MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

al bence canım hem uygun hem şık
peçete olayını kapattım ben canım (ikeanın pembe pecetesini bulursam alıcam onu saymıyorum) çok pecetem oldu koyacak yer bulamam bunlar bana uzun süre yeter zaten hergün bunları cıkarmam

Edacım hepsi çok güzeller Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.
Bu arada misafir çatal bıçak setimiz aynı

EDA MASALLAHHH HEPSI COK GUZELLER AMA BAKTIKCA DAHA NELER ALMAM GEREKTIGINI VE DAHA BIRSEY ALMAMIS GIBI HISSETTIM DAHA COK YOLUM VAR ANLIYICAGIN BENIM

Edacığım hepsi çok güzeller özellikle peçeteler Hepsini güle güle kullan inşallah Benim daha 1 kürdanım bile yok kendimden utandım vallahi

Edacım hepsi çok güzeller Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.
Bu arada misafir çatal bıçak setimiz aynı

Amin canım gercekten mi ne güzel birbirimizi anmak için bir sebebimiz var artık
EDA MASALLAHHH HEPSI COK GUZELLER AMA BAKTIKCA DAHA NELER ALMAM GEREKTIGINI VE DAHA BIRSEY ALMAMIS GIBI HISSETTIM DAHA COK YOLUM VAR ANLIYICAGIN BENIM

Hepimizin öyle inan canım eve girene kadar bitmez bu eksikler

Edacığım hepsi çok güzeller özellikle peçeteler Hepsini güle güle kullan inşallah Benim daha 1 kürdanım bile yok kendimden utandım vallahi

Amin canım sagol bi ara kendimi çok kaptırdım peçeteye al kuzum bak artıkın nişanlı hatunsun

Uzun süredir çeyizimize birsey almamıstım
Amaaa bugün çok şükür ütümüzü aldıkkkk
Benim içime sindi inşallah memnunda kalırım

Son düzenleme:
Uzun süredir çeyizimize birsey almamıstım
Amaaa bugün çok şükür ütümüzü aldıkkkk
Benim içime sindi inşallah memnunda kalırım

Eki Görüntüle 864025

Canımmmm , Ütüde Çıkmış aradan Maşallah
Mutlulukla güzel günlerde Ütülerini Yapmak Nasip olsunn
Benimde Tefal ya bir an aynı sandım ama değil sanırım sadece Renk farkı :)

Canımmmm , Ütüde Çıkmış aradan Maşallah
Mutlulukla güzel günlerde Ütülerini Yapmak Nasip olsunn
Benimde Tefal ya bir an aynı sandım ama değil sanırım sadece Renk farkı :)

Çok şükür canım bas ucuma koydum öyle uyudum valla bayadır birsey alamıyorum diye üzgündüm biliyorsun
Amin canım ikimizde inşallah benimki fv9530 sanırım canım

Çok şükür canım bas ucuma koydum öyle uyudum valla bayadır birsey alamıyorum diye üzgündüm biliyorsun
Amin canım ikimizde inşallah benimki fv9530 sanırım canım

Sağolasın canım amin İnşallah :)
Uzun zamandır birşey alamıyorsun çünkü alacak birşeyde pek kalmadı ee birde nişan koşuşturması :)

bayıldımmm hepsi çook güzel canımm mutlulukla kullanın

Çok sagol kuzucum

Edaaa ütün çok güzel bnmkide tefal memnun kalırız inşallah

Canım yaaa inşallah memnun kalırız cok gidip geldim ama sonrada inşallah iyi cıkar diyerek aldım sen hangi modelini aldın bu arada dügünlere az kaldı ceyizler hala bitmedi acele etmek lazım senin bittimi elektrikli ev aletleri

Kııız bitmezmi beyaz eşyalar bile bitdi şükürvalla aldım bi modelini ama hayrlamıyorum çeyiz sayfamda var

Edoşşş ütün hayırlı olsun kuzum

Özlemcim cok teşekkür ederim canım baya geri kaldım ben bu topiklerden çok ara verdim çeyizlere hızlanmam şartt

Kııız bitmezmi beyaz eşyalar bile bitdi şükürvalla aldım bi modelini ama hayrlamıyorum çeyiz sayfamda var

Maşallah canımm ya bizim inşallah dügün mayıs ayında ve bizim ne ceyizler tamam ne beyaz eşya ne mobilya bittik biz

Kızlar hediye falan gelmezse bardak işini tamamen bitirdim 12 adet aldım bu kadehlerden daha öncede su bardaklarını almıstım 12 adet benim misafir takımlarım bunlarrr çok şükür bu sekilde yapınca uyguna geldi ve cokda içime sindi

Bunun dısında eminönünden bir dolu havlu aldık dantellilere dikmeye birdeee ayak havlusu,normal el yüz havlusu,mutfak havlusu aynı modelden bir takım yaptım cok güzel ama resmini cekmedim havlu işide tamam gibi 3-4 adet danteli eksik kaldı :44:
Bu arada kızlar 15.12.2013 tarihinde sevdigimle nişanlandık istemeyle birlikte oldu..Nasipse Mayıs ayında evleniyoruz veee daha bir dolu eksik var yandım ben

Edoşum gördüm tickerinde 8 günlük taze nişanlıymışsın kuzum

Allah tamamına erdirsin kuzucum darısı başta ben olmak üzere diğer bekar kızçelerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…