MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Edoş'um hayırlı uğurlu mutlu huzurlu günlerle kullan tepe tepe kullan en çokta tuzluğuna bayıldığımı söylemeliyim :KK1: :KK16:

çok harika şeyler almışsınız.bböyle topiklere baktıkça erken evlendiğime hayıflanıyorum :KK1: geçen sene can&canan kaşıklarını burda görmüştüm.sonunda siparrişimi verdim ama daha gelemeden geri gitti .hafta sonuna kadar gelicek inş.huzurla sağllıkla mutlulukla kullanın herşeyinizi mutlu olun....

Canımm :KK16: Herşeyin o kadar güzel, şık ki hangi birine yorum yapayım şimdi ben :)
Hepsi özenle,emekle alındığı o kadar belli ki :KK16:
İnşallah sevdiğinle en güzel en mutlu günlerinde kullanmak nasip olur herşeyini :KK16:
Çoğu alınacağıda en başta mutfak için bitirdin Maşallah canım:nazar::nazar:

Güle güle kullan canım..
Çok güzeller, maşallah... :KK71: :nazar:

Böyle topluca görmek bizim için de iyi oluyor, çok basit eksiklerim varmış benim, onları farkettim.. :KK16:

canım topıgın hayırlı olsun herseyın cok guzel begendım mutlu gunlerde kullanman dılegıyle :KK16:

canımm topiğinn hayırlı olsunnn :) O çay takımı nasıl bisey ya cok hosuma gittii markasını ve nerden aldıgını söylermisinnnnnnn? Herşeyinde çokk güzelll
Allah güzell , mutlu günlerde agız tadıyla kullanmak nasip etsinnn

topiğin hayırlı olsun:nazar: herşey güzel çok görünüyor mutlulukla kullanırsın inş:nazar::nazar:

Edacım bayıldım her şeyine şimdiden bitirmişsin çeyizi maşaallah :nazar::nazar::nazar:

Allah sevdiğinle mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş :KK16::KK16::KK16:

Sağol damlacım :KK54:
Ama çeyiz bitmez :KK1:
Bu arada senin çeyizleri beklemekteyim ben..hatırlatıyorum hemen acacagım demiştin :KK76:
Amin canım inşallah hepimiz güzel günlerde kullanırız :KK16:

Canım çok güzeller, maşallah :nazar:
Rabbim ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inşallah.
Markalarını da yazsaydın keşke çünkü beğenip almak istediklerim oabilir :KK1:
Özellikle mor ve pembe olan her şey :KK1:

Çok teşekkür ederim canım :KK54:
O aklıma gelmedi bak :44: ama sen begendigini söyle ben hemen yazarım canım :KK54:
canım topiğin hayırlı olsun aldıklarının hepsi çok güzel zevkli seçimler yapmışsın aşk dolu günlerde kullanırsın inş:KK16: devamını bekliyoruz

Sağol canımm :KK16:
Bende senin çeyizlerini sürekli takipteyim canım maşallah hepsi çok güzel :nazar::KK16:

Edaam kuzum maşallah çeyiz tamam :KK1:
Sağlıkla,huzurla,aşkla yuvanda kullanmayı nasip etsin rabbim.
Valla çok imrendim :KK16:

Edacımm maşallah çeyizlerine canımmm hepsi çok çok güzel. :nazar::nazar:
Allah mutlulukla, sağlıkla güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. :KK16:

Amin canım benim :KK54:
İnşallah 1.5-2 yıl sonra hepimiz mutlu mutlu kullanırız çeyizlerimiz :KK16:

Edacım herşeyin çok sevimli çok begendim :nazar:

Çok teşekkür ederim canım begenmen beni mutlu ettiii :KK16::KK54:
maşallah cnm ne güzel şeyler almışsın allah güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin inş:KK16::nazar:

Amin canım :KK16:
İnşallah hepimiz aynı hevesle bir ömür kullanırız çeyizlerimizi :KK54:

Çok güzel şeyler almışsın canım... Sanki çoğu bitmiş :KK9: Güzel günlerde kullanın :KK16:

Ahh canım keşke :KK1: ama yine sevindim demekki bu kızın çeyizi yok demezler bu kadarla gitsem :KK52:
Tabi dayanamam alırım ama :KK1: Çok sağol canım :KK54:

Güle güle kullan:KK16:
Çok teşekkür ederimmm :KK54:

Edacım hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel çeyizin. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. :)

Amin canım..Rabbim hepimize güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah :KK16:

Amin canım benim :KK54:
İnşallah 1.5-2 yıl sonra hepimiz mutlu mutlu kullanırız çeyizlerimiz :KK16:

Çok teşekkür ederim canım begenmen beni mutlu ettiii :KK16::KK54:

Amin canım :KK16:
İnşallah hepimiz aynı hevesle bir ömür kullanırız çeyizlerimizi :KK54:

..................

