MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Hayırlı olsun tatlımmmm

Nişan fotoğraflarını görmek nasip olur inşallah

Mayıs ayında evlenirsen eğer aynı ayda evlenmiş oluruz Çokta güzel olur... Benimde bi sürü eksiğim var Napcaz bilmiyorum

bir koca eksik zaten kuzum

ehh bak bişey kalmamıs oda gelince tamamdır hem gercekten nasibin nereden cıkacagı belli olmuyor

Çok sagol canım
Ahh ahh sevdigicegim izin vermiyo bana kalsa koca albüm yapıcam
aaa ne güzel canım ya inşallah bi aksilik olmazsa mayıs hatta dün aksam konusulana göre 25 mayıs ama bakalım tarihi almadan net bişey diyemiyorum off off çok zor bu çeyiz işi ya hep bana erken alıyosun alma diyolardı herkese tavsiye buradan alın kızlar zevkler falan degişmiyo en azından ben hala herseyime bayılıyorum erkenden almaya baslayınca geze geze rahat tahat alıyorsun şimdi olsaydı önüme ne gelirse alırdım iyiki bu kadarda olsa almısım ama elimizi cabuk tutmamız lazım azıcık kaldı son aylarda evdi eşyaydı derken gececek daha şimdiden ceyiz almaya vakit bulamıyorum ben :18:sizin kiramı olacak kendi eviniz mi canım

Tarih netleştikten sonra o günler nasıl kovalıyo birbirini varya

Bende iyiki almışım diyorum ama benimkiler seninkilerin yanında hiç kalır Bizim kendi evimiz kuzum. İçini sıfırdan yaptırıyoruz. Bide tadilat girince işin içine herşeyine zaman ayırıp bakıp karar vermek zorundasın

İnşallah herkesin gönlüne göre bir yuvası olur balım...

Canım benimmm
Kadeh Takımın Çok Güzel
Konuştuğumuzu hatırlıyorum ama işte bende Bu takımın Kadehlerini Su Bardaklarını ve Meşrubat Bardaklarını 12 e tamamlayıp Misafirlerim için ya da günlükte olur bunlardan kullanmak istiyorum.
Banada çok şık geliyor. O vitrine konanlardan istemiyorum işte Bunlar daha şık...

Aldığın Herşeyi Mutlulukla Kullan İnşallah Canım

Edacımm, tebrik ederim kuzuuummm.. çok çok mutlu olursunuz inşallah.. Çok sevindim senin adına :)) hep boyle mutlu, böyle heyecanlı geçsin inşallah ömrünüz.

Öyleee olur dimi inşallah yetişebiliriz senin ayın kacı oluyo
Ohh canım ne güzel inşallah bizede nasip olur sizde güle güle oturun evinizde inşallah olsun canım ya sizin eviniz sonucta herseyi yapabilirsin evine istedigin gibi eşya sıgdı sıgmadı derdi yok benim gibi ev arama derdi yok ve sen erkenden yerleştirmeye baslarsın evini hepimizin için hayırlısı tabi agzımızın tadı olsunda
Amin canım

Kuzummmm çok sagol
Kesinlikle al kuzucum deseni yok cıkma sorunu olmaz bu cok güzel modasıda gecmez bence ve ne gerek var viitrine koymayınca onca para vermeye bende zaten günlük misafirlik diye bi ayrım olsun istemiyorum ama adı misafirlik canım ben kullanırım sık sık inşallah günlüklride aynı şekilde misafire inşallah sende al bence
Amin kuzucum

Edacımm, tebrik ederim kuzuuummm.. çok çok mutlu olursunuz inşallah.. Çok sevindim senin adına :)) hep boyle mutlu, böyle heyecanlı geçsin inşallah ömrünüz.

Canımmm çok teşekkür ederim seninlede bayadır konusamamıstık bak Amin kuzum inşallah hepimiz çok çok mutlu oluruz Aminnnnn

Evet canım istemiyorum hiç, dediğin gibi modası geçecek derdi yok, vitrin zaten istemiyorum, konsol yeter...
Alıcam canım ama şu an pek kırılacak şeylere bakamıyourm :)
Kendime eksik listesi çıkardım, fiyatları ve hedefler :) Güler misin ağlar mısın ne durumlara düştüm
Hedef 1 : Nişanlanmadan önce bitirilmesi gerekenler
Hedef 2 : Nişandan önce bitirilse iyi olur :)
Hedef 3 : Sonra olsa daha iyi olur :)
Hedef 4 : Sonraaa

Eda nın çeyiz topiğini işgal gibi olacak, Kusura bakma Edam :)
Amaaa bende çok öözledimmmm, Nerelerdesin Canımm
Merak ediyordum bende, İyisin değil mi?

Aama kadeh takımın biir harikaa bende öle almayı düşünüyorum.. Düzler çok düüz günlk gibi desenliler risk cizildi soyuldu ay makinede yıkanmaz .. Ama bunlar hem şık hemde kullanışllııı .. Güle güle kullan inşllah canımcım

Bende onu düşünüyroum sürekli perim tv ünitesi kesin istiyorum konsolda alsam mı diyorum aslında konsolda istiyorum ama
owww 4 ne kadar sonra
Eda nın çeyiz topiğini işgal gibi olacak, Kusura bakma Edam :)
Amaaa bende çok öözledimmmm, Nerelerdesin Canımm
Merak ediyordum bende, İyisin değil mi?
benim topigimiz bizim topigimiz hepimizin topigi

Duysun duysun annem duysun çok yaşlı işiymiş bunlara boşa para vermişim ki zaten ben zevksizmişim annemle hic uyusmuyoruz şekil a dedigin gibi bencede gayet kullanıslı ve uygun canım bilmiyorum daha uygunları varmı ben denk gelmedim ama su bardakları (kısa olanlar) 12 tanesi 15 tl olması lazım(migros) , kadehlerinde 12 tanesi 37 tl (eminönü kürkcü hanın oradaki paşabahce) = 49 tl ye takım tamamdır cok şükür inşallah kırılmadan tasır evime yerleştiririrz :18:

Bende onu düşünüyroum sürekli perim tv ünitesi kesin istiyorum konsolda alsam mı diyorum aslında konsolda istiyorum ama
owww 4 ne kadar sonra

benim topigimiz bizim topigimiz hepimizin topigi

Konsol isteme nedenim misafir yemek takımlarıdır, Servisliklerimizdir oraya koymak için canım.
Fincan Takımlarıdır güzel topluyor canım, Mutfak dolapları yetersiz kalabiliyor ya bazen...
O yüzden almak istiyorum canım benim.
Nişandan sonra kuzum :)))
İşte Ayaklı Kaselerdir, Su bardakları dır, Boya, Mobilya, Perde, Halı gibi eksikler canım :)))

Evet Her topik Bizim Demiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…