MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Son çeyizciklerimiz karşınızdaa
Biev ekmek sepetimiz ama öncelikle kendinisi damat bocasının kozmetik sepeti olacak tüllere süslenecek ve evlenince ekmek sepetine geri dönecek

Bunu babamla annem almıs bım marketten ben böyle şeyleri sevmem yani bunun yaptıgını bıcakta yapıyor 2 kişi için bunu kullanmam ama napalım almıslar artık :44:

Edoş yeni cicilerini güle güle kullan
O doğrama setinin aynısından ben de almıştım, kendi evimde denedim baktım çok zahmetli anneciğime verdim ama o da kullanmıyor gereksiz buldu sanırım

Edam sepetin yapilmis halini bekliyorum o zaman:)
Kuzum albüme koydum tam cıkmadı resimlerde içi falan ama sepet cıktı

Edoş yeni cicilerini güle güle kullan
O doğrama setinin aynısından ben de almıştım, kendi evimde denedim baktım çok zahmetli anneciğime verdim ama o da kullanmıyor gereksiz buldu sanırım

Sagol canım Ben daha kullanmadım ama eminim bende kullanmam begenmedim diyince sorun oluyo demedikler, lafı bırakmıyolar sagolsunlar :44:2 kişiyiz bide bıcakla hemen yapılır zaten bunu kirletmek yıkamak falan zor ve ceyizimin en gereksiz hatta tek gereksiz parcası bana göre bugünde kahve fincanı almıs babam onu begendim ben düz beyaz istiyodum ama buda güzel napalım ayy iyiki zamanında kendim almısım ailemle zevkimiz hic uyusmuyo elimi cabuk tutup eksiklerimi zevkime göre bitirmem lazım

Güzel günlerde kullan canımcım

Cok sagol canımmm

Edoş ne kadar zevkli de olsalar bizim hayalini kurduğumuz gibi kurmuyorlar, o yüzden genel itibariyle güzel gördükleri herşeyi alma girişimindeler Ben çeyize başladığımda annem de kendi seçimlerini dile getirdiğinde anlamıştım zevklerimizin pek uyuşmayacağını, o yüzden herşeyi hızlıca kendim alıp bitirdim

Sen daha 1-2 sene var demişsin ama tamamlamışsın her şeyi :) Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin, çok güzeller hepsi. Anaaamm düğünüme tam 2 ay 15 gün kaldı, senin aldığın çoğu şey bende yok daha :))

Albumler kisminda mi bakim ben o zaman :)

Evet canım orada

aynen öyle benimde öyle yapmam lazım valla sürekli bardak kase ihtiyacım yoktur dikkatinize diye dolanıyorum evde almasınlar diye
Edacım annm banada almıştı o doğrayıcıdan bakalım kullanabilcekmiyim

bakalım azıcık kaldı deneyip görücez diyelim canım tabi inşallah işimize yararda

Zaman gecti ve kısmetse mayıs ayında evleniyorum Amin teşekkür ederim hızlı olmamız gerek benimde bir dolu eksigim var

Kızlarrr çok şükür bir eksigimiz daha bitti yardımlarınız için teşekkür ederim inşallah diger eksikleride uygun uygun bitiririm üstümden yük kalkıyo valla yavas yavas İnşallah memnun kalırım

Canım Maşallah bitiyor Çeyiz
Dediğin gibi ufacık bir parça alsada insan üstünden yük kalkıyor :)
Mutlulukla Kullanmak Nasip Olsun İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…