Son düzenleme:
Canım güle güle kullan çeyizciklerini:KK16:

Teşekkür ederimmm canım :KK16:
Canım Allah mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah hepsi çok güzel..

Amin canım çok sağol :KK54:
Edoş'um hayırlı uğurlu mutlu huzurlu günlerle kullan tepe tepe kullan en çokta tuzluğuna bayıldığımı söylemeliyim :KK1: :KK16:

Canım benimmm çoook teşekkür ederim :KK16:
Tuzlugumuzu bende çok seviyorum :KK1: İnşallah senin daha da güzelleri olur canım benim :KK54:

Edaam kuzum maşallah çeyiz tamam :KK1:
Sağlıkla,huzurla,aşkla yuvanda kullanmayı nasip etsin rabbim.
Valla çok imrendim :KK16:

Öyle mi diyorsun canım ayyy eksik çok ama yinede bunları duymak çok moral verdi :KK16:
Amin canımmm benim :KK54:
Daha güzelleri senin olsun inşallah :KK12:
Canım benim sizin mutluluğunuz daim olsun. :KK16:
Bizim heyecanımız yarım kaldı . .:KK14:
Amin canım..:KK69:
Hayırlısı olsun ama neden :KK53:

Sağol damlacım :KK54:
Ama çeyiz bitmez :KK1:
Bu arada senin çeyizleri beklemekteyim ben..hatırlatıyorum hemen acacagım demiştin :KK76:
Amin canım inşallah hepimiz güzel günlerde kullanırız :KK16:

çeyiz bitmez tabi bilmez miyim hiç :KK1: ama seninkilerle kıyaslayınca benim hep almam gerekenleri sen bitirmişsin bile çok çalışmam lazım çoookk :KK6:

ben topik açacaktım değil mi :KK14: amma tembel oldum yaa :KK9:

Öyle mi diyorsun canım ayyy eksik çok ama yinede bunları duymak çok moral verdi :KK16:
Amin canımmm benim :KK54:
Daha güzelleri senin olsun inşallah :KK12:

Amin canım..:KK69:
Hayırlısı olsun ama neden :KK53:

Amin canım benim :KK16:
Böyle güzel bir ortamda tatsız şeyler konuşulmasın kuzucum hayırlısı neyse o oldu benim için.
12 günlük sözlüyken bitti.
Sizin ağzınızın tadı bozulmasın herşey gönlünüzce olsun :KK16:

çok harika şeyler almışsınız.bböyle topiklere baktıkça erken evlendiğime hayıflanıyorum :KK1: geçen sene can&canan kaşıklarını burda görmüştüm.sonunda siparrişimi verdim ama daha gelemeden geri gitti .hafta sonuna kadar gelicek inş.huzurla sağllıkla mutlulukla kullanın herşeyinizi mutlu olun....
Çok teşekkür ederimm :KK16:
Öyle demeyin ne güzel sıcak yuvandasınız sevdiginize kavuşmuşsunuz :KK16:
İnşallah can & canan kaşıkları mutlulukla kullanırsınız.. yakından da çok güzel :KK16:

Canımm :KK16: Herşeyin o kadar güzel, şık ki hangi birine yorum yapayım şimdi ben :)
Hepsi özenle,emekle alındığı o kadar belli ki :KK16:
İnşallah sevdiğinle en güzel en mutlu günlerinde kullanmak nasip olur herşeyini :KK16:
Çoğu alınacağıda en başta mutfak için bitirdin Maşallah canım:nazar::nazar:

Canımmmmm benim ya seninde bu yorumların o kadar güzel kii :KK16:
Pazar günü kulakların çınladımı bu arada sevdigime senden bahsettim :KK1: sevgilisiyle küçük ev aletlerinide almışlar diye :KK1:
Amin canım inşallah zaman akıp geçecek vee biz mutlulukla kullanacagızzz :KK16:
Bide teflon tencerelere karar versem canım :KK1:

çeyiz bitmez tabi bilmez miyim hiç :KK1: ama seninkilerle kıyaslayınca benim hep almam gerekenleri sen bitirmişsin bile çok çalışmam lazım çoookk :KK6:

ben topik açacaktım değil mi :KK14: amma tembel oldum yaa :KK9:

Ben sonra alınacaklara kaçtım sanırım canım :KK1: dert etme büyükler tamamsa gerisi geliyor zaten :KK16:Senin evlenmene hayırlısıyla ne kadar var canım ?
Eveeet unuturmuyum :KK1: isterizz isterizzz :KK9:
Amin canım benim :KK16:
Böyle güzel bir ortamda tatsız şeyler konuşulmasın kuzucum hayırlısı neyse o oldu benim için.
12 günlük sözlüyken bitti.
Sizin ağzınızın tadı bozulmasın herşey gönlünüzce olsun :KK16:

Amin canım benim..
Ama kötü oldum şimdi hiç haberimde yoktu sözünden bile..neyse hayırlısı olsun hakkında çok mutlu ol inşallah :KK54:

X