onlarr şimdi damadımda damadım diyo hayaldi bu günler vallahi şimdi insan inanamıyo
ayyy sorma bende sürekli aglıyorum en son dün nişan fotolarımıza baktık..bi fotoda babam tam geliyo beni görüyo ve gözleri doluyo..benimde onu öyle görünce gözlerim doluyomu tam o anda kuzenim buraya bakın cekiyorum demişti..ve o fotograf o kadar anlamlıki anlatamam tutamadım gözyaslarımı

hepsi birer anı işte, baktıkça hatırlayacağın. . .

illa ki bulunur canım üzülme , kafana takma. kim evsiz kalmış düğününden evvel

diğer hazırlıkların ne alemde bakalım

Alsaydın kuzum onun esprisi yeter bence ben yapıcam kullanırımda ne olacak moda anlamam ne güzel kafam iki yastık arasına falan girmez arada kullanırım espri olsun diye

hepsi birer anı işte, baktıkça hatırlayacağın. . .

illa ki bulunur canım üzülme , kafana takma. kim evsiz kalmış düğününden evvel

diğer hazırlıkların ne alemde bakalım

öyle tabi
aman ilk biz olmayalımda
valla canım pazar günüydü ama cumaya aldım gelinlik provam var yine eşya olarak köşe koltugumuz kaldı..tabi tv var bide mini fırın ve ocak ama koltugu alalım gerisi ev tutulunca alıcam hemen gelsin kurulsun eve diye nikah sekerlerimizi elimde yapıyorum 400 tane böyle gidiyo sende ne var ne yok

Alsaydın kuzum onun esprisi yeter bence ben yapıcam kullanırımda ne olacak moda anlamam ne güzel kafam iki yastık arasına falan girmez arada kullanırım espri olsun diye

vallamı kız ben almadım kullanmam yer kaplamasın diye

Ağzından yel alsın

pek bişey kalmamış. herşey evi tutmanıza kalmış.
400 yeticek mi nikah şekeri? nasıl bişey yapıyosun

bende durumlar aynı. bu ay beyaz eşya alıyoruuuzzz

Ağzından yel alsın

pek bişey kalmamış. herşey evi tutmanıza kalmış.
400 yeticek mi nikah şekeri? nasıl bişey yapıyosun

bende durumlar aynı. bu ay beyaz eşya alıyoruuuzzz

aynen öyle canım
yeter inşallah ayy yetsin bi zahmet yemin ediyorum canım cıktı kac kez elime silikon yapıstı elim yaralar içinde deniz yıldızlı
hadi şimdiden hayırlı olsun canım hangi marka düşünüyosun?

Ben alıcam annemin çeyiz sandığında vardı sanırım anannemler yapmış hep alıcam yanıma birtane

nasıl sıgmıs o kocaman yastık sandıga kız

yaptıktan sonra foto eklersin heralde

Arçelik alıcaz gibi canım.

yaptıktan sonra foto eklersin heralde

Arçelik alıcaz gibi canım.

yaptım ki 70 tane kaldı ama süpriz üff üşeniyorumda belkim sona dogru
bizim evdede hep arcelik beko var güzel marka

Başlığı var kuzum dikilmiş sadece içine yastık sokulacak onuda anannemde var olmadı iki yastığı benim için birleştirecek

hee öyle keske benim kv yaptıgını sana gönderseydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…